АСС

Американська торговельна палата в Україні є найстарішою міжнародною бізнес-асоціацією України та діє з 1992 року. Будучи неурядовою неприбутковою організацією, Палата представляє найбільших інвесторів та міжнародні компанії, які працюють в Україні, роблячи значний внесок у формування українського бюджету та допомагають українцям реалізувати власний потенціал. Палата тісно співпрацює з органами державної влади з метою покращення бізнес-середовища й залучення прямих іноземних інвестицій, сприяючи розвитку стабільних, прозорих та справедливих правил ведення бізнесу в Україні.

LIGA.net

LIGA.net – діловий інформаційний портал, флагман медіахолдингу Ligamedia, що входить до складу Групи Компаній «ЛІГА». Портал надає повне інформаційне забезпечення бізнесу аналітичною, довідковою, моніторинговою інформацією широкого спектру. Щомісячна аудиторія порталу налічує близько 6 мільйонів унікальних користувачів, а кількість переглядів сторінок перевищує 20 мільйонів. За даними профільних аудиторів Інституту масової інформації, портал – незмінний лідер за дотриманням журналістських стандартів серед великих українських інтернет-ЗМІ.

RAU.UA

Асоціація рітейлерів України – профільне об’єднання гравців ринку роздрібної торгівлі і компаній, безпосередньо пов’язаних з рітейлом.

До числа членів Асоціації рітейлерів України входить більше 60 українських та міжнародних брендів, до числа партнерів більше 25 компаній – представники B2B сфери та девелопменту.

Заходи Асоціації щорічно відвідують близько 4000 представників компаній сфер роздрібної торгівлі, девелопменту комерційної нерухомості та інших.

Портал RAU.UA щомісяця відвідують більше 250 000 унікальних користувачів.

РБК-Україна

«РБК-Україна» – одне з найбільших українських інформаційних агентств, що спеціалізується на фінансових, економічних і політичних новинах України.
Згідно з даними незалежного сервісу Socialbakers, інформаційний портал «РБК-Україна» посідає перше місце за кількістю дописувачів у Facebook.
Також на початок 2020 року «РБК-Україна» очолило рейтинг найбільш відвідуваних українських інтернет-видань, про що свідчать дані міжнародного агентства онлайн-досліджень Gemius.

Сингента

«Сингента» — провідна агрокомпанія, яка допомагає покращити глобальну продовольчу безпеку, надаючи мільйонам фермерів можливість ефективніше використовувати наявні в них ресурси.
Ми об’єднуємо 28 000 співробітників у понад 90 країнах світу.
«Сингента» Україна — представлена в 4 бізнес-регіонах: Схід, Захід, Центр та Північ. До наших активів входять: станції Research & Development у Білій Церкві та Дніпрі, 4
лабораторії, та виробництво (Maiisadour).
Ключовими напрямами нашої діяльності є: Засоби захисту рослин, Насіння, Газони та сади, а також Наука й Розвиток.
Ми віддані ідеї врятувати землі від деградації, збільшуючи біорозмаїття та відновлюючи активність сільських громад.
«Сингента» зобов’язується:

Academy DTEK

Academy DTEK – відкрита освітня інноваційна платформа міжнародного рівня, інструмент професійного розвитку на основі передових практик та унікального досвіду.

Найкращий корпоративний університет світу у номінації «Корпоративна відповідальність» за версією Global CCU 2019.

● Academy DTEK була створена у 2010 році у Донецьку, для розвитку та навчання співробітників компанії ДТЕК.
● У 2014 році Академія ДТЕК починає діяльність на ринку бізнес-освіти України, реалізуючи навчальні програми з менеджменту, HR, професійного та особистого розвитку.
● За останні 5 років з моменту переїзду до Києва, до Academy DTEK завітало більше 167 тис. людей
● Academy DTEK- це команда експертів та практиків. Команда внутрішнього інституту тренерів – 260 людей.

PWC

Відкрий та реалізуй свої можливості

Академія PwC в Україні пропонує широкий спектр програм та послуг у форматах відкритих та
корпоративних тренінгів.

Професійний підхід та оптимальне співвідношення теорії та практики, а також доступне та зручне
подання матеріалу дозволяють учасникам тренінгів та семінарів своєчасно отримувати актуальну
інформацію, напрацьовувати цінний практичний досвід та навички впровадження прогресивних
ринкових інструментів у різноманітних областях бізнесу.

Ми застосовуємо гнучкий підхід з урахуванням побажань клієнта до адаптації тем під галузеву
специфіку, до вибору місця, термінів, часу проведення тренінгів. Ми постійно оновлюємо та
розширюємо наші послуги, що дозволяє нашим клієнтам першими отримати необхідну
інформацію та інтенсивно впроваджувати сучасні методи управління бізнесом, щоб зайняти
найкращу стратегічну позицію на ігровому полі.

Ми пишаємося тією довірою, яку виявляють нам лідируючі компанії та професійні спільноти.

5 канал

«5 канал» – авторитетний сучасний загальнонаціональний інформаційний телеканал, робота якого ґрунтується на засадах редакційної політики. Це перший телеканал в Україні, який розпочав роботу в режимі «новини-щогодини» та працює відповідно до світових стандартів. Цілодобове новинне мовлення каналу передбачає актуальність інформаційного потоку і динаміку оновлення новин.
«5 канал»- це успішний телевізійний бренд з унікальною концепцією «авторських новин».
Команда «5 каналу» працює для громадян України, які відчувають спроможність та результативність власного впливу на суспільно-політичні події в нашій країні.
Ми український телеканал, який бере за основу цінності, пов’язані з такими поняттями, як «українська держава», «український народ», «українська мова», «українська культура». Для нас Україна – понад усе!
Інформаційний контент каналу: оперативні новини-щогодини, інформаційно-аналітичні ток-шоу, тематичні передачі, дискусійні майданчики з ключовими особами, трансляції наживо та головні події в Україні та світі у форматах «Пряма мова» та «Без коментарів».

First Cambridge Education Centre

First Cambridge Education Centre більше 10 років надає послуги з навчання корпоративної англійської за стандартними або індивідуальними програмами: загальна та бізнес англійська, розмовна англійська, підготовка до іспитів, спеціалізовані курси. Навчання відбувається в групах, онлайн та офлайн. Навчання з нами — це ваш спокій і впевненість.

Переваги роботи з First Cambridge Education Centre

1 Офіційний партнер Cambridge Assessment English в Україні.
2 Ексклюзивний провайдер комплексного тестування Linguaskill.
3 Досвідчені та сертифіковані викладачі (українські спеціалісти та носії мови).
4 Безкоштовне вступне тестування і пробний урок.
5 Презентація послуг представниками компанії.
6 Адаптація програми відповідно до цілей і потреб клієнта.
7 Онлайн журнал групи для відстеження відвідуваності і контролю успішності.
8 Онлайн кабінет з навчальними матеріалами.
9 Сертифікати про проходження курсу та можливість отримати міжнародний сертифікат від Cambridge Assessment English.
10 Навчання онлайн або офлайн.

First Cambridge Education Centre ефективно підвищить рівень англійської ваших співробітників і забезпечить оперативний і комфортний підбір викладача, графіка занять, програм та підписання договору.

PepsiCo

Продукти компанії PepsiСo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2019 році обсяг продажів PepsiСo становив більш як 67 мільярди доларів США завдяки збалансованому портфелю, що включає продукцію Frito-Lay®, Gatorade®, Pepsi-Cola®, Quaker® і Tropicana®. Компанія випускає різноманітний асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, у тому числі 23 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

Керуючись принципом PepsiСo «Перемагати відповідально», ми прагнемо бути світовим лідером з виробництва готових до вживання продуктів харчування та напоїв. Принцип «Перемагати відповідально» відображає наше прагнення до сталого розвитку на ринку та впровадження цієї мети в усі аспекти бізнесу.

Додаткова інформація — на сайті www.pepsico.com

Про PepsiСo в Україні

PepsiСo – один із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» і «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi®, 7UP®, Mirinda®, холодний чай Lipton Ice Tea®, мінеральна вода «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay’s® і «Хрусteam». PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Машенька» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiСo в Україні — на сайті www.pepsico.ua

comments.ua

Портал comments.ua, заснований в 2002 році. входить в ТОП-25 онлайн ЗМІ України з денним охопленням в 150 тис. чоловік і об’єднує функції щоденної газети, аналітичного журналу та інформаційного агентства. Основний акцент приділяється політичним та економічним новинам, ексклюзивним авторським матеріалами, інтерв’ю з чиновниками і бізнесменами.

До складу comments.ua входять регіональні портали, які є впливовими ЗМІ для громадськості конкретних регіонів і виконують найважливіші інформаційно-довідкові функції.

AgroPortal.ua

AgroPortal.ua – онлайн-ресурс ексклюзивної, актуальної, якісної і корисної інформації про агропромисловий комплекс України.

Ядро цільової аудиторії онлайн-видання – активні успішні люди, які формують «аграрне» життя країни.

PMHUB

PMHUB – це нова технічно досконала локація в центрі Києва (яка знаходиться за адресою: Іоанна Павла II, 5, ТЦ “GoodLife”) для заходів в сфері бізнесу, IT, культури, Gaming & Entertainment. Конференції, презентації, хакатони, панельні дискусії, покази і навіть концерти – PMHUB ідеально підходить для подій будь-якого формату.

Простір має основний зал на 850 м², 2 великі тераси – 375 м² і відкритий дах – 400 м² з прекрасним видом на Печерськ. Також тут є 2 переговорні кімнати, гримерка з душем, бар і спеціальна гейм-зона.
PMHUB оснащений професійним звуковим та відеообладнанням від Front Pictures і «Лайтек», панорамним екраном 14 х 4,5 м з можливістю трансляції 8 сигналів одночасно, лазерними проекторами з дозволом 4К (презентації можна проводити в форматі кінотеатру).

ARENA CS

ARENA CS – івент агенція. З 2004 року ретельно плануємо та організовуємо заходи для досягнення бізнес завдань клієнтів. Відпрацьована система логістики дозволяє надавати якісний сервіс для масштабних заходів. Власний парк обладнання, 70 менеджерів у штаті дають змогу проводити до 24 заходів на день по всій території України.
Системний підхід дозволяє реалізовувати 1700+ заходів на рік у категоріях: галузеві конференції, соціальні та корпоративні заходи, заходи для брендів. Ми знаємо, як досягти цілей заходу, гарантуємо залученість учасників і спокій організаторів! Ти будеш пишатися івентом, який ти провів з ARENA CS.
Івенти ARENA CS – це треба бачити!
Звертайтеся: mice@arenacs.ua

ГРЯДКИ

ГРЯДКИ – надійний постачальник відбірних фруктів та овочів до офісів Києва

Фруктові дні або постійна наявність свіжих фруктів постоянное наличие свежих фруктов – працівники оцінять вашу турботу про них!

· Спеціальні ціни корпоративним клієнтам
· Знижка 10% на першу поставку
· Доставка у зручний для вас час

Телефонуйте, щоб отримати найкращу пропозицію!