EPAM

Заснована в 1993 році, компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним постачальником послуг з розробки ІТ-рішень і цифрових платформ. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії.

EPAM був визнаний лідером ринку низкою незалежних аналітичних агентств і займає 12 місце в списку Forbes «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній», 1 місце серед постачальників ІТ-послуг в списку Fortune «100 найбільш швидкозростаючих компаній». Дізнайтеся більше про EPAM на www.epam.com і нашій сторінці в Facebook.

Ubisoft

Ubisoft – один із лідерів ігрової індустрії з портфелем всесвітньо відомих брендів. В Україні компанія представлена ​​двома студіями, Ubisoft Kiev та Ubisoft Odesa, які зосереджені на посиленні присутності Ubisoft на всіх платформах, з основною експертизою на ПК. Ubisoft Kiev була заснована в 2008 році і є однією з найбільших GameDev студій в Україні, яка брала участь у розробці таких блокбастерів, як Assassin’s Creed®, Far Cry®, Steep®, Watch Dogs®, Trials®, Rainbow Six®, Ghost Recon ®, і інших. Ubisoft Odesa відкрилася в березні 2018 року і бере участь у розробці світових франшиз Ubisoft.

Domino’s Pizza

Domino’s Pizza – міжнародна мережа піцерій, яка налічує 16 000 закладів у 90 країнах світу із загальною кількістю співробітників понад 300 000.

В Україні компанія працює з 2010 року і на сьогоднішній день є лідером в Києві. За 8 років діяльності Domino’s Pizza в Україні було відкрито 43 заклади мережі у Києві, Львові, Одесі та Броварах. Ключовими перевагами мережі Domino’s є високі міжнародні стандарти якості, затишні заклади і доставка їжі протягом 30 хвилин. У світі бренд є абсолютним лідером з доставки піци і посідає перше місце за кількістю піцерій.

moneyveo

Moneyveo – компанія №1 на ринку України в сегменті онлайн-мікрокредитування. Створена у листопаді 2013 року. Ми – IT продуктова компанія з фінансовим продуктом, яка першою відкрила сегмент онлайн-кредитування на території України.
Moneyveo – це сервіс, що дозволяє дуже просто отримати кредит на банківську карту в будь-якому місці і в будь-який час, всього за кілька хвилин. Ми працюємо онлайн 24/7.
За 5 років у нас понад 530 тис. клієнтів, вони отримали від 2.2 млн кредитів на суму, що перевищує 6 млрд грн. На сьогодні 8 з 10 кредитів онлайн в Україні видано Moneyveo.
У 2018 року ми підтвердили звання кращих і отримали «Золото» в номінації «Кращий сервіс онлайн-кредитування» за версією PaySpace magazine, нагороди Бренд Року, Вибір Року і Зірка Якості. До кінця 2019 роки команда зросте до 400 співробітників.

Nexia DK

Nexia DK. Auditors and Consultants – одна з провідних аудиторських компаній України, яка є частиною глобальної мережі Nexia International.
Nexia International входить до першої десятки найбільших міжнародних аудиторських та консалтингових компаній і налічує понад 667 офісів у 120-ти країнах світу.
В Україні Nexia DK була заснована ще у 2001 році. Сьогодні ми займаємо провідні місця на українському ринку аудиту, права, оцінки, податкового та управлінського консалтингу.

Офіси компанії розташовані у Львові та Києві, а представництва зосереджені у Вінниці та Мукачевому. Водночас географія нашої діяльності значно ширша. Участь компанії у міжнародній асоціації незалежних аудиторів, бізнес-експертів та консультантів дозволяє запропонувати нашим клієнтам послуги у світових фінансових центрах.

Об’єднуючи найкращих фахівців у різних напрямках бізнесу, Nexia DK вирішує найскладніші завдання та допомагає своїм клієнтам впевнено виходити на нові ринки.
Самовдосконалення, сертифікація, індивідуальні плани розвитку є необхідними факторами успішної роботи кожного «нексіанця».
Наша команда – це працівники, які демонструють високий професіоналізм та володіють максимальним набором soft skills. Це ті, хто створює дух компанії і наповнює її сенсом.
Коли ти обираєш Nexia DK, ти отримуєш більше, ніж просто роботу!

Маріупольська міська рада

Маріупольська міська рада – це не просто державна структура, це команда однодумців, яка змінює місто на краще. Ми працюємо над розвитком та відповідаємо на виклики сучасності. Наша головна мета – створювати нові можливості для людей, особисто для молоді. Бо саме за молоддю майбутнє Маріуполя та усієї країни.

У команді муніципалітету Маріуполя працює більше 1000 співробітників. З них 45% – люди віком до 35 років. Це колектив прогресивних, креативних та амбітних людей. Разом ми робимо своє місто яскравішим. За три роки міська рада досягла високих результатів. Маріуполь розробив власну Стратегію розвитку, став одним з найбезпечніших та прозорих міст України. Місто стало флагманом у впровадженні ключових реформ.

У Маріуполі системно розвиваються усі сфери життя: від освіти та охорони здоров’я до транспортної інфраструктури. Ми системно розвиваємо муніципальні сервіси та комунальні послуги.
Сьогодні Маріуполь – це сучасне місто на узбережжі Азовського моря. Місто, у якому хочеться навчатися, працювати та відпочивати. Тому ми кожному кажемо: «Маріуполь вартий твоєї уваги!».

Кредобанк

АТ Кредобанк – це банк з 30ти річним досвідом обслуговування клієнтів на українському ринку. Банк, який прозоро та відповідально надає продукти та послуги своїм клієнтам. Кредобанк забезпечив безперебійну робот в часи кризи та є безпечним партнером для 540 тис. фізичних осіб та 54 тис. юридичних осіб сьогодні. Банк  стабільно нарощуємо прибутки і забезпечує ефективну діяльність для Акціонера. АТ Кредобанк – це частина групи PKO BP, банку, який є найбільшим Банком в Польщі та визнаний найстійкішим в листопад 2019 року серед Банків Центрально-Східній Європі.

Воля

ВОЛЯ – національний телекомунікаційний провайдер, Лідер цифрових розваг, переможець національної премії «Вибір року» 2015, 2016, 2017 та 2018 років.
Ми відкриваємо світ надшвидкісного Інтернету і Телебачення високої чіткості для різних носіїв в 34 містах України. Ми першими впроваджуємо інноваційні продукти і весь час підвищуємо якість обслуговування. Наш успіх – задоволеність абонентів, гордість співробітників і підвищення цінності бізнесу.
Понад 17 років на ринку. Понад 2 000 співробітників. Представництва в 34 містах України.

DataArt

DataArt з 1997 року проектує, розробляє, модернізує та підтримує IT-рішення в галузі фінансової індустрії, охорони здоров'я, туризму, медіа та Інтернету речей.
Інженери DataArt добре обізнані в предметних галузях, для яких модернізують уже наявні рішення або розробляють нові.
Клієнти DataArt – це компанії з унікальними бізнес-моделями, котрі розташовані у США та Великій Британії, а команди фахівців розподілені у центрах розробок в Україні, Польщі, Аргентині, Росії, Болгарії та Вірменії.
Серед клієнтів DataArt – провідні компанії з найрізноманітніших галузей: Nasdaq, S&P, oneworld Alliance, Ocado, artnet, Betfair, skyscanner та сотні інших.

Приватбанк

Заснований в 1992 році, ПриватБанк є найбільшим банком країни і лідером по впровадженню нових фінтех рішень. За даними дослідження GFK Ukraine (IV кв 2018 р.), з нами співпрацюють 53,4% фізичних осіб, 57,4% юридичних осіб, 72,9% приватних підприємців України. Інтернет-банкінгом Приват24 з 2018 року можуть користуватися клієнти будь-якого банку світу.
Банк надає послуги в більш ніж у 2000 відділень по всій Україні, кількість працюючих співробітників – понад 22 000 чоловік.

Syngenta

Syngenta — це одна з провідних аграрних компаній світу, яка допомагає безпечно годувати людство, піклуючись водночас про нашу планету. Наша мета — покращити екологічну та економічну стабільність, якість та безпеку сільського господарства, застосовуючи надбання науки світового рівня та інноваційні рішення для захисту рослин. Наші технології дозволяють мільйонам фермерів у всьому світі краще використовувати обмежені сільськогосподарські ресурси. 28 000 людей у більш ніж 90 країнах світу працюють над тим, щоб вдосконалити вирощування сільськогосподарських культур. Завдяки партнерству, співпраці та Плану успішного зростання ми прагнемо покращити продуктивність сільського господарства, зберегти родючі землі від деградації, сприяти підвищенню біорозмаїття та відродженню сільських громад.
Щоб дізнатися більше, будь ласка, зайдіть на: www.syngenta.com та www.goodgrowthplan.com.
Приєднуйтесь до нас у Twitter ® www.twitter.com/Syngenta та www.twitter.com/SyngentaUS

Національний банк України

Національний банк є центральним банком України, особливим центральним органом державного управління, юридичний статус, завдання, функції, повноваження і принципи організації якого визначаються, насамперед, Конституцією України та спеціальним Законом «Про Національний банк України». Цей орган влади – незалежний від політичного впливу, але є підзвітним суспільству.
Місією Національного банку України є забезпечення цінової та фінансової стабільності з метою сприяння сталому економічному розвитку України. Він регулює, ліцензує та здійснює нагляд за банками, системами платежів та розрахунків. Також він відповідає за випуск та обіг національної валюти – гривні, електроні платежі, та виконує інші функції, яких загалом налічується 34.

Агропромхолдинг «Астарта-Київ»

Агропромхолдинг «Астарта-Київ» – це високотехнологічна інноваційна компанія, яка виробляє продукцію найвищої якості і надає можливість самореалізації кожному своєму співробітникові.
АСТАРТА – національний лідер з виробництва цукру та один з найбільших виробників сільськогосподарської продукції. Серед основних напрямків діяльності компанії: рослинництво, цукроваріння, молочне тваринництво, елеваторний бізнес, переробка сої, біоенергетика. Акції компанії розміщені на Варшавській фондовій біржі.
Компанія веде свою діяльність, спираючись на цінності бездоганної ділової репутації, соціальної відповідальності, поваги до гідності людини і синергетичного партнерства з орієнтацією на результат.

Samsung

Samsung R & D Institute Україна (SRK)
Відкриття починається тут
 
Наш центр є одним з підрозділів інфраструктури науково-дослідної роботи Samsung Electronics. Наші місцеві напрямки охоплюють дослідження R & D в таких сферах, як комп'ютерне бачення, наступні покоління людсько – комп'ютерних інтерфейсів на основі 3D-графіки та технологій
розпізнавання; програми для створення та використання нових типів мультимедійного контенту; пристрій-до-пристрою і конвергентність пристрою-до-хмари; інформаційна безпека; штучний інтелект; обробка природної мови (НЛП); взаємодія людини з комп'ютером (HCI); пошук інформації; обчислювальний інтелект.
Основна мета SRK полягає в наданні інтелектуальних послуг наступного покоління для адаптованих, контекстно-інтелектуальних сервісів для продуктів Samsung та поглибленого програмних і апаратних екосистем. Ми надаємо прототипи та розробку програмного забезпечення нового покоління з нуля для вбудованих пристроїв, що дає шанс українським інженерам працювати над технологіями майбутнього.
Ви маєте ексклюзивну можливість для творчого мислення впливати на продукти та послуги мобільного телефону наступного покоління; захоплюючі проекти з використанням новітніх технологій

Develor

DEVELOR – міжнародна консалтингова компанія, яка існує 27 років та працює у 20-ти країнах Центральної та Східної Європи.
Спеціалізація компанії – комплексні консалтингові та тренінгові рішення, які впливають на зміну поведінки персоналу та підвищення бізнес-показників. Для своїх клієнтів DEVELOR розробляє та впроваджує ефективні моделі поведінки персоналу в рамках проектів з покращення клієнтського досвіду, продажу та сервісу, розвитку лідерських навичок і залученості персоналу, а також інших програм із розвитку людського капіталу.
DEVELOR – єдина в Європі компанія, акредитована Kirkpatrick&partners, USA по методології Д. Кіркпатріка “4 рівня оцінки ефективності навчання”. Завдяки своєму унікальному міжнародному відділу розробки консалтингових та тренінгових продуктів – DEVELOR knowledge center розроблена методологія “DEVELOR VALUE CHAIN”. Вона дозволяє не лише оцінити, а й спланувати проект таким чином, щоб він гарантовано приніс бажані результати.
В компанії працює понад 100 консультантів та бізнес-тренерів – практиків із різних сфер бізнесу. Інновації, ноу-хау, багата експертиза та унікальні продукти виділяють DEVELOR серед конкурентів. Серед клієнтів компанії: BASF, Cygnet agroholding, Syngenta, Vodafone, Kyivstar, Ukrtelecom, GIZ, Ferrero, Beiesdorf, Sanofi-Aventis, Abbott Laboratories, Sun Inbev, Johnson & Johnson, Metro C&C, Henkel Ukraine та інші.

ІТ-Інтегратор

"ІТ-Інтегратор" – найбільший розробник і постачальник ІТ-рішень для корпоративного і державного секторів в Україні. Компанія була заснована 5 грудня 2000 року. Основні напрямки роботи підприємства – інформаційна безпека, дата-центри, базова ІТ-інфраструктура, мережева інфраструктура, інженерна інфраструктура, контакт-центри, сервісна підтримка та ІТ-аутсорсинг, рішення smart&safe city, рішення для освіти, виробництво ПК і серверів. Компанія займає перше місце в рейтингу 500 найбільших українських компаній за останньою версією ділового видання "Топ100. Рейтинги найбільших" в категорії "Інтегратори".
Головна цінність компанії – наші працівники, які гідні найкращого!

АЛЛО

АЛЛО – це компанія для тих, хто хоче стати краще, більш технологічним, жити комфортно і сучасно – просто жити смарт. Найбільший рітейлер смартфонів і гаджетів, сучасної смарт-техніки і товарів для дому та відпочинку. Найбільший інтернет-магазин з доставкою замовлень на пошту, додому і в 345 магазинів в 140 містах України.

Ашан Рітейл

Ашан Рітейл – це міжнародна компанія-рітейлер, яка була заснована у 1961 році у Франції та сьогодні представлена у 12 країнах Європи, Азії та Африки. Ми прагнемо задовольнити усі потреби омніканальних споживачів, які турбуються про свій добробут та здоров'я. Наша мета змінювати життя людей на краще, пропонуючи якісні, здорові та локальні продукти і ретельно підбираючи усі товари та послуги.
В Україні компанія представлена з 2008 року та зараз налічує 26 магазинів різних форматів у 9 містах, а також має електронну комерцію по всій країні.

Датагруп

«Датагруп» – всеукраїнський оператор зв'язку для бізнесу та дому. Для нас немає неможливого в сегментах передачі даних і доступу в інтернет, телефонії і телебачення, відеоконференцій і відеоспостереження, супутникового зв'язку і хмарних рішень.
Наші телеком-рішення забезпечують надійний зв'язок не тільки для корпоративного, міжоператорського і домашнього сегментів. Нам довіряють розробку і впровадження інновацій представники державного сектора й оборонних структур. Сьогодні ми забезпечуємо телекомунікаційними послугами абонентів у більш ніж 90 населених пунктах України.
Ми зростаємо і розвиваємося разом з нашими клієнтами – за 19 років плідної співпраці ми добре вивчили потреби і побажання всіх сегментів і стали лідерами на ринку телекомунікаційних послуг України. Сьогодні ми розробляємо оптимальні рішення для підвищення ефективності бізнесу і комфорту наших користувачів.

SkyUp

SkyUp Airlines заснована в червні 2017 р. Старт польотної програми – травень 2018.
Команда SkyUp – 635 фахівців, 33 з яких ми повернули з-за кордону.
Флот налічує 8 літаків. До кінця 2019 плануємо отримати ще 2 судна.
47 маршрутів (32 регулярних і 15 чартерних).
Станом на 1 вересня 2019 перевезли 1 398 567 пасажирів з початку виконання польотної програми.
Розвиваємо внутрішньоукраїнські напрямки.
Відкрили рейси: Київ – Одеса, Харків – Одеса, Київ – Запоріжжя, Київ – Львів, Київ – Харків, Харків – Львів (вперше в історії України).

Sayenko Kharenko NewLaw Firm

Sayenko Kharenko NewLaw Firm – одна з провідних юридичних фірм України, що вже 15 років поспіль надає клієнтам комплексну підтримку в усіх основних галузях економіки. Sayenko Kharenko є лідером у різних номінаціях за версіями авторитетних професійних видань, у тому числі визнана «Найінноваційнішою фірмою в Україні» за версією IFLR European Awards 2019, «Фірмою року в Україні» за версією Юридичної премії 2019 видавництва «Юридична практика», «Юридичною фірмою року: Росія, Україна, СНД» згідно з дослідженням The Lawyer European Awards 2019, а також стала переможцем престижної європейської премії Chambers Europe Awards 2018 в категорії «Юридична фірма року в Україні» та визнана серед кращих європейських інноваційних юридичних фірм за версією дослідження 2019 FT Innovative Lawyers Report видавництва Financial Times.
Наш рівень іноваційності та вміння нестандартно мислити дозволяють пропонувати клієнтам нові бізнес-рішення та продукти, спрямовані на розвиток та примноження, а не лише на збереження.

Smart Solutions

Smart Solutions – топовий провайдер послуг HR та аутсорсингу бізнес-процесів в Україні та країнах СНД. Надаючи повний комплекс HR-послуг, ми закриваємо всі питання в області управління персоналом, дозволяючи вам зосередитися на основних бізнес-завданнях. 
— входимо в ТОП-5 кращих рекрутингових компаній України, а також в ТОП-5000 найбільш швидкозростаючих бізнесів Європи за результатами рейтингу INC. 5000 EUROPE.
—  сертифіковані за міжнародними стандартами ISO 9001:2015 і OHSAS 18001:2010, що є гарантією якості наших послуг.
— У 2015 році  стали стратегічним партнером Kelly Services — одної з кращих міжнародних HR компаній. 
— На постійній основі співпрацюємо більш ніж з 200 клієнтами. Нам довіряють: Metro, Danone, Hennessy, Yves Rocher, Hilti, Nestle, Volvo, Henkel, Sandoz та інші. 
— За 10 років існування компанії ми відкрили офіси в трьох країнах

Основні напрямки діяльності: 
1.    Пошук, підбір та оцінка персоналу 
2.    Аутсорсинг зарплат, охорони праці та кадрової документації 
3.    Масовий підбір і пошук талантів 
4.    Аутстаффінг та супровід ФОП

Roche

Компанія «Рош» одна з провідних компаній світу в області фармацевтики і діагностики, є одним з найбільших виробників біотехнологічних інноваційних лікарських препаратів для лікування онкологічних, офтальмологічних і аутоімунних захворювань, важких вірусних інфекцій і порушень
центральної нервової системи. Компанія була заснована в 1896 році. Наразі Група компаній «Рош» (штаб-квартира в Швейцарії) має представництва більш ніж в 100 країнах світу, в яких працює більше 94 000 чоловік. У 2018 році інвестиції компанії в дослідження і розробки склали 11 мільярдів
швейцарських франків.
Представництво компанії в Україні відкрито у 1998 році, наразі в українському офісі працює понад 100 співробітників.

Група Компаній «ЛІГА»

Група Компаній «ЛІГА» – це об'єднання незалежних сучасних інноваційних компаній, які успішно діють на різних ринках c 1991 року. Діяльність ГК ЛІГА розвивається трьома поколіннями сім'ї Бондаренко.
До складу ГК ЛІГА входять 14 різноманітних компаній, які працюють у 24 напрямках бізнесу: найбільший в країні розробник інформаційно-правових та сервісних рішень «ЛІГА:ЗАКОН»; Медіахолдинг «LIGAMEDIA»; Консалтингова група «JUSCUTUM»; Міжнародний Благодійний Фонд «LET'S HELP!»; Компанія власник Недержавного Пенсійного Фонду «Взаємодопомога» «ЛІГА ПЕНСІЯ»; Ексклюзивний дистриб'ютор товарів і послуг міжнародної корпорації Lamor Corporation AB, світового лідера на ринку високоефективного обладнання і послуг із захисту навколишнього середовища «LAMOR Ukraine»; Інноваційна компанія аналізу медіа-контенту «SEMANTRUM»; Агентство зі створення систем лояльності «KETCHUP LOYALTY MARKETING EASTERN EUROPE»;  Онлайн-сервіс промо-відео Food & Beverages бизнеса ADA; Виробнича компанія Mobius; Мережа ресторанів здорового харчування при спорткомплексах Sportlife «EDA Baggete & Salad Bar»; Одна з найбільших мереж кав'ярень «AROMA KAVA», Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза». Також ГК ЛІГА має ряд активів в нерухомості. Сьогодні в компаніях групи працює близько 2 500 співробітників.

НЕК «Укренерго»

НЕК «Укренерго» – енергетична компанія з функціями оперативно-технологічного управління Об’єднаною енергосистемою України (ОЕС) та передачі електроенергії магістральними електромережами від генерації до регіональних електромереж енергопостачальних компаній
(обленерго).
До складу Компанії входять 8 енергосистем, що охоплює всю територію України, а команда налічує понад 8 тис. співробітників.
Наш персонал обслуговує унікальне високотехнологічне обладнання 137-ми підстанцій надвисокої напруги 220-750 кВ загальною встановленою потужністю понад 78,8 тис. МВА та понад 21,3 тис. км магістральних та міждержавних електроліній надвисокої напруги 220-750 кВ.
Магістральними електромережами Укренерго щорічно передається понад 110 млрд кВт·год електроенергії.
Ми забезпечуємо паралельну роботу ОЕС України з енергосистемами сусідніх країн, експорт електроенергії до 4-х країн Євросоюзу, міждержавні перетоки електроенергії між ОЕС України та енергосистемами 3-х країн СНД.
Ми інвестуємо у нове будівництво, модернізацію та підвищення ефективності роботи електромереж майже 4 млрд грн в рік.
Нам довіряють міжнародні фінансові інституції. Кредитний портфель для реалізації інвестиційних проектів становить понад 40 млрд грн.
Впроваджені нами системи управління якістю, екологією, гігієною та безпекою праці відповідають вимогами міжнародних стандартів ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 та OHSAS 18001:2007.

4Service

Міжнародна дослідницька компанія з управління і побудови Customer Experience (СХ).
4Service Group реалізували 2500+ комплексних проектів оцінки якості сервісу та поліпшення клієнтського досвіду «під ключ» в мережевих компаніях: банках, аптеках, ресторанах, АЗС, рітейл + державний сектор. 18 років експертизи в 52 країнах світу, в 9 з яких має офіси (Україна, Румунія, Грузія, Азербайджан, Казахстан, Болгарія, Росія, Білорусь, Турція).   
4Service – це міцна надійна розумна високотехнологічна опора для бізнесу багатьох компаній в Україні та цілому світі.
Ключові продукти та послуги: Market Research (в тому числі HR Research), Mystery Shopping, CX Консалтинг та Аналітика, інноваційний сервіс зворотного зв’язку Sarafan.

Johnson&Johnson

Заснована у 1886 році, група компаній Johnson&Johnson є однією з найбільших у світі багатопрофільних корпорацій у сфері охорони здоров’я. Ми виробляємо медичне обладнання, лікарські препарати і товари для гігієни і здоров’я людини.
Кожного дня продукція групи компаній Johnson&Johnson повертає радість активного життя тисячам пацієнтів, допомагає піклуватися за новонародженими, зберігати красу, піклуватися про близьких. Створюючи та вдосконалюючи різні продукти та технології, спрямовані на вдосконалення якості життя людей, Johnson&Johnson прагне бути корисною суспільству.

StarLightMedia

StarLightMedia – найбільша медійна група України, що об’єднує виробництво, мовлення та дистрибуцію контенту телеканалів: ICTV, СТБ, Новий канал, ОЦЕ, телеканали М1, М2, та компанії, що забезпечують створення і поширення високоякісного ефірного та позаефірного контенту.
Ми першими в Україні задали тренди власного українського телевиробництва, створення форматних розважальних шоу, що змінюють життя телеглядачів. А зараз створюємо і серіали, що отримують найбільшу частку теледивлення не тільки в Україні, але і поза її межами. Ми залишаємося лідерами й продовжуємо вести за собою усю медіа-індустрію країни: розвиваємо ринок платного телебачення, українське кіносеріальне виробництво, підтримуємо рух за економічні можливості жінок Women Empowerment Principles. Медіагрупа була заснована у 2009 році та наразі складається з 16 юридичних осіб, котрі об'єднані в дивізіони: Мовлення, Виробництво, Новини, Pay TV & Digital, Комерційна діяльність, а також Центри експертиз.

Danone

Данон – провідна міжнародна компанія з виробництва продуктів харчування, представлена в 130 країнах світу. Місія компанії – нести здоров'я через корисні продукти харчування якомога більшій кількості людей у світі.
Чотири напрямки бізнесу Данон — молочні продукти та продукти на рослинній основі, вода, дитяче харчування та медичне харчування — об’єднані єдиним принципом роботи: пропонувати інноваційні продукти високої якості, які відповідають очікуванням споживачів на кожному етапі їх життя.
В Україні Група компаній «Данон» вже більше 20 років є виробником і дистриб'ютором широкого асортименту продуктів харчування. Виробничі потужності компанії представлені двома заводами:
«Данон Дніпро» (у м. Херсон) і «Данон Кремез» (у м. Кременчук). Продукція компанії випускається під такими торговими брендами: «Активіа», «Актімель», «Живинка», «Простоквашино», «Простоквашино для малят», «Растішка», «Актуаль», «YoPro», «Даніссімо», «Paw Patrol», «Frozen», «Avengers», «Alpro». Напрямок дитячого харчування представлений в Україні брендами «Nutrilon», «Milupa» та «Малиш Істринський». Напрямок клінічного харчування представлений наступними продуктовими гілками: «Nutrison», «Nutridrink», «Cubitan», «Infatrini», «Nutrini», «Lophlex», «Nutri», «Anamix», «KetoCal».
Ми здійснюємо революцію у звичках харчування задля здоров’я українців та з турботою про ресурси нашої землі.
Ми поважаємо унікальність, прагнемо максимально розвивати потенціал та розкривати таланти кожного співробітника у сильній та різноманітній команді Данон.

Укрзалізниця

АТ «Укрзалізниця» — національний перевізник вантажів і пасажирів, а також найбільший роботодавець країни. Зараз у компанії працює понад 257 тис. осіб.
Укрзалізниця забезпечує 82 % вантажних і майже 50 % пасажирських перевезень від загального обсягу, що здійснюються всіма видами транспорту.
За протяжністю залізничних колій Україна посідає 12 місце в світі. Їх загальна довжина становить 19 786 км, з них майже половина – електрифіковані. Кількість залізничних станцій – 1402.
На мережі експлуатується майже 3 тис. пасажирських вагонів, близько 52 тис. вантажних вагонів та майже 1,8 тис. локомотивів парку АТ «Укрзалізниця».

lifecell

lifecell ― український діджитал-оператор, що надає справжню свободу спілкування. За допомогою доступного високошвидкісного мобільного Інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів незалежно від віку чи знань технологій. 100% акцій оператора належать Turkcell — турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Станом на кінець другого кварталу 2019 року активна 3-місячна абонентська база lifecell становила 6,8 млн користувачів.
Діджитал-оператор  lifecell пропонує тарифи та послуги, які є зручними та вигідними для користувачів розумних пристроїв. До цифрового портфоліо сервісів і продуктів компанії також входить багатофункціональний месенджер BiP, музичний сервіс fizy, захищене хмарне сховище lifebox, мобільний платіжний сервіс тощо. Діджитал-оператор реалізовує низку проектів, спрямованих на розвиток «розумного міста», покращення безпеки громадян і запуск мереж IoT (Інтернету речей).

JYSK

JYSK – це міжнародна торгова мережа, де можна придбати товари для дому. Компанія JYSK належить до Lars Larsen Group. Засновник, Ларс Ларсен, відомий у Данії як провідний торговець країни, який завжди має "чудову пропозицію".
На сьогодні до складу Групи JYSK входить більше ніж 2 800 магазинів у 52 країнах світу.
Щорічний обіг групи сягає приблизно 3,58 мільярда євро.
Розвиток групи є стабільним і надійно контролюється.
Загальна кількість персоналу становить близько 23 000 співробітників.

BACARDI

BACARDI – динамічна сімейна компанія, а також найбільша у світі приватна компанія у сфері виробництва алкогольних напоїв.
BACARDI – це родина професіоналів, які плекають традиції досконалості протягом 157 років.
Компанія здійснює продаж на понад 170 світових ринках, володіє понад 20 виробничими потужностями – для розливу, перегонки та виробництва – у 12 країнах.
У портфелі компанії більше 200 преміальних брендів таких як: ром BACARDI, вермути та ігристі вина MARTINI, віскі DEWAR’S, горілка GREY GOOSE, джин BOMBAY SAPPHIRE, текіла PATRON та інші.
Головним принципом бізнесу BACARDI – сприяти відповідальному вживанню алкогольних напоїв та нести культуру красивого та якісного споживання
Чому ми успішні? Ми піклуємося про своїх співробітників, як про сім’ю, і про якість нашої продукції!

Innovecs

Innovecs – це глобальна компанія з офісами у Нью-Йорку, Сан-Франциско, Лондоні, Франкфурті, Берні та Тель-Авіві, а також з R&D центрами в Україні, які спеціалізується на розробці програмного забезпечення для Gaming & Entertainment, Supply Chain & Logistics, Healthcare, Telecom, Adtech та Fintech ринків.
Innovecs працює з такими новітніми технологіями, як Blockchain, BI&BigData, AI&Machine Learning, Cloud Computing та різними мобільними технологіями. Компанія заснована в 2012 році і на сьогоднішній день налічує понад 650 співробітників.
Innovecs пропонує своїм клієнтам швидкі, інноваційні та індивідуальні послуги з розробки програмного забезпечення.
Компанія Innovecs твердо впевнена, що вдосконалення та довіра базуються на трьох основних напрямках:
1. Фокус на методичну, оперативну та добре керовану розробку рішень.
2. Корпоративна культура, що націлена на збереження та розвиток талантів. 
3. Повага до вимог клієнтів – сталості, прозорості та інновацій.

softserve

SoftServe — найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням. Заснований у Львові в 1993 році, SoftServe сьогодні налічує 35 офісів у 12 країнах США та Західної Європи, у компанії працює понад 8000 працівників.
Маючи понад 25-річний досвід роботи у галузі цифрової медицини, роздрібної торгівлі, фінансових послуг, програмного забезпечення тощо, SoftServe впроваджує інноваційні технологічні рішення для великих підприємств та технологічних компаній США та Європи. Серед клієнтів компанії – IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera,  Henry Schein, SolarWinds, Spillman Technologies, Zilliant, Pearson та інші.

PepsiCo

Інтерпайп

ІНТЕРПАЙП – українська промислова компанія, виробник сталевих труб і залізничної продукції.
Компанія входить у топ-10 найбільших у світі експортерів безшовних труб, а також у топ-5 найбільших світових виробників суцільнокатаних залізничних коліс. Продукція компанії постачається у більш ніж 80 країн світу.
Компанія має дивізіональну структуру. До її складу входять сталевий, трубний та залізничний дивізіони. Якість продукції контролюється на всіх етапах – від виплавки сталі до виробництва готової продукції.
Серед клієнтів ІНТЕРПАЙП – нафтогазові компанії, будівельні групи, провідні машинобудівні підприємства, а також залізниці і вагонобудівні заводи Європи, Америки, Близького Сходу та СНД.

Coca-Cola HBC Ukraine Armenia Moldova

Компанія Coca-Cola HBC Ukraine Armenia Moldova є частиною Coca-Cola HBC, однією з найбільших в світі компаній-ботлерів продукції компанії The Coca Cola Company з обсягом продажів понад 2млрд умовних упаковок продукції. Компанія працює в 28 країнах світу і обслуговує 600 млн потенційних споживачів на 3 континентах.
Ми виробляємо, продаємо і доставляємо безалкогольні напої, серед яких такі світові бренди як Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta і Sprite. Ми також пропонуємо нашим споживачам широкий асортимент інших газованих і негазованих напоїв, води, соків та чаю.
Ми інтегрували принципи сталого розвитку і корпоративну відповідальність в кожну сферу нашого бізнесу, тому що прагнемо сформувати довгострокову цінність для всіх зацікавлених сторін. У 2018 році компанія Coca-Cola HBC п’ятий рік поспіль була визнана лідером галузі безалкогольних напоїв відповідно до Індексу сталого розвитку Доу-Джонса.

GlobalLogic

GlobalLogic — лідер у сфері послуг із розробки цифрових продуктів. Ми допомагаємо нашим клієнтам проектувати і створювати інноваційні продукти, платформи і цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг і експертизу у різних
галузях, ми допомагаємо нашим клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їхній перехід до цифрового бізнесу майбутнього.
Компанія входить до трійки найбільших ІТ-компаній України та співпрацює з понад 4500 спеціалістами в Києві, Львові, Харкові та Миколаєві. В рамках регіону Центральної та Східної Європи GlobalLogic має 13 центрів розробки та понад 6000 інженерів в Польщі, Словаччині, Хорватії та Україні. В 2018 році GlobalLogic інвестувала $1.5 млн в професійний розвиток та підвищення кваліфікації місцевих фахівців. Значна частина цих вкладень припадає на інженерні таланти в Україні.