ІНГО Україна

«ІНГО Україна», що входить до Групи DCH, є однією з найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами виплат страхових відшкодувань. До складу ІНГО Україна входять страхові компанії «ІНГО Україна», «ІНГО Україна ЖИТТЯ» та «Медичний центр ІНГО».

Команда ІНГО Україна — це понад 720 співробітників в компаніях Групи, що працюють у всіх регіонах України.
«ІНГО Україна» має 29 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування та понад 20 років надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам. За цей час компанія отримала ряд галузевих нагород та неодноразово посідала призові місця в номінації «Найпрофесійніша страхова компанія», а голова правління визнавався Особистістю страхового ринку.

5 канал

«5 канал» - авторитетний сучасний загальнонаціональний інформаційний телеканал, робота якого ґрунтується на засадах редакційної політики. Це перший телеканал в Україні, який розпочав роботу в режимі «новини-щогодини» та працює відповідно до світових стандартів.
Цілодобове новинне мовлення каналу передбачає актуальність інформаційного потоку і динаміку оновлення новин. «5 канал»- це успішний телевізійний бренд з унікальною концепцією «авторських новин».
Команда «5 каналу» працює для громадян України, які відчувають спроможність та результативність власного впливу на суспільно-політичні події в нашій країні.
Ми український телеканал, який бере за основу цінності, пов’язані з такими поняттями, як «українська держава», «український народ», «українська мова», «українська культура». Для нас Україна – понад усе!
Інформаційний контент каналу: оперативні новини-щогодини, інформаційно-аналітичні ток-шоу, тематичні передачі, дискусійні майданчики з ключовими особами, трансляції наживо та головні події в Україні та світі у форматах «Пряма мова» та «Без коментарів».

DEVELOR

DEVELOR - міжнародна консалтингова компанія, яка існує 25 років та працює у 20-ти країнах Центральної та Східної Європи.
Спеціалізація компанії – комплексні консалтингові та тренінгові рішення, які впливають на зміну поведінки персоналу та підвищення бізнес-показників. Для своїх клієнтів DEVELOR розробляє та впроваджує ефективні моделі поведінки персоналу в рамках проектів з покращення клієнтського досвіду, продажу та сервісу, розвитку лідерських навичок і залученості персоналу, а також інших програм із розвитку людського капіталу.
DEVELOR – єдина в Європі компанія, акредитована Kirkpatrick&partners, USA по методології Д. Кіркпатріка “4 рівня оцінки ефективності навчання”. Завдяки своєму унікальному міжнародному відділу розробки консалтингових та тренінгових продуктів – DEVELOR knowledge center розроблена методологія “DEVELOR VALUE CHAIN”. Вона дозволяє не лише оцінити, а й спланувати проект таким чином, щоб він гарантовано приніс бажані результати.
В компанії працює понад 100 консультантів та бізнес-тренерів - практиків із різних сфер бізнесу. Інновації, ноу-хау, багата експертиза та унікальні продукти виділяють DEVELOR серед конкурентів. Серед клієнтів компанії: BASF, Cygnet agroholding, Syngenta, Vodafone, Kyivstar, Ukrtelecom, GIZ, Ferrero, Beiesdorf, Sanofi-Aventis, Abbott Laboratories, Sun Inbev, Johnson & Johnson, Metro C&C, Henkel Ukraine та інші.

DEVELOR

Номінація Behaviour change
Як спланувати проект із навчання та розвитку персоналу, щоб він приніс бажані результати та зміни у компанії? Для багатьох HR - це справжній біль, який ми як ніхто розуміємо. Ви проводите тренінги, коучінг, командні активності, а персонал так і не змінюється. Що ж впливає на поведінку людей і як зробити щоб вони демонстрували те, чого ми від них очікуємо?

Саме відповідь на це питання хочемо отримати від номінантів на нашу нагороду.

Номінація Behaviour Change від компанії DEVELOR - унікальна у своєму роді номінація, яка присвячена темі залучення і зрощування кандидатів та талантів із потенціалом таким чином, щоб вони демонстрували саме ту поведінку, яку від них очікують в організації. Це номінація для проекту, у якому були використані різні інструменти та підходи для розвитку персоналу та отримані вимірні результати та бажані зміни.

Особливість номінації в тому, що проект буде оцінюватись саме за інструментами, підходами або методами, які позитивно вплинули на поведінку персоналу, та в подальшому на зміни бізнес показників усієї компанії.

Фокус

«Фокус» - загальнонаціональний соціально-політичний щоденник та інтернет-портал. Вже понад 11 років «Фокус Медіа» впевнено займає провідні позиції на медіаринку України.

Переваги:
Оперативна подача якісної та актуальної інформації в діловому форматі
Зважений та об’єктивний контент, який повністю відповідає вимогам сучасності
Авторитетні оцінки та коментарі експертів та лідерів думок
Незмінна медійна політика видання – компетентність та достовірність
Великий спектр ексклюзивних тем та спецпроектів
Вільний дискусійний майданчик, який дозволяє читачу самостійно скласти цілісну думку
Команда професіоналів незалежної журналістики
Гарант стабільності – більш 500 номерів журналу, десятки рейтингів та спецпроектів

Журнал «Кадровик Лайт»

Журнал «Кадровик light» — видання, що покликане допомагати кадровикам у їх нелегкій праці. Ми створюємо якісний контент з максимально зрозумілою інформацією, основаною на практичному досвіді наших експертів.
Видання підтримує зв’язок із центральними органами держави. Над кожним випуском працюють практики: юристи, експерти з кадрових питань та діловодства, HR-менеджери, психологи та соціологи, фахівці державної служби.
Аудиторія журналу: кадровики, менеджери з персоналу, бухгалтери з заробітної плати, керівники HR-підрозділів, юристи з трудового права.

POWER FM

Новий подих сучасного радіо! Найкраща музика! Розважальні шоу! Зірки та купа подарунків! POWER FM 104 і нуль "ЗАВЖДИ ХІТИ!"

Менеджер по персоналу

Журнал «Менеджер по персоналу» − перше та єдине видання в Україні для професіоналів у сфері управління людськими ресурсами.

На сторінках журналу:
- Кейси від провідних експертів.
- Приклади ефективного використання HR-технологій провідних компаній.
- Відкрите висвітлення найскладніших HR-проблем.
- Своєчасне інформування про зміни у трудовому законодавстві.
- Малобюджетний HRM.
- Розвиток та підтримка HR-бренду.

Передплатні індекси: 91419, 98080 (електронна версія)
Професійний портал: www.hrliga.com
Наша сторінка в Facebook: www. facebook.com/hrliga
Телефон редакції (044) 568-5138

РБК

РБК-Україна (www.rbc.ua) - український інформаційний портал, який висвітлює найважливіші події в Україні та світі.

У портал також входить інформаційно-розважальний проект STYLER (www.styler.rbc.ua), що спеціалізується на новинах у сфері суспільства, культури, моди, здоров'я, техніки.

Щомісячна аудиторія ресурсів досягає 6 млн. унікальних користувачів.

Кількість переглядів сторінок – 45 млн.

razom communications

razom communications – україно-британська комунікаційна група компаній, яка поєднує креативні агенції THINKMcCANN і FCB Kyiv, комунікаційні медіа-агенції Initiative, UM (Universal McCann) і Havas Media Ukraine.

Компанія сфокусована на розвитку та впровадженні технологічних рішень для побудови ціннісних зв'язків між брендами і цільовими аудиторіями.

razom communications об'єднує бізнеси, людей, технології та креатив для створення комунікацій, які підсилюють бренди і змінюють суспільство.

Воля

ВОЛЯ - лідер цифрових розваг, що підтверджує перемога в національній премії «Вибір року» 2015, 2016 та 2017 років. Ми відкриваємо світ надшвидкісного Інтернету і Телебачення високої чіткості для абонентів в 33 містах України.

Ми першими впроваджуємо інноваційні продукти і весь час підвищуємо якість обслуговування. Наш успіх - задоволеність абонентів, гордість співробітників і підвищення цінності бізнесу.

Укртелеком

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» - найбільший оператор фіксованого зв'язку, лідер серед провайдерів Інтернету.
Укртелеком має найбільше інтернет - покриття у країні – понад 2200 населених пунктів.

Компанія надає свої послуги 4,3 мільйонам абонентів фіксованої телефонії, інтернет обрали для себе майже 1,5 мільйона клієнтів.

Укртелеком є єдиним засновником та учасником мобільного оператора «ТриМоб».

4 жовтня 2013 ПАТ «Укртелеком» стало частиною Групи СКМ.
У компанії працює понад 20 тис. осіб.

EPAM

Про компанію EPAM Systems
Заснована в 1993 році, компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним постачальником послуг з розробки ІТ-рішень і цифрових платформ. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії.

EPAM був визнаний лідером ринку низкою незалежних аналітичних агентств і займає 12 місце в списку Forbes «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній», 1 місце серед постачальників ІТ-послуг в списку Fortune «100 найбільш швидкозростаючих компаній». Дізнайтеся більше про EPAM на www.epam.com і нашій сторінці в Facebook.

KPMG

KPMG в Україні працює з 1992 року. Сьогодні офіси KPMG відкриті у Києві та Львові. KPMG в Україні надає аудиторські та консультаційні послуги з податкових, юридичних та фінансових питань. Ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами, допомагаючи їм у питаннях зниження ризиків та реалізації можливостей для їхнього бізнесу. Метою своєї діяльності KPMG бачить перетворення професійних знань у реальну економічну вигоду в інтересах своїх клієнтів, співробітників і міжнародних ринків капіталу.

Агротек

Компанія Агротек - це 16-річна історія успіху одного з ключових гравців ринку сільськогосподарської техніки України.

Компанія-лідер, орієнтована на результат, входить у п'ятірку дилерів John Deere за обсягом післяпродажного обслуговування в країнах Європи, СНД, Африки та Близького Сходу.

Лідерство вимагає формування стійких цінностей, розвинутої корпоративної культури і професійної команди.

Запорука успіху Агротек - іновації та постійне вдосконалення.

Леруа Мерлен

Компанія «ЛЕРУА МЕРЛЕН» була заснована у 1923 році у Франції і є частиною всесвітньої мережі будівельних гіпермаркетів – бізнесу, основою якого вже більше 90 років є люди.

«ЛЕРУА МЕРЛЕН», як частина «АДЕО», - об’єднання компаній світового масштабу, яке за рівнем товарообороту посідає 1-ше місце у Європі і 3-тє у світі. В Україні компанія розпочала свою діяльність у 2008 році.

Компанія представлена гіпермаркетами роздрібної торгівлі будівельними матеріалами, товарами для ремонту, декору та саду. Станом на 1 серпня 2018 року в Україні працюють 4 гіпермаркети та Інтернет-магазин.

Датагруп

«Датагруп» - всеукраїнський оператор зв'язку для бізнесу та дому. Для нас немає неможливого в сегментах передачі даних і доступу в інтернет, телефонії і телебачення, відеоконференцій і відеоспостереження, супутникового зв'язку і хмарних рішень.

Наші телеком-рішення забезпечують надійний зв'язок не тільки для корпоративного, міжоператорського і домашнього сегментів. Нам довіряють розробку і впровадження інновацій галузі представники державного сектора і оборонних структур України. Сьогодні ми забезпечуємо телекомунікаційними послугами абонентів у більш ніж 90 населених пунктах України.

Ми зростаємо і розвиваємося разом з нашими клієнтами - за 18 років плідної співпраці ми добре вивчили потреби і побажання всіх сегментів і стали лідерами на ринку телекомунікаційних послуг України. Сьогодні ми розробляємо оптимальні рішення для підвищення ефективності бізнесу і комфорту наших користувачів.

Salateira

Salateira – міжнародна мережа fast-healthy ресторанів з принципом вільного вибору інгредієнтів і унікальною можливістю комбінувати продукти на свій смак.

Ми пропонуємо нашим гостям великі порції, які готуємо у них на очах з високоякісних і свіжих продуктів за доступною ціною.

Основа нашого меню – соковиті салати, оригінальні пасти, ситні сендвічі, справжні равіолі, авторські десерти, сезонні напої і крем-супи. З 8 до 12 ранку в ресторанах подаються сніданки: яйця Бенедикт, карамельні равіолі з сиром, традиційна запіканка. Кожні три місяці ми розробляємо нове особливе сезонне меню з авторськими рецептами від бренд-шефа зі свіжих сезонних продуктів.

Один із важливих принципів нашої роботи – швидкість обслуговування гостей. Жителям великих міст часто не вистачає часу на турботу про здорове харчування, тому Salateira взяла цю функцію на себе.

У Salateira діє відкрита кухня, завдяки чому гості можуть спостерігати за всім процесом приготування страви, а також переконатися в чистоті кухні і акуратності роботи кухарів. У кожному ресторані мережі є зона water station, де будь-яка людина може безкоштовно випити води з лимоном і м’ятою. Серед інших компліментів, які гості можуть брати в необмеженій кількості, – яблука в прикасовій зоні, мікс насіння, оливкова олія і бальзамічний оцет як добавка до салатів.

Сьогодні в мережу Salateira входять 14 ресторанів. Це 11 ресторанів в Києві, 1 ресторан у Харкові, а також 3 ресторани за кордоном: 2 ресторани в Мінську і один в Аліканте (Іспанія).

Лінія магазинів EVA

Лінія магазинів EVA - Компанія №1 на ринку дрогері в Україні. Місія «EVA» - турботи жінок про красу та домашній затишок ми прагнемо перетворити на задоволення.
Лінія магазинів EVA нараховує більш ніж 700 магазинів у 280 населених пунктах країни. EVA - Компанія, що динамічно розвивається. Ми відкриваємо 180 нових магазинів на рік. EVA сьогодні:
• Більше 8 тис. співробітників
• 6,7 млн. покупок щомісяця
• 30 тис. асортиментних позицій
• 37 власних торгових марок
Компанія п'ять разів отримала нагороду «Вибір споживача» RetailAwards в 2012, 2014-2017гг. Тричі була переможцем премії HR-бренд (2012-13гг -3 місце, 2015р. - 2 місце).

Mars

Mars Incorporated – міжнародна компанія з багаторічною історією та всесвітньо відомими брендами.

Історія Mars почалася в 1911 році, коли Френк С. Марс почав виробляти шоколадні батончики з вершковим кремом на своїй кухні в м. Такома (штат Вашингтон,  США). Сьогодні Mars – глобальна корпорація зі 100 000 працівників по всьому світу. Не зважаючи на це, компанія залишається сімейним бізнесом, а її працівники – великою сім’єю, об’єднаною спільними цілями та цінностями. Ми створюємо атмосферу, ґрунтуючись на Принципах компанії, взаємній повазі, а також на постійному прагненні до лідерства і розвитку.

Один із головних факторів багаторічного успіху корпорації – її працівники. Ми впевнені, що краща інвестиція – це вклад у розвиток їх професіоналізму та персональної залученості, що створює середовище, де кожен може реалізувати свій потенціал та досягти найвищих результатів. Mars  в Україні має три підрозділи: Шоколад (Chocolate), жувальна гумка (Gum) та Продукти харчування для домашніх тварин (Pet Сare). Вони представлені світовими брендами Snickers, M&M`s, Orbit, Eclipse, Whiskas, Royal Canin та іншими.

Медіа Група Україна

Медіа-холдинг «Медіа Група Україна» − управляюча компанія, яка об'єднує телевізійні, видавничі та new media-проекти АТ «Систем Кепітал Менеджмент». Стратегічне завдання - створення інтегрованої системи, в якій усі активи холдингу доповнюють один одного. Холдинг є професійним інвестором в медіа-індустрію України, розвиває такі напрямки як бродкастинг, продакшн, сейлз- хаус, інтерактивне цифрове ТБ, new media.

Фармак

ПАТ «Фармак» — український виробник лікарських засобів європейського рівня. Завдяки високій якості препаратів та інноваційному підходу у виробництві, ПАТ «Фармак» із 2010 року є лідером фармацевтичного ринку України*.
Продукція ПАТ «Фармак» експортується до 20 країн світу. У портфелі компанії 220 продуктових досьє. Щорічно Компанія виводить на ринок до 20 нових препаратів.
У компанії працюють більш ніж 2400 осіб. З 2015 року в ПАТ «Фармак» працює власний комплекс із виготовлення субстанцій у м. Шостка.
У компанії працюють 5 новітніх лабораторій та власний лабораторно-технологічний комплекс R&D. За версією порталу «Економічна правда» у 2017 році ПАТ «Фармак» увійшло до топ-5 найінноваційніших компаній України. Журнали «Бізнес», «Фокус» назвали ПАТ «Фармак» одним із найкращих роботодавців серед українських компаній. ПАТ «Фармак» — єдиний фармвиробник, який увійшов до ТОП-100 платників податків за 2017 рік**.

* за обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research
** дані Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України

Приватбанк

Заснований в 1992 році, ПриватБанк є найбільшим банком країни і лідером по впровадженню нових фінтех рішень. За даними дослідження GFK Ukraine (II кв 2018 р.), з нами співпрацюють 53,4% фізичних осіб, 57,4% юридичних осіб, 72,9% приватних підприємців України. Інтернет-банкінгом Приват24 з 2018 року можуть користуватися клієнти будь-якого банку світу.
Банк надає послуги в більш ніж у 2000 відділень по всій Україні, кількість працюючих співробітників - більше 22 000 чоловік.

Метінвест

Метінвест – міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній. До структури групи входять видобувні й металургійні підприємства в Україні, Європі та США, а також мережа продажів у всіх основних регіонах світу. Ми контролюємо весь виробничий ланцюжок – від видобутку руди та вугілля до виробництва напівфабрикатів і готової продукції. Метінвест входить до десяти найбільших виробників залізорудної сировини й топ-50 виробників сталі у світі. На підприємствах групи працює близько 80 тисяч співробітників.

AVTOLOGISTIKA

AVTOLOGISTIKA – компанія, яка займається розробкою рішень для оптимізації Supply Chain. Ми надаємо послуги з логістики, перевезення, зберігання, митного обслуговування, передпродажної підготовки, розробки програмних продуктів для автомобільного ринку. AVTOLOGISTIKA розширює екосистеми партнерів завдяки своїм ідеям та концепціям і допомагає збільшити продажі автомобілів провідним виробникам та дистрибуторам, орієнтованим на розвиток бізнесу.

Мережева взаємодія, спільне та безперервне навчання – ось основні принципи нашої роботи. Наша команда, включно з CEO, постійно навчається та отримує нові навики. Керівництво дбає про розвиток наших людей.

ДОВІРА - наша ключова цінність. Ми цінуємо ІДЕЮ, ПАРТНЕРСТВО і зосереджені на довгостроковій співпраці, НАДІЙНОСТІ, ВІДКРИТОСТІ. МИ ВІТАЄМО НОВЕ. Суть нашого бренда – ІДЕЇ, які ДРАЙВЛЯТЬ.

В AVTOLOGISTIKA говоримо відверто та чесно і з колегами, і з клієнтами. Ми не боїмося допускати помилки. Якщо виникає проблема – вирішуємо її разом. Ми впевнені, що проблеми і промахи дають нам новий досвід і можливість стати кращими. Ми прагнемо допомагати один одному. Ми віримо у конкурентну співпрацю в якості основи майбутніх ринкових відносин. Разом ми можемо піймати велику рибу!

Бель Шостка Україна

Міжнародна Група Бель – світовий експерт у сфері виробництва порційних сирів. У складі Групи більше 30 підприємств, продукція реалізується у 130 країнах , а 12000 співробітників по всьому світу об’єднані спільною місією Бель - дарувати посмішки завдяки унікальному досвіду споживання якісних і корисних молочних продуктів.

В Україні Групу Бель представляє шосткінський молочний завод «Бель Шостка Україна», котрий компанія придбала у 2007 році. Продукція «Бель Шостка Україна» реалізується під торговими марками «Весела Корівка», «Шостка», якість котрої завжди була і залишається головним пріоритетом підприємства. Сьогодні в Україні працює 353 співробітники, які впевнені в успіху якісної молочної продукції і прагнуть, щоб продукція «Бель Шостка Україна» була доступна всім.

ELDORADO

Мережа магазинів Eldorado – один з лідерів серед роздрібних мереж електроніки та побутової техніки в Україні. 18 років тому було відкрито перший магазин, а сьогодні в мережі Eldorado – більше 130 магазинів в 60 містах c загальним обсягом торговельної площі 90 000 кв. м, які обслуговують понад 20 млн відвідувачів на рік. У компанії працюють понад 5 000 співробітників.
У 2017 році Eldorado запустила зміну формату магазинів мережі, повне оновлення всіх магазинів буде завершено до кінця 2019 року.
Інтернет-магазин Eldorado.ua пропонує більш ніж 20 000 товарів та налічує більше 30 мільйонів відвідувань покупців щорічно.

Ubisoft

Ubisoft – один із лідерів ігрової індустрії з портфелем всесвітньо відомих брендів. В Україні компанія представлена ​​двома студіями, Ubisoft Kiev та Ubisoft Odesa, які зосереджені на посиленні присутності Ubisoft на всіх платформах, з основною експертизою на ПК. Ubisoft Kiev була заснована в 2008 році і є однією з найбільших GameDev студій в Україні, яка брала участь у розробці таких блокбастерів, як Assassin's Creed®, Far Cry®, Steep®, Watch Dogs®, Trials®, Rainbow Six®, Ghost Recon ®, і інших. Ubisoft Odesa відкрилася в березні 2018 року і бере участь у розробці світових франшиз Ubisoft.

ІНТЕРПАЙП

ІНТЕРПАЙП – українська промислова компанія, виробник безшовних труб на залізничних коліс.
Серед клієнтів ІНТЕРПАЙП – нафтогазові компанії, будівельні групи, ведучі машинобудівні підприємства, а також залізниці ті вагонобудівні підприємства Європи, Америки, Близького Сходу та СНД.
Продукція компанії постачається більш ніж у 80 країн світу через мережу торгівельних офісів, розташованих на ключових ринках України, СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи.
Компанія входить у топ-10 крупніших експортерів безшовних труб, а також є третім за розміром виробником цільнокатаних залізничних коліс. У 2017 р. ІНТЕРПАЙП реалізував 767 тис. т трубної та колісної продукції.
В компанії працюють 12 тисяч співробітників.

ІНГО Страхування

«ІНГО Україна», що входить до Групи DCH, є однією з найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами виплат страхових відшкодувань. До складу ІНГО Україна входять страхові компанії «ІНГО Україна», «ІНГО Україна ЖИТТЯ» та «Медичний центр ІНГО». 

Команда ІНГО Україна — це понад 720 співробітників в компаніях Групи, що працюють у всіх регіонах України.

«ІНГО Україна» має 29 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування та понад 20 років надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам. За цей час компанія отримала ряд галузевих нагород та неодноразово посідала призові місця в номінації «Найпрофесійніша страхова компанія», а голова правління визнавався Особистістю страхового ринку.

Watsons

Watsons — найбільша роздрібна мережа торгівлі товарами для краси і здоров’я в Азії. Мережа входить до Групи компаній A.S. Watson Group – найбільшої у світі міжнародної роздрібної мережі торгівлі продукцією для краси та здоров’я.
В Україні у 2018 році  Watsons  відзначила сьому річницю. До мережі Watsons Україна входить понад 400 магазинів і 17 аптек у більш ніж 100 містах. Майже 5000 співробітників обслуговують близько 3 млн покупців щомісяця.
У вересні 2018 року компанія визнана Рітейлером року у drogerie за версією Retail&Development Business Awards 2018.

adidas

adidas – аутентичний спортивний бренд, відомий пристрастю до інновацій та тим, що надихає атлетів на нові досягнення. Креативність – головна рушійна сила adidas: бренд закликає атлетів мислити нестандартно в грі та повсякденному житті, тому що ми віримо, що спорт володіє силою змінювати життя людей.
Головна мета adidas – розробляти кращі продукти, надавати високоякісні послуги та унікальний досвід для споживачів, надихати їх створювати нове та будувати майбутнє спорту разом з нами.

Креді Агріколь Банк

Креді Агріколь Банк – універсальний банк, власником якого є одна з найбільших фінансових груп світу – Credit Agricole Group (Франція). Банк працює в Україні з 1993 року. Належить до ТОП-10 найбільших фінустанов за розміром активів. Має найвищий рейтинг Fitch в Україні. Команда банку налічує 2300 осіб. Креді Агріколь — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!».

СЕ Борднетце – Україна

ТОВ «СЕ Борднетце – Україна», з 01.07.2006 р. офіційно зареєстроване в Україні, входить до концерну Sumitomo Electric Bordnetze, провідного світового виробника кабельної продукції для автомобілів. На сучасних заводах в м. Тернопіль, м. Чернівці, м. Чортків та м. Хмельницький виготовляються суцільні кабельні мережі для автомобілів концерну Фольксваген, а загальна кількість працевлаштованих перевищує 5 тис. людей. Навчання висококваліфікованих фахівців і створення хороших умов праці займають перше місце у діяльності компанії. Саме за таких умов можливе створення продукту найвищого ґатунку.

Deloitte

«Делойт» – це бренд, що об'єднує понад 286 тисяч фахівців незалежних фірм у більш ніж 150 країнах. До числа клієнтів «Делойт» входять близько чотирьохсот з п'ятисот найбільших компаній світу за щорічним рейтингом журналу «Fortune». Завдяки глобальній мережі фірм-учасників і 25 річному досвіді роботи в Україні «Делойт» відкриває своїм клієнтам можливості світового класу та надає високоякісні послуги, спрямовуючи свої зусилля на досягнення результатів, що мають значення.

MOYO

MOYO - рітейл, що трансформувався з традиційних роздрібних магазинів в національну мультиканальну мережу.
Компанія робить акцент на технологіях, customer experience і якісному сервісі. Сьогодні MOYO - великий інтернет-магазин і мережа з 45 роздрібних магазинів, які працюють також як точки обслуговування інтернет-замовлень та інформаційні майданчики.
MOYO - магазини приємних і комфортних покупок, де кожному відвідувачу буде приділено максимальну кількість часу, уваги і будуть надані девайси для тестування.
MOYO «живе» в світі людей, у нас завжди високий рівень обслуговування і доброзичливе ставлення до покупців.

Comfy

COMFY – перший мультиканальний ритейлер побутової техніки та електроніки в Україні, лідер з ефективності у галузі. Єдина у галузі прозора українська компанія, що аудується Deloitte. Головний актив компанії – персонал.
Сьогодні COMFY об’єднує більш ніж 3000 співробітників у більш ніж 50 містах України. Компанія заснована у 2005 році, штаб-квартира COMFY знаходиться у м. Дніпро, Україна. Станом на вересень 2018 року мережа представлена 92 сучасними магазинами нового формату. COMFY.UA входить в топ-5 онлайн-гравців ринку.
Компанію тричі відзначено нагородою «Вибір споживача» за підсумками Retail Awards у 2013-2016 рр.. За результатами Ukrainian E-commerce Awards 2015 та 2017 р — кращий спеціалізований мультиканальний ритейлер. Лауреат премії HR Brand 2013, 2015, 2016, 2017 рр.. Кращий роботодавець в ритейлі 2015. Переможець премії Retail&Development Award 2017 у номінації «Реконцепція у ритейлі», а у 2018 — «Ритейлер року» та «E-commerce ритейлер».

FERRERO

Компанія Ferrero заснована в 1946 році в місті Альба (Італія); сьогодні групі Ferrero належить 38 торгових компаній у всьому світі (оборот понад 7 млрд. євро), три науково-дослідних центру і 22 фабрики. Штаб-квартира розташована в Люксембурзі. Компанія займається виготовленням кондитерських виробів. Продукція компанії реалізується в 50 країнах світу. Чисельність персоналу - 41 тис. осіб.
Представництво компанії в Україні розпочало свою роботу в 1996 році; в 2003-му зареєстровано ТОВ «Ферреро Україна» з центральним офісом в Києві. «Ферреро Україна» - офіційний імпортер брендів Kinder, Raffaello, Ferrero Rocher, Ferrero Rondnoir, Nutella, Tic Tac. Чисельність персоналу - 80 осіб.

ДТЕК

ДТЕК - це найбільший енергетичний холдинг України. Підприємства ДТЕК
• добувають вугілля та природний газ;
• виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики,
• поставляють тепло- та електроенергію кінцевим споживачам,
• надають енергосервісні послуги.
Але в першу чергу ДТЕК - це 73 000 співробітників, які роблять компанію ефективною. Тому задача ДТЕК - розвивати і створювати умови для росту своїх талантів.

АрселорМіттал Кривий Ріг

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – найбільше гірничо-металургійне підприємство України, яке працює у складі міжнародної компанії АрселорМіттал – виробника сталі № 1 у світі.

Це підприємство з повним металургійним циклом, яке спеціалізується на виробництві довгомірного прокату – арматури та катанки, також виробляє чавун, сталь, агломерат, концентрат, кокс, сортовий і фасонний прокат. Виробничі потужності розраховані на щорічний випуск більше 6 млн т прокату, близько 7 млн т сталі та понад 6,7 млн т чавуну.

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк є одними з найбільших українських комерційних банків із міжнародним капіталом.

Банки належать до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі, що має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Казахстані, Нідерландах і Росії, представництва на Кіпрі та у Великобританії. Альфа-Банк Україна займає провідні позиції у всіх сегментах банківського ринку, є одним з найбільш стійких і надійних банків України та входить до ТОП-10 фінустанов в країні за обсягом активів, згідно з даними НБУ.

Наразі група ABHH проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі Альфа-Банку Україна найбільшого приватного банку в країні.

Coca-Cola HBC Ukraine & Moldova

Компанія Coca-Cola HBC Ukraine & Moldova є частиною Coca-Cola HBC, однієї з найбільших у світі компаній-ботлерів продукції компанії The Coca-Cola Company з об’ємом продажу понад 2 мільярди умовних упаковок продукції. Компанія працює у 28 країнах світу та обслуговує 600 млн потенційних споживачів на трьох континентах.
У 2014 році компанії "Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед" та "Кока-Кола Ботлінг Кишинів" об’єдналися в один бізнес-юніт Coca-Cola HBC Україна і Молдова.
Ми виробляємо, продаємо та доставляємо безалкогольні напої, серед яких такі світові бренди як Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta та Sprite. Ми також пропонуємо нашим споживачам широкий асортимент інших газованих та негазованих напоїв, води, соків і чаю.
Ми інтегрували принципи сталого розвитку і корпоративну відповідальність у кожну сферу нашого бізнесу, тому що прагнемо сформувати довготривалу цінність для всіх зацікавлених сторін. У 2017 році компанію Coca-Cola HBC четвертий рік поспіль було визнано лідером галузі безалкогольних напоїв за Індексом сталого розвитку Доу-Джонса.

Innovecs

Innovecs – це глобальна компанія з офісами у Нью-Йорку, Сан-Франциско, Лондоні, Франкфурті, Берні та Тель-Авіві, а також з R&D центрами в Україні, які спеціалізується на розробці програмного забезпечення для Gaming & Entertainment, Supply Chain & Logistics, Healthcare, Telecom, Adtech та Fintech ринків.

Innovecs працює з такими новітніми технологіями, як Blockchain, BI&BigData, AI&Machine Learning, Cloud Computing та різними мобільними технологіями. Компанія заснована в 2012 році і на сьогоднішній день налічує понад 500 співробітників.

Innovecs пропонує своїм клієнтам швидкі, інноваційні та індивідуальні послуги з розробки програмного забезпечення.

Компанія Innovecs твердо впевнена, що вдосконалення та довіра базуються на трьох основних напрямках:
1. Фокус на методичну, оперативну та добре керовану розробку рішень.
2. Корпоративна культура, що націлена на збереження та розвиток талантів. 
3. Повага до вимог клієнтів - сталості, прозорості та інновацій.

СТБ

СТБ - загальнонаціональний телевізійний канал, що входить в найбільшу медіагрупу України StarLightMedia. Розпочав мовлення 2 червня 1997 року. 12 років тому СТБ першим задав тренд на талант-шоу різних напрямів, об'єднавши їх під загальною ідеєю «Можливо все!». Сьогодні СТБ стабільно утримує лідерство за кількістю в ефірі успішних проектів власного виробництва (більше 80%). Вчить українців не відмовлятись від мрії, вірити у власні сили та досягати мети. Якість контенту неодноразово відмічена професійним журі: в активі каналу понад 50 премій «Телетріумф», десятки нагород Ukrainian design, «Золоте перо», «Телезірка» та ін.

Брейн Сорс Інтернешнл

Брейн Сорс Інтернешнл - найбільша мережа в країнах нової Європи (Східна Європа та СНД), що спеціалізується на підборі керівників вищої та середньої ланки (Executive Search) і надає широкий спектр HR-послуг мультинаціональним компаніям на ринках, що розвиваються.

Наша головна перевага в тому, що ми працюємо швидше наших конкурентів в області пошуку керівників. Як правило, нам потрібно до трьох тижнів для того, щоб надати нашим клієнтам короткий список кваліфікованих кандидатів.

Призначення компанії
Задаючи стандарти в сфері рекрутингових та HR послуг шляхом постійного самовдосконалення допомагати роботодавцям підбирати, оцінювати і утримувати найбільш цінні управлінські таланти.

Наше гасло:
«Fast Way To Reach The Stars»  - «Швидкий Шлях До Зірок»

Наші цінності:
- Відповідальність
- Повага
- Професійне досконалість
- Прагнення до досягнень

Carlsberg Ukraine

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних Груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. Бренд Carlsberg є одним із найвідоміших пивних брендів у світі, а такі бренди як Baltika і Tuborg входять до числа найбільш популярних пивних брендів у Європі. З моменту заснування в 1847 році, Група стабільно працює і здійснює позитивний внесок в розвиток суспільства на всіх своїх ринках. У Carlsberg Group працюють понад 41 000 осіб, а продукція Групи продається на більш ніж 150 ринках світу. Carlsberg Group - один із найбільших данських інвесторів на території України.

МХП

МХП – інноваційна компанія, яка стрімко розвивається, сприяє розвитку сільської місцевості та національної економіки України. Це вертикально інтегрований холдинг, який є одним з найкращих працедавців в агропромисловому комплексі України. Робочі місця для близько 28 тис. різних спеціалістів створені по всій країні більш ніж 30 підприємствами Групи в 14 областях.
МХП є провідним виробником м’яса птиці з найбільшою долею на ринку і високою впізнаваністю брендів своїх продуктів: «Наша Ряба», «Qualiko», «Легко!», «Бащинський», «Ukrainian Chicken». Земельний банк холдингу сягає 370 тис. га, а продукцію реалізують у більше ніж 60 країнах світу. У Нідерландах та Словаччині діють переробні заводи компанії.

Softserve

SoftServe — найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням. Заснований у Львові в 1993 році, SoftServe сьогодні налічує 30 офісів у 9 країнах США та Західної Європи, у компанії працює понад 6000 працівників.
Маючи понад 25-річний досвід роботи у галузі цифрової медицини, роздрібної торгівлі, фінансових послуг, програмного забезпечення тощо, SoftServe впроваджує інноваційні технологічні рішення для великих підприємств та технологічних компаній США та Європи. Серед клієнтів компанії - IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera,  Henry Schein, SolarWinds, Spillman Technologies, Zilliant, Pearson та інші.

НЕК «Укренерго»

ДП «НЕК «Укренерго» – енергетична компанія з функціями оперативно-технологічного управління Об’єднаною енергосистемою України та передачі електроенергії магістральними електромережами від генерації до регіональних електромереж енергопостачальних компаній.
Як оператор енергосистеми ми щомиті керуємо енергією. Ми живемо і працюємо в епоху стрімких змін, тож маємо змінюватись і самі. Новий слоган Укренерго – Керуючи енергією змін (Driving the power of changes) – відображає нашу мету бути прикладом змін в Україні.

ARENA CS

ARENA CS – івент агенція, з 2004 року ретельно плануємо та організовуємо заходи у В2В сегменті.
Відпрацьована система логістики персоналу дозволяє надавати якісний сервіс на масштабні заходи до 5000 учасників. Власний парк обладнання, 70 професіоналів у штаті дають змогу проводити до 24 заходів на день по всій Україні.
Системний підхід дозволяє реалізовувати понад 1500 заходів на рік у категоріях: бізнес, корпоративні заходи, event для брендів, галузеві конференції. Звертайтеся: mice@arenacs.ua. Ми знаємо, як досягти цілей заходу, гарантуємо залученість учасників і спокій організаторів!
Ви будете пишатися івентами, які проведете з ARENA CS.
Івенти ARENA CS – це треба бачити!

PwC

Фірма PwC присутня на українському ринку з 1993 року. Регіональна мережа включає головний офіс у Києві та представництва у Львові та Дніпрі, що пропонують клієнтам повний спектр послуг. Ми прагнемо надавати аудиторські, податкові, юридичні та консалтингові послуги найвищої якості. Адже наша мета - бути найкращими. Інновації та прагнення досягати найвищого результату становлять основу нашого розвитку. Саме тому PwC вже багато років встановлює стандарти з надання професійних послуг.

Наша репутація заснована на побудові довготривалих відносин з нашими клієнтами. У своїй роботі ми намагаємося досягти того результату, на який ви очікуєте.
PwC Україна є учасницею міжнародної мережі фірм PwC, де у 158 країнах працює близько 250 930 фахівців.
Клієнти PwC отримують максимальну користь від співпраці з нашими спеціалістами, котрі володіють практичним знанням особливостей місцевого законодавства і бізнес-середовища, та використовують потенціал міжнародної мережі.

EBA

Асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. З того часу ми виросли до найбільш впливового та найчисельнішого об’єднання бізнесу в Україні. Ми працюємо для того, аби дати своїм компаніям можливість спільними зусиллями вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання та покращити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.

Об’єднуючи більш ніж дев’ятсот компаній, Європейська Бізнес Асоціація є однією з наймасштабніших спільнот бізнесу, які працюють на українському ринку. Асоціація та її команда – це досвідчений та якісний GR-радник для вашої компанії та шлях до встановлення ділових зв’язків з кращими міжнародними та українськими компаніями.

КВЦ Парковий

Об'єкт міжнародного класу в сегменті конгрессно-виставкових центрів України. Є сучасним бізнес інструментом, де поєднання інноваційних і дизайн технологій в сукупності з репутацією статусного івент майданчика країни, дозволяють піднімати імідж заходу, підвищувати впізнаваність свого продукту на ринку.

Спеціалізація: проведення самітів, конгресів, форумів, конференцій, семінарів, виставок, концертів, корпоративних та приватних заходів міжнародного й національного рівня. Розташований в самому серці столиці - Паркова дорога, 16А. В межах пішої доступності знаходяться станції метро: «Арсенальна», «Майдан Незалежності» й «Хрещатик».

Центр відповідає всім міжнародним вимогам й стандартам для якісного проведення заходів на найвищому рівні. До інфраструктури комплексу відноситься ряд унікальних пропозицій:
- Великий виставковий зал, оформлений у стилі Industrial, площею 2 000 кв.м.
- Малий виставковий зал, оформлений у стилі Eco-Classic, площею 1 300 кв.м.
- Конгресно-концертний зал, оформлений у стилі Eco-Modern & Acoustic, площею 2 800 кв.м.
- 25 конференц-залів, площею від 50 до 300 кв.м.
- Видова тераса, загальною площею 650 кв.м.
- Відкритий концертний майданчик Parkovy Open Air, площею 5 500 кв.м.

VideoLife

VideoLife пропонує професійне технічне супроводження корпоративних заходів, шоу, конференцій.

Серед пропозицій компанії VideoLife - послуги з оренди:
• світлодіодних екранів;
• безшовних відеостін;
• плазмових та LCD-панелей;
• сенсорних ЖК-моніторів;
• проекційного обладнання та екранів;
• послуга візуалізації за допомогою медіасерверів.

Працюємо в режимі клієнта і повністю забезпечуємо технічну сторону проекту.
Ми працюємо для того, щоб Ви стали ще успішніше!

Samsung

Samsung R & D Institute Україна (SRK)

Відкриття починається тут  

Наш центр є одним з підрозділів інфраструктури науково-дослідної роботи Samsung Electronics.
Наші місцеві напрямки охоплюють дослідження R & D в таких сферах, як комп'ютерне бачення, наступні покоління людсько - комп'ютерних інтерфейсів на основі 3D-графіки та технологій розпізнавання;
програми для створення та використання нових типів мультимедійного контенту;
пристрій-до-пристрою і конвергентність пристрою-до-хмари;
інформаційна безпека;
штучний інтелект;
обробка природної мови (НЛП);
взаємодія людини з комп'ютером (HCI);
пошук інформації; обчислювальний інтелект.

Основна мета SRK полягає в наданні інтелектуальних послуг наступного покоління для адаптованих, контекстно-інтелектуальних сервісів для продуктів Samsung та поглибленого сердеспітації програмних і апаратних екосистем. Ми надаємо прототипи та розробку програмного забезпечення нового покоління з нуля для вбудованих пристроїв, що дає шанс українським інженерам працювати над технологіями майбутнього.

Ви маєте ексклюзивну можливість для вашого творчого мислення впливати на продукти та послуги мобільного телефону наступного покоління; захоплюючі проекти з використанням новітніх технологій

Американська торговельна палата в Україні

Американська торговельна палата в Україні об’єднує провідних керівників та експертів з понад 600 компаній-членів – найбільших інвесторів та міжнародних компаній, які працюють в Україні, роблячи значний внесок у формування українського бюджету та допомагають українцям реалізувати власний потенціал.

Прагнучи бути Партнером Вибору та позитивним чинником змін у бізнес середовищі в Україні, Палата працює в трьох основних напрямках:
- B2G: Підтримуємо дієвий діалог між бізнесом та владою
- B2B: Постійно створюємо можливості для бізнес-партнерства
- B2U: Просуваємо Україну в світі як привабливий напрямок для інвестицій

OMNIC

OMNIC - це міжнародна технологічна група, яка створює і впроваджує інноваційні IoT (Internet of Things) рішення для клієнтів в сфері логістики, електронної комерції та роздрібної торгівлі. OMNIC проектує конструкцію, дизайн пристроїв, розробляє і виробляє електронні комплектуючі та програмне забезпечення для автоматизованих апаратів самообслуговування. Штаб-квартира компанії знаходиться в Сан-Франциско, з науково- технічним відділом в Києві та Мiнську. Продуктами компанії користуються такi органiзацii як Нова Пошта, Meest Express, Philips, Carrefour, Hugo Boss, Fozzy Group, Modern Expo та багато інших.

Букви

#Букви – суспільно-політичне інтернет-видання в Україні. Аудиторія видання складає більше 1 млн відвідувачів на місяць  і входть до списку 50-ти найпопулярніших онлайн засобів масової інформації в Україні.
  Основна тематика – суспільно-політична ситуація, розслідування на кримінальну тематику, інтерв’ю з політиками і діячами культури, мультимедійні лонгріди, присвячені знаковим подіям в історії держави, авторські фоторепортажі та роз’яснюючі матеріали на актуальні економічні та суспільно-політичні теми.
  Стрічка новин працює із 7:00 до 02:00 без вихідних і свят. Головні розділи сайту видання: «Новини» (України та світу), «Кадри» (фотографії і фоторепортажі), «Муві» (відео), «Думки» (аналітика, інтерв’ю та огляди).
  Особливістю видання є відсутність банерної реклами.

Dsnews

Dsnews - це ресурс для людей, які бажають бути в курсі останніх подій, але не хочуть витрачати час на перегляд численних новинних стрічок. Ми не просто надаємо всю важливу інформацію за день, але і пояснюємо, що стоїть за скупими повідомленнями інформаційних агентств: чому це важливо, чиї інтереси зачепили, і якими можуть бути наслідки прийнятих рішень. Ми відстежуємо всі основні тенденції у країні і світі, надаючи читачу швидку і стислу аналітику, підкріплену думкою визнаних експертів. Dsnews - це щоденна онлайн газета. Тільки тепер Вам не треба чекати завтрашнього ранку, щоб дізнатися, що важливого відбулося сьогодні

Фігаро-Кейтерінг

Фігаро-Кейтерінг - команда професіоналів, яка вже понад 16 років формує культуру та стандарти кейтерінгу в Україні. Компанія покращує якість подій в бізнесі своїх клієнтів і є надійним кейтерінг партнером. В меню - акцент на здорове харчування з урахуванням індивідуальних потреб кожного клієнта. Різноманітні колекції накриттів та анімаційні станції підтримують креативну концепцію кожного заходу.
Фігаро-Кейтерінг – кейтерінг Ваших визначних подій!

Jack Daniels

Brown-Forman — виробник преміальної алкогольної продукції високої якості.

На сьогоднішній день Brown-Forman - це:
одна з найбільших Американських алкогольних компаній;
входить до ТОП 10 світових алкогольних компаній;
дистрибутується у 135 країн та має представництва у всьому світі.

Компанія веде свою історію від Джорджа Гарвіна  Брауна, який заснував її у 1870 році у Луївіллі, штат Кентуккі, США.
Взагалі у портфель Brown-Forman входить більш ніж 25 марок міцних спиртних напоїв та вин. Компанія налічує більш ніж 4120  співробітників в усьому світі та 1000 з них працюють в офісі в Луївіллі.

В Україні компания представляє:
— Легендарний американський  віскі Jack Daniel's;
Кентуккійський бурбон супер-преміум  класу Woodford Reserve, створений для справжніх поціновувачів;
Водку преміум-сегменту Finlandia, кожна крапля якої виробляється виключно у Фінляндії;
Текілу El Jimador, виготовлену на 100% зі спирту голубої агави  преміальних сортів.

Danone

Група компаній «Данон» в Україні є виробником і дистриб'ютором широкого асортименту продуктів харчування. Діяльність компанії в Україні зосереджена на виробництві молочних продуктів та дистрибуції продуктів дитячого харчування. У «Данон» в Україні працює понад 1100 співробітників.

Виробничі потужності компанії представлені двома заводами: «Данон Дніпро» (у м. Херсон) і «Данон Кремез» (у м. Кременчук). Продукція компанії випускається під такими торговими брендами: «Активіа», «Актімель», «Живинка», «Простоквашино», «Простоквашино» для малят, «Растішка», «Актуаль», «Даніссімо», «Смішарики». Бізнес дитячого харчування представлений в Україні компанією «Нутриція» з брендами «Nutrilon», «Milupa» та «Малиш».

Група «Данон» представлена в 130 країнах світу. Компанії належить понад 190 заводів, на яких працюють близько 102 000 співробітників. Місія «Данон» – нести здоров'я через корисні продукти харчування якомога більшій кількості людей у світі.

Смарт-Холдинг

Смарт-Холдинг – одна з найбільших промислово-інвестиційних груп України. Ми працюємо у гірничо-металургійному та нафтогазовому комплексах, банківському секторі, сільському господарстві, машинобудуванні, суднобудуванні і нерухомості.  

Ми є одним з найбільших роботодавців - на підприємствах групи працюють більше 90 000 працівників. Турбота про людей є нашим ключовим пріоритетом. На підприємствах Холдингу впроваджені міжнародні стандарти з безпеки праці та екологічного менеджменту. Ми створюємо умови для професійного зростання та реалізації потенціалу кожного співробітника.  

Ми розвиваємо бізнес і активно інвестуємо в економіку України для того щоб зробити її більш сильною та конкурентною на світовому рівні. Ми є індустріальним партнером Всесвітнього економічного форуму (WEF) і сприяємо інтеграції України в міжнародне економічне співтовариство.

AROMA KAVA

«AROMA KAVA» - найбільша мережа кав'ярень по всій Україні! І саме тут працюють супергерої! Супергерої Арома – це люди з надзвичайною здатністю піднімати настрій своїм гостям, здатністю створювати теплу і затишну атмосферу, здатністю частувати смачними напоями та смаколиками!
«AROMA KAVA» - це не тільки місце, де можна зустрітися з друзями та родиною, або зігрітись в похмурий день. Це місце де можна круто працювати, круто заробляти і круто відпочивати. Це не просто робота, яка займає твій час , а улюблена справа в якій ти розвиваєшся, розважаєшся і досягаєш вершин в колі добрих друзів!

Баядера

«Баядера Груп» це - найбільша алкогольна компанія Східної Європи. Створена в 1991 році і об'єднує профільні активи в алкогольній галузі - власне виробництво лікеро- горілчаних виробів, вина, вермутів і коньяку та дистриб'юторські компанії. Є ексклюзивним імпортером найвідоміших світових алкогольних брендів в Україні, таких як ТМ «Хлібний Дар», ТМ «Козацька Рада», ТМ «Перша Гільдія», ТМ «CELSIUS», ТМ «RADA», ТМ «Перепілка », ТМ «KOBLEVO», ТМ «MARENGO», ТМ «TAKADO», ТМ «Jarovska», ТМ «Fresh Shot», ТМ «Француз», ТМ «Воздух».

Об'єднує виробничі майданчики ТОВ «Національна Горілчана Компанія», ПАТ «Коблево», ТОВ «Миколаївський коньячний завод», ДП «Агро-Коблево» та ПАТ «Радсад». Найбільший імпортер світових алкогольних брендів. Ексклюзивно представляє в Україні продукцію світових лідерів Moët Hennessy, Diageo, Remy Cointreau, Latvijas Balzams, Mast-Jagermeister. Має у своєму розпорядженні найбільшу дистрибуційну мережу в Україні, що складається з 30 філій по всій країні.

На сьогоднішній день продукція «Баядера Груп» представлена ​​в більш ніж 40 країнах світу, і карта експорту холдингу продовжує зростати. Лідер з експорту української горілки на ринки Німеччини, Литви, Ізраїлю, Італії, Туркменістану, Болгарії, Іспанії. Одним з основоположних принципів роботи компанії є соціальна відповідальність бізнесу, яка в першу чергу стосується людей компанії. Корпоративна культура «Баядера Груп» постійно розвивається - впроваджуються нові форми навчання і мотивації персоналу. «Баядера Груп» визнана, як один з кращих роботодавців України у багатьох професійних рейтингах.

Стратегія компанії передбачає побудову глобального холдингу з власними виробничими потужностями і дистрибуційними компаніями по всьому світу.

PepsiCo