ІНГО Україна

«ІНГО Україна», що входить до Групи DCH, є однією з найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами виплат страхових відшкодувань. До складу ІНГО Україна входять страхові компанії «ІНГО Україна», «ІНГО Україна ЖИТТЯ» та «Медичний центр ІНГО».

Команда ІНГО Україна — це понад 720 співробітників в компаніях Групи, що працюють у всіх регіонах України.
«ІНГО Україна» має 29 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування та понад 20 років надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам. За цей час компанія отримала ряд галузевих нагород та неодноразово посідала призові місця в номінації «Найпрофесійніша страхова компанія», а голова правління визнавався Особистістю страхового ринку.

5 канал

«5 канал» - авторитетний сучасний загальнонаціональний інформаційний телеканал, робота якого ґрунтується на засадах редакційної політики. Це перший телеканал в Україні, який розпочав роботу в режимі «новини-щогодини» та працює відповідно до світових стандартів.
Цілодобове новинне мовлення каналу передбачає актуальність інформаційного потоку і динаміку оновлення новин. «5 канал»- це успішний телевізійний бренд з унікальною концепцією «авторських новин».
Команда «5 каналу» працює для громадян України, які відчувають спроможність та результативність власного впливу на суспільно-політичні події в нашій країні.
Ми український телеканал, який бере за основу цінності, пов’язані з такими поняттями, як «українська держава», «український народ», «українська мова», «українська культура». Для нас Україна – понад усе!
Інформаційний контент каналу: оперативні новини-щогодини, інформаційно-аналітичні ток-шоу, тематичні передачі, дискусійні майданчики з ключовими особами, трансляції наживо та головні події в Україні та світі у форматах «Пряма мова» та «Без коментарів».

DEVELOR

DEVELOR - міжнародна консалтингова компанія, яка існує 25 років та працює у 20-ти країнах Центральної та Східної Європи.
Спеціалізація компанії – комплексні консалтингові та тренінгові рішення, які впливають на зміну поведінки персоналу та підвищення бізнес-показників. Для своїх клієнтів DEVELOR розробляє та впроваджує ефективні моделі поведінки персоналу в рамках проектів з покращення клієнтського досвіду, продажу та сервісу, розвитку лідерських навичок і залученості персоналу, а також інших програм із розвитку людського капіталу.
DEVELOR – єдина в Європі компанія, акредитована Kirkpatrick&partners, USA по методології Д. Кіркпатріка “4 рівня оцінки ефективності навчання”. Завдяки своєму унікальному міжнародному відділу розробки консалтингових та тренінгових продуктів – DEVELOR knowledge center розроблена методологія “DEVELOR VALUE CHAIN”. Вона дозволяє не лише оцінити, а й спланувати проект таким чином, щоб він гарантовано приніс бажані результати.
В компанії працює понад 100 консультантів та бізнес-тренерів - практиків із різних сфер бізнесу. Інновації, ноу-хау, багата експертиза та унікальні продукти виділяють DEVELOR серед конкурентів. Серед клієнтів компанії: BASF, Cygnet agroholding, Syngenta, Vodafone, Kyivstar, Ukrtelecom, GIZ, Ferrero, Beiesdorf, Sanofi-Aventis, Abbott Laboratories, Sun Inbev, Johnson & Johnson, Metro C&C, Henkel Ukraine та інші.

Фокус

«Фокус» - загальнонаціональний соціально-політичний щоденник та інтернет-портал. Вже понад 11 років «Фокус Медіа» впевнено займає провідні позиції на медіаринку України.

Переваги:
Оперативна подача якісної та актуальної інформації в діловому форматі
Зважений та об’єктивний контент, який повністю відповідає вимогам сучасності
Авторитетні оцінки та коментарі експертів та лідерів думок
Незмінна медійна політика видання – компетентність та достовірність
Великий спектр ексклюзивних тем та спецпроектів
Вільний дискусійний майданчик, який дозволяє читачу самостійно скласти цілісну думку
Команда професіоналів незалежної журналістики
Гарант стабільності – більш 500 номерів журналу, десятки рейтингів та спецпроектів

Журнал «Кадровик Лайт»

Журнал «Кадровик light» — видання, що покликане допомагати кадровикам у їх нелегкій праці. Ми створюємо якісний контент з максимально зрозумілою інформацією, основаною на практичному досвіді наших експертів.
Видання підтримує зв’язок із центральними органами держави. Над кожним випуском працюють практики: юристи, експерти з кадрових питань та діловодства, HR-менеджери, психологи та соціологи, фахівці державної служби.
Аудиторія журналу: кадровики, менеджери з персоналу, бухгалтери з заробітної плати, керівники HR-підрозділів, юристи з трудового права.

POWER FM

Новий подих сучасного радіо! Найкраща музика! Розважальні шоу! Зірки та купа подарунків! POWER FM 104 і нуль "ЗАВЖДИ ХІТИ!"

Менеджер по персоналу

Журнал «Менеджер по персоналу» − перше та єдине видання в Україні для професіоналів у сфері управління людськими ресурсами.

На сторінках журналу:
- Кейси від провідних експертів.
- Приклади ефективного використання HR-технологій провідних компаній.
- Відкрите висвітлення найскладніших HR-проблем.
- Своєчасне інформування про зміни у трудовому законодавстві.
- Малобюджетний HRM.
- Розвиток та підтримка HR-бренду.

Передплатні індекси: 91419, 98080 (електронна версія)
Професійний портал: www.hrliga.com
Наша сторінка в Facebook: www. facebook.com/hrliga
Телефон редакції (044) 568-5138

РБК

РБК-Україна (www.rbc.ua) - український інформаційний портал, який висвітлює найважливіші події в Україні та світі.

У портал також входить інформаційно-розважальний проект STYLER (www.styler.rbc.ua), що спеціалізується на новинах у сфері суспільства, культури, моди, здоров'я, техніки.

Щомісячна аудиторія ресурсів досягає 6 млн. унікальних користувачів.

Кількість переглядів сторінок – 45 млн.

razom communications

razom communications – україно-британська комунікаційна група компаній, яка поєднує креативні агенції THINKMcCANN і FCB Kyiv, комунікаційні медіа-агенції Initiative, UM (Universal McCann) і Havas Media Ukraine.

Компанія сфокусована на розвитку та впровадженні технологічних рішень для побудови ціннісних зв'язків між брендами і цільовими аудиторіями.

razom communications об'єднує бізнеси, людей, технології та креатив для створення комунікацій, які підсилюють бренди і змінюють суспільство.

Воля

ВОЛЯ - лідер цифрових розваг, що підтверджує перемога в національній премії «Вибір року» 2015, 2016 та 2017 років. Ми відкриваємо світ надшвидкісного Інтернету і Телебачення високої чіткості для абонентів в 33 містах України.

Ми першими впроваджуємо інноваційні продукти і весь час підвищуємо якість обслуговування. Наш успіх - задоволеність абонентів, гордість співробітників і підвищення цінності бізнесу.

Укртелеком

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» - найбільший оператор фіксованого зв'язку, лідер серед провайдерів Інтернету.
Укртелеком має найбільше інтернет - покриття у країні – понад 2200 населених пунктів.

Компанія надає свої послуги 4,3 мільйонам абонентів фіксованої телефонії, інтернет обрали для себе майже 1,5 мільйона клієнтів.

Укртелеком є єдиним засновником та учасником мобільного оператора «ТриМоб».

4 жовтня 2013 ПАТ «Укртелеком» стало частиною Групи СКМ.
У компанії працює понад 20 тис. осіб.

EPAM

Про компанію EPAM Systems
Заснована в 1993 році, компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним постачальником послуг з розробки ІТ-рішень і цифрових платформ. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії.

EPAM був визнаний лідером ринку низкою незалежних аналітичних агентств і займає 12 місце в списку Forbes «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній», 1 місце серед постачальників ІТ-послуг в списку Fortune «100 найбільш швидкозростаючих компаній». Дізнайтеся більше про EPAM на www.epam.com і нашій сторінці в Facebook.

KPMG

KPMG в Україні працює з 1992 року. Сьогодні офіси KPMG відкриті у Києві та Львові. KPMG в Україні надає аудиторські та консультаційні послуги з податкових, юридичних та фінансових питань. Ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами, допомагаючи їм у питаннях зниження ризиків та реалізації можливостей для їхнього бізнесу. Метою своєї діяльності KPMG бачить перетворення професійних знань у реальну економічну вигоду в інтересах своїх клієнтів, співробітників і міжнародних ринків капіталу.

Агротек

Компанія Агротек - це 16-річна історія успіху одного з ключових гравців ринку сільськогосподарської техніки України.

Компанія-лідер, орієнтована на результат, входить у п'ятірку дилерів John Deere за обсягом післяпродажного обслуговування в країнах Європи, СНД, Африки та Близького Сходу.

Лідерство вимагає формування стійких цінностей, розвинутої корпоративної культури і професійної команди.

Запорука успіху Агротек - іновації та постійне вдосконалення.

Леруа Мерлен

Компанія «ЛЕРУА МЕРЛЕН» була заснована у 1923 році у Франції і є частиною всесвітньої мережі будівельних гіпермаркетів – бізнесу, основою якого вже більше 90 років є люди.

«ЛЕРУА МЕРЛЕН», як частина «АДЕО», - об’єднання компаній світового масштабу, яке за рівнем товарообороту посідає 1-ше місце у Європі і 3-тє у світі. В Україні компанія розпочала свою діяльність у 2008 році.

Компанія представлена гіпермаркетами роздрібної торгівлі будівельними матеріалами, товарами для ремонту, декору та саду. Станом на 1 серпня 2018 року в Україні працюють 4 гіпермаркети та Інтернет-магазин.

Датагруп

«Датагруп» - всеукраїнський оператор зв'язку для бізнесу та дому. Для нас немає неможливого в сегментах передачі даних і доступу в інтернет, телефонії і телебачення, відеоконференцій і відеоспостереження, супутникового зв'язку і хмарних рішень.

Наші телеком-рішення забезпечують надійний зв'язок не тільки для корпоративного, міжоператорського і домашнього сегментів. Нам довіряють розробку і впровадження інновацій галузі представники державного сектора і оборонних структур України. Сьогодні ми забезпечуємо телекомунікаційними послугами абонентів у більш ніж 90 населених пунктах України.

Ми зростаємо і розвиваємося разом з нашими клієнтами - за 18 років плідної співпраці ми добре вивчили потреби і побажання всіх сегментів і стали лідерами на ринку телекомунікаційних послуг України. Сьогодні ми розробляємо оптимальні рішення для підвищення ефективності бізнесу і комфорту наших користувачів.

Salateira

Salateira – міжнародна мережа fast-healthy ресторанів з принципом вільного вибору інгредієнтів і унікальною можливістю комбінувати продукти на свій смак.

Ми пропонуємо нашим гостям великі порції, які готуємо у них на очах з високоякісних і свіжих продуктів за доступною ціною.

Основа нашого меню – соковиті салати, оригінальні пасти, ситні сендвічі, справжні равіолі, авторські десерти, сезонні напої і крем-супи. З 8 до 12 ранку в ресторанах подаються сніданки: яйця Бенедикт, карамельні равіолі з сиром, традиційна запіканка. Кожні три місяці ми розробляємо нове особливе сезонне меню з авторськими рецептами від бренд-шефа зі свіжих сезонних продуктів.

Один із важливих принципів нашої роботи – швидкість обслуговування гостей. Жителям великих міст часто не вистачає часу на турботу про здорове харчування, тому Salateira взяла цю функцію на себе.

У Salateira діє відкрита кухня, завдяки чому гості можуть спостерігати за всім процесом приготування страви, а також переконатися в чистоті кухні і акуратності роботи кухарів. У кожному ресторані мережі є зона water station, де будь-яка людина може безкоштовно випити води з лимоном і м’ятою. Серед інших компліментів, які гості можуть брати в необмеженій кількості, – яблука в прикасовій зоні, мікс насіння, оливкова олія і бальзамічний оцет як добавка до салатів.

Сьогодні в мережу Salateira входять 14 ресторанів. Це 11 ресторанів в Києві, 1 ресторан у Харкові, а також 3 ресторани за кордоном: 2 ресторани в Мінську і один в Аліканте (Іспанія).

Лінія магазинів EVA

Лінія магазинів EVA - Компанія №1 на ринку дрогері в Україні. Місія «EVA» - турботи жінок про красу та домашній затишок ми прагнемо перетворити на задоволення.
Лінія магазинів EVA нараховує більш ніж 700 магазинів у 280 населених пунктах країни. EVA - Компанія, що динамічно розвивається. Ми відкриваємо 180 нових магазинів на рік. EVA сьогодні:
• Більше 8 тис. співробітників
• 6,7 млн. покупок щомісяця
• 30 тис. асортиментних позицій
• 37 власних торгових марок
Компанія п'ять разів отримала нагороду «Вибір споживача» RetailAwards в 2012, 2014-2017гг. Тричі була переможцем премії HR-бренд (2012-13гг -3 місце, 2015р. - 2 місце).

Mars

Mars Incorporated – міжнародна компанія з багаторічною історією та всесвітньо відомими брендами.

Історія Mars почалася в 1911 році, коли Френк С. Марс почав виробляти шоколадні батончики з вершковим кремом на своїй кухні в м. Такома (штат Вашингтон,  США). Сьогодні Mars – глобальна корпорація зі 100 000 працівників по всьому світу. Не зважаючи на це, компанія залишається сімейним бізнесом, а її працівники – великою сім’єю, об’єднаною спільними цілями та цінностями. Ми створюємо атмосферу, ґрунтуючись на Принципах компанії, взаємній повазі, а також на постійному прагненні до лідерства і розвитку.

Один із головних факторів багаторічного успіху корпорації – її працівники. Ми впевнені, що краща інвестиція – це вклад у розвиток їх професіоналізму та персональної залученості, що створює середовище, де кожен може реалізувати свій потенціал та досягти найвищих результатів. Mars  в Україні має три підрозділи: Шоколад (Chocolate), жувальна гумка (Gum) та Продукти харчування для домашніх тварин (Pet Сare). Вони представлені світовими брендами Snickers, M&M`s, Orbit, Eclipse, Whiskas, Royal Canin та іншими.

Медіа Група Україна

Медіа-холдинг «Медіа Група Україна» − управляюча компанія, яка об'єднує телевізійні, видавничі та new media-проекти АТ «Систем Кепітал Менеджмент». Стратегічне завдання - створення інтегрованої системи, в якій усі активи холдингу доповнюють один одного. Холдинг є професійним інвестором в медіа-індустрію України, розвиває такі напрямки як бродкастинг, продакшн, сейлз- хаус, інтерактивне цифрове ТБ, new media.

Фармак

ПАТ «Фармак» — український виробник лікарських засобів європейського рівня. Завдяки високій якості препаратів та інноваційному підходу у виробництві, ПАТ «Фармак» із 2010 року є лідером фармацевтичного ринку України*.
Продукція ПАТ «Фармак» експортується до 20 країн світу. У портфелі компанії 220 продуктових досьє. Щорічно Компанія виводить на ринок до 20 нових препаратів.
У компанії працюють більш ніж 2400 осіб. З 2015 року в ПАТ «Фармак» працює власний комплекс із виготовлення субстанцій у м. Шостка.
У компанії працюють 5 новітніх лабораторій та власний лабораторно-технологічний комплекс R&D. За версією порталу «Економічна правда» у 2017 році ПАТ «Фармак» увійшло до топ-5 найінноваційніших компаній України. Журнали «Бізнес», «Фокус» назвали ПАТ «Фармак» одним із найкращих роботодавців серед українських компаній. ПАТ «Фармак» — єдиний фармвиробник, який увійшов до ТОП-100 платників податків за 2017 рік**.

* за обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research
** дані Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України

Приватбанк

Заснований в 1992 році, ПриватБанк є лідером банківського ринку країни. За даними дослідження GFK Ukraine (II кв 2018 р.), з нами співпрацюють 53,4% фізичних осіб, 57,4% юридичних осіб, 72,9% приватних підприємців України. Банк надає послуги в більш ніж 2000 відділень по всій Україні, кількість працюючих співробітників - більше 22 000 чоловік.

ПриватБанк - найбільший інноваційний банк в Європі, а Інтернет-банкінгом Приват24 з 2018 року можуть користуватися клієнти будь-якого банку світу.

Метінвест

Метінвест – міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній. До структури групи входять видобувні й металургійні підприємства в Україні, Європі та США, а також мережа продажів у всіх основних регіонах світу. Ми контролюємо весь виробничий ланцюжок – від видобутку руди та вугілля до виробництва напівфабрикатів і готової продукції. Метінвест входить до десяти найбільших виробників залізорудної сировини й топ-50 виробників сталі у світі. На підприємствах групи працює близько 80 тисяч співробітників.

AVTOLOGISTIKA

AVTOLOGISTIKA – компанія, яка займається розробкою рішень для оптимізації Supply Chain. Ми надаємо послуги з логістики, перевезення, зберігання, митного обслуговування, передпродажної підготовки, розробки програмних продуктів для автомобільного ринку. AVTOLOGISTIKA розширює екосистеми партнерів завдяки своїм ідеям та концепціям і допомагає збільшити продажі автомобілів провідним виробникам та дистрибуторам, орієнтованим на розвиток бізнесу.

Мережева взаємодія, спільне та безперервне навчання – ось основні принципи нашої роботи. Наша команда, включно з CEO, постійно навчається та отримує нові навики. Керівництво дбає про розвиток наших людей.

ДОВІРА - наша ключова цінність. Ми цінуємо ІДЕЮ, ПАРТНЕРСТВО і зосереджені на довгостроковій співпраці, НАДІЙНОСТІ, ВІДКРИТОСТІ. МИ ВІТАЄМО НОВЕ. Суть нашого бренда – ІДЕЇ, які ДРАЙВЛЯТЬ.

В AVTOLOGISTIKA говоримо відверто та чесно і з колегами, і з клієнтами. Ми не боїмося допускати помилки. Якщо виникає проблема – вирішуємо її разом. Ми впевнені, що проблеми і промахи дають нам новий досвід і можливість стати кращими. Ми прагнемо допомагати один одному. Ми віримо у конкурентну співпрацю в якості основи майбутніх ринкових відносин. Разом ми можемо піймати велику рибу!

Бель Шостка Україна

Міжнародна Група Бель – світовий експерт у сфері виробництва порційних сирів. У складі Групи більше 30 підприємств, продукція реалізується у 130 країнах , а 12000 співробітників по всьому світу об’єднані спільною місією Бель - дарувати посмішки завдяки унікальному досвіду споживання якісних і корисних молочних продуктів.

В Україні Групу Бель представляє шосткінський молочний завод «Бель Шостка Україна», котрий компанія придбала у 2007 році. Продукція «Бель Шостка Україна» реалізується під торговими марками «Весела Корівка», «Шостка», якість котрої завжди була і залишається головним пріоритетом підприємства. Сьогодні в Україні працює 353 співробітники, які впевнені в успіху якісної молочної продукції і прагнуть, щоб продукція «Бель Шостка Україна» була доступна всім.

ELDORADO

Мережа магазинів Eldorado – один з лідерів серед роздрібних мереж електроніки та побутової техніки в Україні. 18 років тому було відкрито перший магазин, а сьогодні в мережі Eldorado – більше 130 магазинів в 60 містах c загальним обсягом торговельної площі 90 000 кв. м, які обслуговують понад 20 млн відвідувачів на рік. У компанії працюють понад 5 000 співробітників.
У 2017 році Eldorado запустила зміну формату магазинів мережі, повне оновлення всіх магазинів буде завершено до кінця 2019 року.
Інтернет-магазин Eldorado.ua пропонує більш ніж 20 000 товарів та налічує більше 30 мільйонів відвідувань покупців щорічно.

Ubisoft

Ubisoft – один із лідерів ігрової індустрії з портфелем всесвітньо відомих брендів. В Україні компанія представлена ​​двома студіями, Ubisoft Kiev та Ubisoft Odesa, які зосереджені на посиленні присутності Ubisoft на всіх платформах, з основною експертизою на ПК. Ubisoft Kiev була заснована в 2008 році і є однією з найбільших GameDev студій в Україні, яка брала участь у розробці таких блокбастерів, як Assassin's Creed®, Far Cry®, Steep®, Watch Dogs®, Trials®, Rainbow Six®, Ghost Recon ®, і інших. Ubisoft Odesa відкрилася в березні 2018 року і бере участь у розробці світових франшиз Ubisoft.

ІНТЕРПАЙП

ІНТЕРПАЙП – українська промислова компанія, виробник безшовних труб на залізничних коліс.
Серед клієнтів ІНТЕРПАЙП – нафтогазові компанії, будівельні групи, ведучі машинобудівні підприємства, а також залізниці ті вагонобудівні підприємства Європи, Америки, Близького Сходу та СНД.
Продукція компанії постачається більш ніж у 80 країн світу через мережу торгівельних офісів, розташованих на ключових ринках України, СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи.
Компанія входить у топ-10 крупніших експортерів безшовних труб, а також є третім за розміром виробником цільнокатаних залізничних коліс. У 2017 р. ІНТЕРПАЙП реалізував 767 тис. т трубної та колісної продукції.
В компанії працюють 12 тисяч співробітників.

ІНГО Страхування

«ІНГО Україна», що входить до Групи DCH, є однією з найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами виплат страхових відшкодувань. До складу ІНГО Україна входять страхові компанії «ІНГО Україна», «ІНГО Україна ЖИТТЯ» та «Медичний центр ІНГО». 

Команда ІНГО Україна — це понад 720 співробітників в компаніях Групи, що працюють у всіх регіонах України.

«ІНГО Україна» має 29 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування та понад 20 років надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам. За цей час компанія отримала ряд галузевих нагород та неодноразово посідала призові місця в номінації «Найпрофесійніша страхова компанія», а голова правління визнавався Особистістю страхового ринку.