ЕВА

Асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні.
З того часу ми виросли до найбільш впливового та найчисельнішого об’єднання бізнесу в Україні. Ми працюємо для того, аби дати своїм компаніям можливість спільними зусиллями вирішити важливі для інвестиційного клімату України
питання та покращити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.
Об’єднуючи більш ніж 1000 компаній, Європейська Бізнес Асоціація є однією з наймасштабніших спільнот бізнесу, які працюють на українському ринку.
Європейська Бізнес Асоціація та її команда – це досвідчений та якісний GR-радник для вашої компанії.

Укртелеком

Компанія у цифрах і фактах:
• Найбільше інтернет-покриття в Україні – у понад 2300 населених пунктах
• Понад 50 000 км оптичних ліній по всій Україні
• Один з найбільших платників податків та роботодавців у галузі

ПРО КОМПАНІЮ УКРТЕЛЕКОМ
Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – одна з найбільших телекомунікаційних компаній в Україні, що пропонує своїм клієнтам у всіх регіонах країни практично всі види сучасних телекомунікаційних послуг. Укртелеком – лідер серед провайдерів фіксованого інтернету, що має найширше покриття.
Як інфраструктурний оператор Укртелеком фокусується насамперед на розвитку швидкісної оптичної мережі інтернет-доступу за технологією GPON (Gigabit passive optical network). Така мережа дає можливість бізнес-клієнтам користуватися потужним телекомінструментарієм задля підвищення своєї ефективності;
в свою чергу, домашні користувачі отримують мультисервісну точку доступу, що забезпечує оселю інтернетом, інтерактивним ТV, інтернет-телефонією, радіо тощо.

Брейн Сорс Інтернешнл

Брейн Сорс Інтернешнл – найбільша мережа в країнах нової Європи (Східна Європа та СНД), що спеціалізується на підборі керівників вищої та середньої ланки (Executive Search) і надає широкий спектр HR-послуг мультинаціональним компаніям на ринках, що розвиваються.
Наша головна перевага в тому, що ми працюємо швидше наших конкурентів в області пошуку керівників. Як правило, нам потрібно до трьох тижнів для того, щоб надати нашим клієнтам короткий список кваліфікованих кандидатів.

Призначення компанії
Задаючи стандарти в сфері рекрутингових та HR послуг шляхом постійного самовдосконалення допомагати роботодавцям підбирати, оцінювати і утримувати найбільш цінні управлінські таланти.

Наше гасло:
«Fast Way To Reach The Stars»  – «Швидкий Шлях До Зірок»

Наші цінності:

Veres

Група компаній «ВІДЖИ» – вертикально-інтегрований холдинг, що спеціалізується на виробництві натуральної, смачної та корисної продукції під брендом «Верес». У групу входять 2 завода, 7000 га сільськогосподарських угідь та власна грибниця. Замкнутий цикл виробництва дає можливість контролювати якість продукту на всіх етапах. У компанії працює близько 2400 співробітників. Розвинена системи продажів і експортного напрямку забезпечує широку дистрибуцію продукції в Україні та за її межами.

5 канал

«5 канал» – авторитетний сучасний загальнонаціональний інформаційний телеканал, робота якого ґрунтується на засадах редакційної політики. Це перший телеканал в Україні, який розпочав роботу в режимі «новини-щогодини» та працює відповідно до світових стандартів. Цілодобове новинне мовлення каналу передбачає актуальність інформаційного потоку і динаміку оновлення новин.
«5 канал»- це успішний телевізійний бренд з унікальною концепцією «авторських новин».
Команда «5 каналу» працює для громадян України, які відчувають спроможність та результативність власного впливу на суспільно-політичні події в нашій країні.
Ми український телеканал, який бере за основу цінності, пов’язані з такими поняттями, як «українська держава», «український народ», «українська мова», «українська культура». Для нас Україна – понад усе!
Інформаційний контент каналу: оперативні новини-щогодини, інформаційно-аналітичні ток-шоу, тематичні передачі, дискусійні майданчики з ключовими особами, трансляції наживо та головні події в Україні та світі у форматах «Пряма мова» та «Без коментарів».

Mira Top Recruiting

Mira Top Recruiting – спеціалізоване агентство з пошуку і підбору топ-менеджерів.

Більше 200 успішно реалізованих проектів в Україні та за її межами сформували унікальне співтовариство результативних менеджерів. Mira Top Recruiting відстежує історію досягнень своїх кандидатів, що дозволяє здійснити цільовий та ціннісний підбір під рішення унікальних завдань бізнесу.

Успіх якісної інтеграції кандидатів заснований на аналізі існуючого корпоративного середовища, особливостей топ-команди і завдань першої особи компанії. Інструменти супроводу дозволяють істотно скоротити період адаптації і вийти на максимальний рівень продуктивності в найкоротші терміни.

Основні напрямки діяльності:
• тoп-рекрутинг
• IT-рекрутинг
• бізнес-девелопмент / інтерім

ЛЮКСОПТІКА

ЛЮКСОПТІКА – найбільша мережа оптик в Україні, справжній супермаркет окулярів на будь-який смак та ціну.
Ми любимо окуляри та людей в окулярах, ми любимо все, що пов’язано із здоров’ям та красою ваших очей. Вже 25 років ми з любов’ю даруємо кожному можливість бачити світ у всіх його барвах, віднайти власний стиль і навіть стати трішки щасливішим.
Сьогодні Люксоптика – це понад 170 магазинів-оптик по всій країні. Саме тут можна отримати консультацію лікаря, пройти діагностику зору, замовити лінзи або окуляри за рецептом, перевірити зір дитині або купити найкрутіші в світі брендові окуляри.
Команда – наш найбільший скарб. Ми любимо, те що ми робимо – і це нас об’єднує!
«Люксоптика» завжди:
• офіційне працевлаштування;
• своєчасна та гідна заробітна плата;
• додаткові бонуси і винагороди;
• спеціалізоване і бізнес-навчання;
• професійні, кар’єрні розвиток і визнання;
• комфортні умови роботи.
Станьте частиною нашого світу – світу любові, турботи про здоров’я та красу очей.

Scotwork

Світовий експерт з переговорів – Scotwork (UK, з 1975).
+ Підвищує керованість будь-якими переговорами.
+ Унікальна статистика R.O.I.: 10-кратне повернення інвестицій протягом 3 міс.
+ Будування єдиної корпоративної культури переговорів
+ Переговорний аудит – дізнайтесь, на скільки справді ефективні ваші парламентери.
В країнах СНД проводиться з 1997 р. компанією ARMS Training House.

Більше відео на YouTube:

Mercure Kyiv Congress

Jansen Capital Management

Jansen Capital Management – провідна українська консалтингова компанія в сфері управління людським капіталом, ексклюзивний партнер Thomas International (Великобританія) і провайдер Thomas System в Україні.
11 років ми допомагаємо бізнесу розвивати його головний капітал – людей, використовуючи кращі інструменти оцінки, вимірювання залученості персоналу, ефективні програми навчання, досвід і експертизу високопрофесійних тренерів.
За цей час ми реалізували проекти для понад 100 компаній з 9-ти країн, включно з Україною.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ НАШОЇ РОБОТИ:
• Оцінка персоналу
• Вимірювання залученості співробітників
• Навчання і розвиток
• HR-аутсорсинг і рекрутинг
• Автоматизація HR-процесів
Ми з’єднуємо компанії, людей і знання.

Mars Incorporated – міжнародна компанія з багаторічною історією та всесвітньо відомими брендами.
Історія Mars почалася в 1911 році, коли Френк С. Марс почав виробляти шоколадні батончики з вершковим кремом на своїй кухні в м. Такома (штат Вашингтон,  США). Сьогодні Mars  – глобальна корпорація зі 100 000 працівників по всьому світу. Не дивлячись на це, компанія залишається
сімейним бізнесом, а її працівники – великою сім’єю, об’єднаною спільними цілями та цінностями.
Ми створюємо атмосферу, ґрунтуючись на Принципах компанії, взаємній повазі, а також на постійному прагненні до лідерства і розвитку.
Один із головних факторів багаторічного успіху корпорації – її працівники. Ми впевнені, що краща інвестиція – це вклад у розвиток їх професіоналізму та персональної залученості, що створює середовище, де кожен може реалізувати свій потенціал та досягти найвищих результатів.
Mars  в Україні має три підрозділи: Шоколад (Chocolate), жувальна гумка (Gum) та Продукти харчування для домашніх тварин (Pet Сare). Вони представлені світовими брендами Snickers, M&M`s, Twix, Orbit, Whiskas, Royal Canin та іншими.

PwC

Відкрий та реалізуй свої можливості

Академія PwC в Україні пропонує широкий спектр програм та послуг у форматах відкритих та корпоративних тренінгів.
Професійний підхід та оптимальне співвідношення теорії та практики, а також доступне та зручне подання матеріалу дозволяють учасникам тренінгів та семінарів своєчасно отримувати актуальну інформацію, напрацьовувати цінний практичний досвід та навички впровадження прогресивних ринкових інструментів у різноманітних областях бізнесу.
Ми застосовуємо гнучкий підхід з урахуванням побажань клієнта до адаптації тем під галузеву специфіку, до вибору місця, термінів, часу проведення тренінгів. Ми постійно оновлюємо та розширюємо наші послуги, що дозволяє нашим клієнтам першими отримати необхідну інформацію та інтенсивно впроваджувати сучасні методи управління бізнесом, щоб зайняти найкращу стратегічну позицію на ігровому полі.
Ми пишаємося тією довірою, яку виявляють нам лідируючі компанії та професійні спільноти.

ARENA CS

ARENA CS – івент агенція. З 2004 року ретельно плануємо та організовуємо заходи для досягнення бізнес завдань клієнтів. Відпрацьована система логістики дозволяє надавати якісний сервіс для масштабних заходів. Власний парк обладнання, 70 менеджерів у штаті дають змогу проводити до 24 заходів на день по всій території України.
Системний підхід дозволяє реалізовувати 1700+ заходів на рік у категоріях: галузеві конференції, соціальні та корпоративні заходи, заходи для брендів. Ми знаємо, як досягти цілей заходу, гарантуємо залученість учасників і спокій організаторів! Ти будеш пишатися івентом, який ти провів з ARENA CS.
Івенти ARENA CS – це треба бачити!
Звертайтеся: mice@arenacs.ua

VideoLife

VideoLife пропонує професійне технічне супроводження корпоративних заходів, шоу, конференцій.
Серед пропозицій компанії VideoLife – послуги з оренди:
• світлодіодних екранів;
• безшовних відеостін;
• плазмових та LCD-панелей;
• сенсорних ЖК-моніторів;
• проекційного обладнання та екранів;
• послуга візуалізації за допомогою медіасерверів.
Працюємо в режимі клієнта і повністю забезпечуємо технічну сторону проекту.
Нам важливо робити Ваші проекти ефективними та успішними!

Vitmark

Вітмарк-Україна – найбільший український виробник соків, напоїв, фруктово-ягідних десертів та дитячого харчування з повним циклом виробництва.
Компанія заснована у 1994 році на базі Одеського консервного заводу дитячого харчування, який довгі роки був головним виробничим майданчиком підприємства.
Сьогодні Вітмарк-Україна займає провідні позиції на українському ринку, а також експортує свою продукцію у майже 30 країн світу.
Продуктовий портфель складається з 8 брендів, найвідоміші з яких Jaffa, Наш сік, Aquarte та Чудо-Чадо. Компанія поправу може вважати себе інноватором у своїй галузі, виводячи на ринок новинки для вітчизняного споживача. Підприємство перше в Україні запустило виробництво соків
прямого віджиму, функціональної води Aquarte, інноваційних напоїв з соком Jaffa Vital, смузі Jaffa, а також почало випускати продукцію у картонній упаковці TetraPack.

Хлібні інвестиції

Холдинг «Хлібні інвестиції» –
ТОП 3 серед найбільших українських Холдингів з виробництва запашної хлібобулочної
продукції та найсмачніших смаколиків
– більше 25 років на ринку України
– 6 сучасних заводів
– Команда -3000 працівників
– Бренди: «Цар Хліб», «ТЕРЕМНО», «Чанта Маунт»
– Дворазовий срібний призер «Премія HR бренд України» у номінації «Регіон»
Холдинг «Хлібні інвестиції» – це життя зі смаком!

Oriflame

Компанія «Оріфлейм», заснована в 1967 році, є світовою косметичною компанією, яка пропонує різноманітний асортимент шведської іноваційної, натхненної природою продукції для краси та здоров’я у понад 60 країнах світу з допомогою приблизно 3-х мільйонів консультантів з краси.
Ми родом зі Швеції, і у нас особливий погляд на красу. Для нас краса – це не тільки те, як ти виглядаєш, але і твій спосіб життя, твої почуття та вчинки. Краса – це турбота про своє здоров’я, догляд за шкірою, самовираження і втілення своєї мрії. Краса – це впевненість у собі. Це життєвий
баланс, гармонія зовнішнього та внутрішнього, яка допомагає долати труднощі, розвиватись та досягати успіху.
Ми віримо у відповідальну красу. Ми створюємо безпечні продукти, які натхнені природою та відповідають останнім досягненням шведської науки. Складники для наших продуктів отримані в етичний спосіб та відповідають суворим екологічним нормам. Ці продукти заслуговують на довіру
і мають всі підстави для гордості.
Ключові цінності Oriflame, що роблять нашу компанію унікальною, це – Єдність, Дух і Пристрасть.
Опираючись на них, ми з упевненістю дивимось у майбутнє і можемо допомогти іншим змінити життя на краще.
Краса. Створено Швецією.

Jack Daniels

Brown-Forman — виробник преміальної алкогольної продукції високої якості.

На сьогоднішній день Brown-Forman – це:
• одна з найбільших Американських алкогольних компаній;
• входить до ТОП 10 світових алкогольних компаній;
• дистрибутується у 135 країн та має представництва у всьому світі.
Компанія веде свою історію від Джорджа Гарвіна Брауна, який заснував її у 1870 році у Луївіллі, штат Кентуккі, США.
Взагалі у портфель Brown-Forman входить більш ніж 25 марок міцних спиртних напоїв та вин. Компанія налічує більш ніж 4120 співробітників в усьому світі та 1000 з них працюють в офісі в Луївіллі.

В Україні компанія представляє:
– Легендарний американський віскі Jack Daniel’s;
– Кентуккійський бурбон супер-преміум класу Woodford Reserve, створений для справжніх поціновувачів;
– Водку преміум-сегменту Finlandia, кожна крапля якої виробляється виключно у Фінляндії;
– Текілу El Jimador, виготовлену на 100% зі спирту голубої агави преміальних сортів.

Фабрика каталогів PRINTSTORE GROUP

Фабрика каталогів PRINTSTORE GROUP:
– це сучасна поліграфічна компанія, яка існує на ринку вже понад 10 років. Наші клієнти – це не тільки вітчизняні компанії, а й міжнародні корпорації. Ми завжди робимо акцент на якості, тому 72% наших клієнтів продовжують співпрацю з нами не перший рік.
– супровід проекту в режимі 24/7.
– європейська якість друку на німецькому обладнанні.
– контроль якості на всіх етапах виробництва.
– забезпечення якісних витратних матеріалів для Вашого замовлення.
– доставка тиражу в усі регіони України та Європи.
– ECO-друк.
– повний цикл виробництва: від створення макетів до отримання готової продукції.
– актуальні технології: 3D-візуалізація, WOW-ефект, доповнена реальність, нанесення аромату.
Наші цінності і цілі:
-Дотримання політики конфіденційності.
-Оптимізація витрат в будь-який бюджет.
-Підготовка кількох рішень за запитом.
-Швидкий розрахунок вартості замовлень (від 1 хвилини).

Bayadera

attendify

Attendify — це платформа для організаторів івентів по всьому світу. З її допомогою можна продавати квитки, створювати мобільні додатки та вебсайти для івентів, а також — аналізувати дані та сегментувати аудиторію. Компанія на ринку з 2011 року. За цей час платформою скористалися організатори 15 тис. подій. Attendify App має рейтинг 4.8 у App Store та 7 млн користувачів. Основні ринки: США, Канада, Австралія, Великобританія.

Більше про компанію:
http://attendify.com/
https://www.instagram.com/attendify/
https://www.facebook.com/attendifyapp/

CVPool

Business Radio Group

Людям з динамічним темпом життя потрібна особлива музика. “Бізнес Радіо” її гарантує!
В основі плей листа станції – хіти останніх років від топових, всесвітньо відомих виконавців. Зібрані на частотах “Бізнес Радіо” композиції стають саундтреком ділового життя. Сучасні і актуальні пісні гармонійно поєднуються з перевіреними часом хітами зарубіжної поп і рок-музики.
В ефірі станції ідеально поєднується музична та інформаційна складові. Аудиторія “Бізнес Радіо” має найактуальнішу і найповнішу інформацію зі світу політики, а також в економічній та фінансовій сфері. Для станції, як і для слухачів, головною в діловій інформації є її надійність, своєчасність і точність.
Формат “Бізнес Радіо” повністю відповідає запитам забезпеченої, впливової, ділової аудиторії.

Huxleў

Видання Huxleў про філософію, бізнес, мистецтво і науку, об'єднує в собі он-лайн портал і друковану версію. Об'ємні матеріали від лідерів галузей розраховані на вдумливого і допитливого читача. Запуск журналу для вивчення нових ідей і альтернативних перспектив в різних сферах життя і мислення знаменує собою відхід від традиційної журналістики і свіжий погляд.
Наша місія: впливати на мислення лідерів, їх ціннісні перспективи і дії за допомогою слова і мистецтва.

Home

Журнал «Управління персоналом

Журнал «Управление персоналом» – уникальная образовательная печатная и электронная платформа для управленцев человеческим капиталом. Лучшие и самые актуальные инструменты, практические советы, кейсы, стратегии, аналитика и новости сообщества от ведущих и признанных экспертов рынка, международных партнеров, победителей конкурсов, доказавших эффективность разработок на практике. Журнал «Управление персоналом» – надежный партнер успешного управленца.

Букви

#Букви – суспільно-політичне інтернет-видання в Україні. Аудиторія видання складає більше 1 млн відвідувачів на місяць і входть до списку 50-ти найпопулярніших онлайн засобів масової інформації в Україні.    
Основна тематика – суспільно-політична ситуація, розслідування на кримінальну тематику, інтерв’ю з політиками і діячами культури, мультимедійні лонгріди, присвячені знаковим подіям в історії держави, авторські фоторепортажі та роз’яснюючі матеріали на актуальні економічні та суспільно-політичні теми.
Стрічка новин працює із 7:00 до 02:00 без вихідних і свят. Головні розділи сайту видання: «Новини» (України та світу), «Кадри» (фотографії і фоторепортажі), «Муві» (відео), «Думки» (аналітика, інтерв’ю та огляди).
Особливістю видання є відсутність банерної реклами.

Агропортал

AgroPortal.ua — онлайн-ресурс ексклюзивної, актуальної, якісної та корисної інформації про агропромисловий комплекс України.
Ядро цільової аудиторії ресурсу — активні, успішні люди,які формують «аграрне» життя країни.

kmbs

Києво-Могилянська бізнес-школа [kmbs] – школа для лідерів, які прагнуть змін: в собі, своїх компаніях, країні, світі. Ми віримо, що проривний розвиток учасників наших програм приведе до якісного скачка у розвитку їхніх компаній, а отже, і нашої країни та світу в цілому.
Ми пропонуємо широкий спектр програм для професійного розвитку управлінців: від MBA (http://bit.ly/2YfBWeF ) до програм управлінського розвитку (http://bit.ly/2YcDHJG ).

журнал Бізнес

журнал Бізнес https://www.business.ua/ – український діловий журнал.
Найстаріше і впливове ділове видання України.
Видавець:  ТОВ "Український Бізнес Хаб".
Виходить один раз на місяць.
Власник журналу Бізнес Володимир Віталійович Чеповий.
У 2017 році журнал БІЗНЕС трансформується в колективне ділове медіа України.
Запущено проект БІЗНЕС100 – пошук і залучення 100 співінвесторів журналу

АСС

Американська торговельна палата в Україні об’єднує провідних керівників та експертів з понад 600 компаній-членів – найбільших інвесторів та міжнародних компаній, які працюють в Україні, роблячи значний внесок у формування українського бюджету та допомагають українцям реалізувати власний потенціал.
Прагнучи бути Партнером Вибору та позитивним чинником змін у бізнес середовищі в Україні, Палата працює в трьох основних напрямках:
– B2G: Підтримуємо дієвий діалог між бізнесом та владою
– B2B: Постійно створюємо можливості для бізнес-партнерства
– B2U: Просуваємо Україну в світі як привабливий напрямок для інвестицій

ЛІГА.net

ЛІГА.net – незалежний діловий інформаційний портал, що являється головним проектом медіа-холдингу Ligamedia. Орієнтований на широку аудиторію, що цікавиться діловою та суспільно-політичною інформацією.
Надає повне інформаційне забезпечення бізнесу аналітичною, довідковою, моніторинговою інформацією широкого спектру.
Щомісячна аудиторія порталу налічує близько 4 мільйонів унікальних користувачів, а кількість переглядів сторінок перевищує 16 мільйонів. 
На сьогоднішній день ЛІГА.net один з лідерів за охопленням аудиторії українського Інтернету, займає лідируючі позиції в сегменті новинних і ділових медіа. За даними профільних аудиторів Інституту масової інформації, портал – незмінний лідер за дотриманням журналістських стандартів серед великих українських інтернет-ЗМІ.

comments.ua

Портал comments.ua, заснований у 2002 році, входить до ТОП-25 онлайн ЗМІ України з денним охопленням в 150 тис. чоловік і об'єднує функції щоденної газети, аналітичного журналу та інформаційного агентства. Основний акцент приділяється політичним та економічним новинам, ексклюзивним авторським матеріалами, інтерв'ю з чиновниками і бізнесменами. До складу comments.ua входять регіональні портали, які є впливовими ЗМІ для громадськості конкретних регіонів і виконують найважливіші інформаційно-довідкові функції. За їх допомогою можна оперативно дізнатися про курси валют, погоду, прочитати афішу і анонси культурних заходів.

rbc