DataArt

DataArt — міжнародна компанія, розробник програмного забезпечення, яка ніколи не забуває, що працює з людьми та для людей.
Понад 20 років досвіду, сильні команди інженерів із різних країн, глибокі знання в різних галузях бізнесу та готовність вкладати сили у професійний розвиток і освіту колег — все це дозволяє нам створювати нестандартні рішення, які покращують бізнес-процеси клієнтів і відкривають нові ринки. Відповідно до принципу «Перш за все — люди», ми працюємо з замовниками будь-якого масштабу, не обмежуючи вибір технологій та адаптуючись у міру розвитку їхнього бізнесу.

Агропросперіс

«Агропросперіс» фінансує виробництво та експорт агропродукції в Україні з 2007 року. Об'єднує 45
виробничих компаній, що працюють на понад 300 тис га в основних аграрних регіонах України, 11
елеваторів і «Агропросперіс Банк». Інвестор – група інвестиційних фондів під управлінням NCH
Capital (США).
Єдиний великий агробізнес, який фінансує українських фермерів через «Агропросперіс Банк», а
також надає повний комплекс товарів та послуг з вирощування зерна, його зберігання та продажу
на світові ринки.
Найбільший в Чорноморському регіоні виробник експортних зернових і олійних культур. Один з
найбільших експортерів агропродукції в Україні. Щороку поставляє понад 3 млн. т агрокультур
національним переробникам та на ринки 35 країн світу.

Лантманнен Акса

Компанія «Лантманнен Акса» входить до скандинавського харчового концерну Lantmannen. Ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування. Ці продукти мають величезний попит і продаються у 45 країнах, тобто у кожній четвертій країні світу.
В Борисполі ми виробляємо найсмачніші та найякісніші сухі сніданки для дорослих та дітей. Нашими брендами є «START!», «AXA» та «Finn Crisp».
Завдяки використанню унікальної технології виробництва і постійному покращенню асортименту, сьогодні ми є провідним виробником швидких сніданків в Україні.

АТ «Креді Агріколь Банк»

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власник якого – Credit Agricole Group (Франція). Банк працює в Україні з 1993 року та входить в топ-10 найбільших банків за розміром активів, є лідером ринку автокредитування та надійним партнером для агробізнесу. Декілька років поспіль Креді Агріколь – один з найкращих роботодавців України. З 2016 року в банку діє програма корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». Банк один з перших почав боротьбу з наслідками COVID-19 та виділив 6,3 млн грн на благодійність, а також забезпечив співробітникам всі соціальні гарантії, зберіг робочі місця та заробітні плати, перевів працівників офісу на віддалений режим роботи та залишився обслуговувати клієнтів у відділеннях, посиливши заходи безпеки. Щодня команда банку доводить: ви можете покладатися на Креді Агріколь.

Сільпо

«Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України. Була заснована в 1998 році. Станом на 12 червня 2020-го нараховує 261 супермаркет, у тому числі 4 делікатес-маркети Le Silpo. Входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group.

Агротек

ТОВ Агротект – офіційний дилер бренду John Deere, з більш ніж 15-річною історією.
За час свого існування ми побудували, перевірені часом, стосунки з сільгоспвиробниками, відданими галузі і бренду John Deere.
Історія ТОВ Агротек – це історія формування репутації наставника та партнера.
Ми перші, серед дилерів, створили Відділ навчання, для ефективного втілення проектів з підготовки та розвитку персоналу.
Ми – це перший в Україні Навчальний центр, задля підвищення кваліфікації персоналу клієнту і створення кадрового резерву, відповідно.

razom communications

razom communications – україно-британська група компаній об'єднує комунікаційні медіа агенції
Initiative, Universal McCann, Havas Media Ukraine і креативну агенцію FCB Kyiv.
FCB Kyiv – агенція мережі FCB, надає повний спектр креативних послуг.
Initiative – агенція мережі IPG Mediabrands, задіює глобальний підхід Сulture Branding.
UM – агенція мережі IPG Mediabrands, задіює стратегічний підхід Moments Planning.
Havas Media Ukraine – агенція мережі Havas Group, задіює стратегічний підхід Meaningful Brands.

EPAM Systems

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій,  EPAM  тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів  EPAM  працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах світу. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній».

1+1 media

Група 1+1 media — один з найбільших медіахолдингів України, до складу якого входить 7 телеканалів — 1+1, 2+2, ТЕТ, ПЛЮСПЛЮС, 1+1 International, УНІАН ТБ та Бігуді, група інтернет-сайтів, власний виробничий департамент, VOD-платформа 1+1 video та Вища школа Media & Production. Бачення компанії – Вражати. Надихати. Змінювати.
1+1 media позиціонує себе як команду Людей Ідей. Кожен проект, як внутрішній, так і зовнішній, має в центрі потужну ідею, навколо якої зосереджено працює команда професіоналів.

JTI

JTI Україна є частиною міжнародної тютюнової компанії Japan Tobacco International (JTI).
Ми пишаємось бути роботодавцем, який об’єднує 44000 працівників із 130 країн. За результатами міжнародного дослідження Top Employer 2020 року, компанія JTI є роботодавцем №1 в Україні і входить до Топ-5 кращих у всьому світі. В JTI ми віримо в свободу – свободу вибору, свободу думок, свободу проявити себе і бути собою. А також ми віримо у те, що успішним може бути лише інноваційний та соціально відповідальний бізнес.

Національний банк України

Національний банк України – сучасна незалежна державна інституція, покликана забезпечувати цінову та фінансову стабільність у державі та сприяти економічному зростанню України.

Ми інтегруємося до міжнародної спільноти центральних банків, створюємо для цього ефективну і стійку фінансову екосистему, сприяємо розвитку інноваційних фінансових технологій, підвищенню фінансової обізнаності та інклюзії громадян.

Ми – сучасний центральний банк, що має довіру суспільства, діє для добробуту громадян і держави.

ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк – це великий і надійний приватний банк, який вже 29 років є фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їхні очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення.
ПУМБ входить до ТОП-5 за версією рейтингу «50 провідних банків України». Кредитна картка ВСЕМОЖУ – найкращий картковий кредит на ринку. А кредит готівкою «ВСЕЯСНО», депозит «Дохідний», депозит на вимогу «Вільний», інтернет-банкінг ПУМБ Online входять до п’ятірки кращих банківських продуктів України (Financial Club Awards 2020). У 2019 р. ПУМБ отримав рекордний прибуток – 2,6 млрд грн.
Відділення банку представлені по всій Україні – у більш ніж 80 містах. Команда ПУМБ налічує близько 8500 співробітників.

Маріупольська міська рада

Маріупольська міська рада завжди перша у створенні інноваційних проєктів. Ми це вже довели під час проведення Премії у 2019 році. Отримали чотири номінації! Нас визнали кращим державним роботодавцем і не тільки.
Сьогодні муніципалітет також готовий продовжувати досягати нових перемог. Є що показати та поставити у приклад. Адже цього року дуже плідно працювали. Почали роботу над новою Стратегію розвитку до 2030 року та назвали її Стратегію можливостей. Показали свою мультикультурність і отримали звання «Великої культурної столиці України». Маємо намір стати аналогом «Кремнієвої долини», розвиваючи IT-сферу. Жителі та гості міста вже насолоджуються міні-копією нідерландського Кекенкофу. У Маріуполь продовжує надходити новий муніципальний транспорт. Вже скоро приступимо до реалізації пілотного проєкту в Україні – модернізації системи водопостачання.
Кожного року Маріуполь – це нові проєкти, нові цікавинки та туристичні магніти.
Маріуполь – місто у моря, місто сталевої волі та місто щасливих людей!

Альфа-Банк

Альфа-Банк Україна – один з найбільших українських банків. Якщо коротко про нас, то:
• ми – частина міжнародного холдингу ABH Holdings S.A. з головним офісом у Люксембурзі,
• у нас найкращий кешбек в Україні – до 20% на ВСІ покупки,
• і найкращі банківські продукти і сервіси: Кредитна картка «Максимум», Кредит готівкою, Приватний банкінг A-Club. Нашу першість підтверджують українські видання та міжнародні експерти.
А об'єднує нас #робота_на_мільйон, адже щодня працюємо на мільйони: мільйони клієнтів, комфорт, яких залежить від нас, і мільйони гривень, якими ми керуємо. Ми працюємо з мільйоном завдань і отримуємо мільйонний досвід в команді на мільйон!
До зустрічі восени на HR Brand 2020!

Parimatch Tech

Parimatch Tech – R&D центр глобальної холдингової компанії Parimatch.Ми є прогресивним розробником сучасних технологічних рішень у галузі Gaming&Entertainment. Ми прагнемо інновацій, щоб забезпечити світовому співтовариству найвищу якість та ігровий досвід.

Parimatch Tech – це поглиблена синергія технологій, бізнесу та спорту. Ми спрямовуємо свої зусилля, щоб створити революційні рішення для ринку технологій.

Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат

ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» одне з провідних підприємств гірничодобувної промисловості України. Комбінат є найбільшим в Україні експортером залізорудних окатків.
Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат має повний технологічний цикл від видобутку сирої руди до виробництва залізорудних окатків (підготовленої сировини для металургійних підприємств). Виробництво залізорудних окатків здійснюється за єдиною впровадженою в Україні технологією «решітка- трубчаста піч-кільцевий охолоджувач». Ця технологія дозволяє виробляти високоякісні окатки з покращеними металургійними властивостями.
ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» входить до числа найбільших вітчизняних виробників окатків та є одним із технологічних, з високим рівнем автоматизації, підприємством гірничодобувної промисловості України.
Понад 44% залізорудних вітчизняних окатків виробляється на Полтавському ГЗК й поставляються на експорт до Австрії, Германії, Японії, Південної Кореї, Тайваню, Китаю, Словакії, Чехії, Туреччини, Вьетна му, а також США.
За 50 років у кар’єрі Полтавського гірничо-збагачувального комбінату видобуто 1 млрд 150 млн тонн руди. (приблизно 383,3 млн куб.м). Вироблено концентрату – 491 мільйон 500 тис. тонн (122, 875 млн куб.м). Вироблено окатків – 346 млн 600 тис. тонн.

Генезис

Genesis — це понад 1500 осіб в 5 країнах, які створюють продукти для 200 мільйонів користувачів щомісяця. Генезис — найбільш навантажена IT-компанія в країні і один з найбільших партнерів Facebook, Google, Snapchat і Apple з CEE. Це компанія повного циклу, де немає замовників, ми самі створюємо всі свої проекти від ідеї і перших нарисів до реалізації та отримання кращих позицій на ринку або в своїй ніші.
На премії хочемо поділитися досвідом першої кросплатформенної освітньої онлайн-програми Genesis — Genesis Marketing Week, завдяки якій учасники поспілкувались з спеціалістами різних рівнів: від Junior до СМО, різних напрямків диджитал-маркетингу, у різних форматах.
В Genesis ми ділимося знаннями, бо розуміємо потребу розвивати ринок продуктового IT в Україні. За допомогою таких заходів, як Marketing Week, ми також хочемо показувати, що IT-компанія — це не тільки розробка і написання коду, а й аналітика, маркетинг, монетизація, дизайн та інші напрямки.

VARUS

VARUS — це мережа супермаркетів України, яка входить в число найбільших FMCG-мереж по товарообігу за даними Асоціації українських рітейлерів. Перший супермаркет мережі відкрився у 2003 році в м.Дніпрі.

Станом на липень 2020 року торговельна мережа нараховує 98 супермаркетів у 29 містах країни, 6700 працівників та 260000 покупців щоденно. В основі лежить високий рівень обслуговування відвідувачів, широкий асортимент товарів та зручне місце розташування. Останні 6 років (2014-2019 рр.) VARUS визнається переможцем Retail Awards, як найкраща мережа супермаркетів м. Дніпра та Кривого Рогу (2019р.)

Вся команда «VARUS» високо цінує премію, яку отримала. Визнання покупців – це те, заради чого ми працюємо кожен день, і ця висока оцінка підтверджує, що ми рухаємося у вірному напрямку.

Domino`s Pizza

Хто ми – Домінос Піца! Хто ми – номер один! Наша ціль – більше піци продавати, від роботи кайфувати!

Domino`s Pizza – світовий лідер з продажу піци та бренд №1 в Україні. Перша піцерія Domino’s була заснована у 60-х роках в США, Штат Мічіган, в Україні бренд розвивається з 2010 року. Штат компанії налічує понад 2000 осіб у 57 відділеннях мережі піцерій у країні, включаючи працівників виробництва, операторів контакт-центру та центрального офісу. Загалом мережа об’єднує понад 17 000 піцерій у більш ніж 90 країнах світу та являється світовим лідером з доставки піци.
Розвивати потенціал молоді в Україні та бути цікавим роботодавцем – основна задача нашої компанії . Прислухаючись до потреб сучасної молоді команда Domino’s UA реалізовує проекти, які надихають учасників та глядачів до нових звершень на міжнародній арені.

Eldorado

Компанія Eldorado – один із основних гравців на ринку електроніки та побутової техніки. Вже 21 рік ми робимо покупки наших клієнтів максимально зручними, вигідними та радісними!
21 рік тому було відкрито перший магазин, а сьогодні в мережі Eldorado – це 124 магазини в 58 містах України, близько 20 мільйонів клієнтів щороку, понад 100 постачальників техніки та 50 000 найменувань товарів, близько 1 000 співробітників, які працюють в Компанії більше 5 років, а в Компанії загалом – більше 5 000 працівників.

SoftServe

SoftServe — провідна глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг.
SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та є другою за кількістю працівників ІТ-компанією в Україні. Більше 8000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).

Укргазвидобування

АТ «Укргазвидобування» є найбільшою газовидобувною компанією у Центральній і Східній Європі. В Україні це – великий гравець, що видобуває 73% природного газу та спеціалізується на виробництві газового конденсату. 
АТ «Укргазвидобування» – 100% дочірнє підприємство НАК «Нафтогаз України». У 2019 році компанія забезпечила видобуток 13,62 млрд м3 товарного газу, який був відпущений населенню і ТКЕ.
Наразі компанія проходить процес трансформації та фокусується на 3 стратегічних напрямках, 2 з яких – надглибоке буріння та видобуток газу з щільних порід – вимагають висококваліфікованого персоналу на буровій площадці, знання і кваліфікація якого дозволить адекватно оцінити поточний стан на буровій та прийняти правильне рішення в разі настання аварійної ситуації.

TEDIS Ukraine

TEDIS Ukraine – одна з провідних українських компаній з надання логістичних та дистрибуційних  послуг в галузі споживчих товарів. Завдяки інтегрованій організації логістики та продажів ми забезпечуємо найбільш ефективні та прозорі послуги для наших національних та міжнародних партнерів.
Національна логістична структура складається з 32 регіональних структурних підрозділів.
Ми охоплюємо роздрібну торговельну мережу, що складається з близько 50 000 точок продажу по всій території України.
TEDIS Ukraine увійшла в 5-ку серед усіх оптових компаній у ТОП-100 платників податків за даними Державної фіскальної служби України за 2019 р.

UKRSIBBANK

UKRSIBBANK BNP Paribas Group – банк для світу, що змінюється.
Ми прагнемо зробити фінансове життя наших клієнтів успішним, безпечним і простим.
UKRSIBBANK працює на ринку України з 1990 року. Банк пропонує своїм клієнтам якісне фінансове обслуговування у найкращих європейських
фінансових традиціях та прагне сталого розвитку, позитивного впливу на навколишнє середовище та суспільство. 60% акцій банку належать одній
з найбільших у світі фінансових Груп BNP Paribas, яка працює у 71 країні світу, 40% – ЄБРР.

Золотий Вік

Компанія "Золотий Вік" № 1 в Україні, вона заснована у 1999 р., один з найбільших виробників та найбільша ювелірна мережа в Україні.
Бренд Року 2008, 2009 , Вибір року 2013, 2015, Краща ювелірна мережа 2015, 2017, 2018,2019, Retail&Development Business Awards – ритейлер року у Jewelry 2019.
В компанії працюють понад 3000 співробітників.
"Золотий Вік" це мережа яка дарує яскраві емоції не тільки покупцям, але й своїм співробітникам.

INTEGRITES

INTEGRITES – юридична фірма повного циклу з головним офісом в Україні, офісами в Казахстані та Росії, представництвами в Німеччині, Нідерландах і Великобританії.
За 15 років INTEGRITES забезпечила юридичною підтримкою понад 850 клієнтів з усього світу, серед яких компанії Fortune 500 та міжнародні фінансові інституції.
Щороку фірма отримує визнання провідних міжнародних юридичних директорій та ренкінгів:
Chambers Global/Europe, The Legal 500 EMEA, Who’s Who Legal, IFLR 1000, Best Lawyers, FT Innovative Lawyers.

Kernel

Kernel – найбільший у світі виробник і експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Частка компанії в світовому експорті соняшникової олії становить близько 15%. Свою продукцію Kernel поставляє у понад 80 країн. Із листопада 2007 року акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі (WSE). У 2019/2020 маркетинговому році компанія експортувала 8 млн тонн зернових, що є абсолютним рекордом серед аграрних компаній України.

Щороку Kernel займає лідерські позиції в рейтингах кращих роботодавців. В компанії впроваджені система управління ефективністю, система професійного навчання, а також програми розвитку особистісних навичок для всіх рівнів менеджменту. Кожен співробітник має можливість підвищувати свої професійні та особисті компетенції, розкривати потенціал і розширювати власні горизонти завдяки участі в унікальних проєктах, освоювати суміжні спеціальності або напрямки, ініціювати впровадження того чи іншого проєкту.

Також компанія активно залучає до співпраці студентів і випускників ВНЗ, надаючи можливість отримати знання та досвід роботи в інноваційних проєктах, освоїти сучасні технології виробництва і побудувати свою кар’єру в Kernel.

Intellias

Intellias – одна з найбільших ІТ-компаній України, заснована у Львові у 2002 році. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах та фінансових технологіях. Багато років поспіль, починаючи з 2010-го, Intellias – один з найкращих ІТ роботодавців за версією DOU.ua. Сьогодні компанія очолює цей рейтинг в категорії найбільших роботодавців.

У 2018 році компанія Intellias увійшла до щорічного рейтингу Inc. 5000 – переліку приватних компаній, що найбільш динамічно розвиваються в Європі. Також у 2018 році Intellias залучив інвестиції від Horizon Capital для розширення можливостей надання послуг в Центральній та Східній Європі. Того ж року компанія здобула звання «Велопрацедавець року».

В Україні офіси Intellias розташовані у Львові, Києві, Івано-Франківську, Харкові та Одесі. Також компанія має офіс у Польщі (Краків) та представництва у Німеччині (Берлін), США (Чикаго, Нью-Йорк) і Саудівській Аравії (Ер-Ріяд).

Укренерго

НЕК «Укренерго» – енергетична компанія з функціями оперативно-технологічного управління Об’єднаною енергосистемою України (ОЕС) і передачі електроенергії магістральними електромережами від генерації до регіональних електромереж енергопостачальних компаній (Обленерго).

До складу Компанії входять 8 енергосистем, що охоплюють всю територію України.

Наш персонал обслуговує унікальне високотехнологічне обладнання 140 підстанцій надвисокої напруги 220-750 кВ загальною встановленою потужністю понад 78,8 тис. МВА та понад 21,3 тис. км магістральних та міждержавних електроліній надвисокої напруги 220-750 кВ.

Магістральними електромережами Укренерго щорічно передається понад 110 млрд кВт·г електроенергії.

Ми забезпечуємо паралельну роботу ОЕС України з енергосистемами сусідніх країн, експорт електрики до 4-х країн Євросоюзу, міждержавні перетоки електроенергії між ОЕС України та енергосистемами 3-х країн СНД.

Ми інвестуємо у нове будівництво, модернізацію та підвищення ефективності роботи електромереж майже 1,5 млрд. грн за два останні роки.

Нам довіряють міжнародні фінансові інституції. Кредитний портфель для реалізації інвестиційних проектів становить понад 40 млрд. грн.

За останній рік на нашу компанію були покладені нові функції, такі як: адміністрування комерційного обліку та адміністрування розрахунків.

Впроваджені нами системи управління якістю, екологією, гігієною та безпекою праці відповідають вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 та OHSAS 18001:2007.

АрселорМіттал Кривий Ріг

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» займає лідируючі позиції серед найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу України і є частиною міжнародної корпорації АрселорМіттал – виробника сталі №1 у світі, а також одного з найбільших іноземних інвесторів в країні. Це підприємство з повним металургійним циклом, яке включає коксохімічне, гірничодобувне та металургійне виробництво.

Наша стратегія корпоративної відповідальності сфокусована на чотирьох аспектах: інвестиції в наших працівників, виробництво безпечної екологічної сталі, розвиток місцевих громад і корпоративне управління.

StarLightMedia

StarLightMedia – одна з найбільших медійних груп України, що об’єднує низку українських компаній – виробників і дистриб’юторів теле- та діджитал- контенту для телевізійного ефіру та діджитал-платформ. Продукти StarLightMedia в традиційному ефірі і на спеціалізованих майданчиках дивляться до 98%[i] населення України.

Медіагрупа StarLightMedia – серед лідерів з теледивлення в Україні. Її частка за аудиторією 18-54, 50 тис.+, за підсумками 2019 року складає 27%[i]. Кожного дня наші проекти дивляться близько 16 мільйонів глядачів. За місяць аудиторія становить 31 мільйон українців. До складу StarLightMedia входять канали ICTV, ICTV Ukraine, СТБ, Новий, М1, М2, Оце!. У березні 2020 розпочав своє мовлення міжнародний телеканал ICTV Ukraine. Це україномовний телеканал, орієнтований на представників українських діаспор та громадян України, які перебувають поза територією України.

StarLightMedia стала першою українською медіакомпанією, що в удосконаленні свого бізнесу орієнтується на принципи сталого розвитку ООН. Компанія сприяє повному забезпеченню прав людини, інклюзивності, подоланню будь-яких проявів дискримінації та розширює корпоративні можливості для кар’єрної реалізації жінок.

Bayadera Group

Bayadera Group – найбільший алкогольний холдинг Східної Європи. У всіх регіонах країни функціонує 30 дистрибуційних представництв, компанія є найбільшим платником податків у галузі, охоплює близько 33% українського ринку горілки і посідає місце в топ-3 нашої країни за обсягами виробництва вина, ігристого та коньяків. Bayadera Group об’єднує профільні активи в алкогольній галузі – дистриб’юторські компанії і власне виробництво лікеро-горілчаних виробів в Україні та Білорусі, вина, вермутів і коньяку, а також є ексклюзивним імпортером найвідоміших світових алкогольних компаній в Україні – Moët Hennessy, Diageo, Rémy Cointreau. Карта експорту налічує понад 40 країн світу. У штаті компанії працює більше 4 тисяч осіб по всьому світу. Основні національні торгові марки: HLIBNY DAR, KOZAЦЬКА PADA, KOBLEVO, MARENGO, Перша Гільдія, ЯВОРА та ін.

CRH в Україні

Група CRH є світовим лідером у галузі виробництва різноманітних будівельних матеріалів. Утворена в 1970 році в Ірландії шляхом злиття двох провідних акціонерних компаній Cement Limited (створена в 1936 році) та Roadstone Limited (1949 р.). На момент утворення компанія була єдиним виробником цементу в Ірландії та основним постачальником щебеню, асфальту і виробів з бетону.

З часу заснування й дотепер стратегічним прагненням компанії є бути відповідальним міжнародним лідером у галузі будівельних матеріалів, забезпечувати високі й стабільні доходи акціонерам, при цьому знижувати свою залежність від окремих ринків і досягати балансу завдяки покращеній географічній присутності й портфелю продуктів. Сьогодні компанія провадить свою діяльність у 30 країнах світу на п’яти континентах. На її 3100 підприємствах у всьому світі працює близько 80 тис. осіб.

CRH в Україні є одним з лідерів цементного ринку. До її складу входять три відомі українські цементні заводи:
АТ «Подільський цемент» (м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область)
ТОВ «Цемент» (м. Одеса)
ПрАТ «Миколаївцемент» (м. Миколаїв, Львівська область)

Таке вигідне географічне розташування підприємств на карті України дозволяє успішно продавати цементну продукцію практично по всій території України від заходу через Центральну Україну до сходу та з півдня на північ.
Окрім цементних підприємств CRH представлена в Україні бетонними вузлами та заводами із виробництва залізо-бетонних виробів, а також кар’єрами із добування щебеню.

До цієї бізнес-лінії належать такі підприємства:
Група компаній «Полібетон™»
ПрАТ «Білоцерківський завод ЗБК»
ПрАТ «Бехівський спеціалізований кар’єр»
Центральний офіс компанії знаходиться у м. Києві.