ІНГО Україна

«ІНГО Україна», що входить до Групи DCH, є однією з найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами виплат страхових відшкодувань. До складу ІНГО Україна входять страхові компанії «ІНГО Україна», «ІНГО Україна ЖИТТЯ» та «Медичний центр ІНГО».

Команда ІНГО Україна — це понад 720 співробітників в компаніях Групи, що працюють у всіх регіонах України.
«ІНГО Україна» має 29 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування та понад 20 років надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам. За цей час компанія отримала ряд галузевих нагород та неодноразово посідала призові місця в номінації «Найпрофесійніша страхова компанія», а голова правління визнавався Особистістю страхового ринку.

5 канал

«5 канал» - авторитетний сучасний загальнонаціональний інформаційний телеканал, робота якого ґрунтується на засадах редакційної політики. Це перший телеканал в Україні, який розпочав роботу в режимі «новини-щогодини» та працює відповідно до світових стандартів.
Цілодобове новинне мовлення каналу передбачає актуальність інформаційного потоку і динаміку оновлення новин. «5 канал»- це успішний телевізійний бренд з унікальною концепцією «авторських новин».
Команда «5 каналу» працює для громадян України, які відчувають спроможність та результативність власного впливу на суспільно-політичні події в нашій країні.
Ми український телеканал, який бере за основу цінності, пов’язані з такими поняттями, як «українська держава», «український народ», «українська мова», «українська культура». Для нас Україна – понад усе!
Інформаційний контент каналу: оперативні новини-щогодини, інформаційно-аналітичні ток-шоу, тематичні передачі, дискусійні майданчики з ключовими особами, трансляції наживо та головні події в Україні та світі у форматах «Пряма мова» та «Без коментарів».

DEVELOR

DEVELOR - міжнародна консалтингова компанія, яка існує 25 років та працює у 20-ти країнах Центральної та Східної Європи.
Спеціалізація компанії – комплексні консалтингові та тренінгові рішення, які впливають на зміну поведінки персоналу та підвищення бізнес-показників. Для своїх клієнтів DEVELOR розробляє та впроваджує ефективні моделі поведінки персоналу в рамках проектів з покращення клієнтського досвіду, продажу та сервісу, розвитку лідерських навичок і залученості персоналу, а також інших програм із розвитку людського капіталу.
DEVELOR – єдина в Європі компанія, акредитована Kirkpatrick&partners, USA по методології Д. Кіркпатріка “4 рівня оцінки ефективності навчання”. Завдяки своєму унікальному міжнародному відділу розробки консалтингових та тренінгових продуктів – DEVELOR knowledge center розроблена методологія “DEVELOR VALUE CHAIN”. Вона дозволяє не лише оцінити, а й спланувати проект таким чином, щоб він гарантовано приніс бажані результати.
В компанії працює понад 100 консультантів та бізнес-тренерів - практиків із різних сфер бізнесу. Інновації, ноу-хау, багата експертиза та унікальні продукти виділяють DEVELOR серед конкурентів. Серед клієнтів компанії: BASF, Cygnet agroholding, Syngenta, Vodafone, Kyivstar, Ukrtelecom, GIZ, Ferrero, Beiesdorf, Sanofi-Aventis, Abbott Laboratories, Sun Inbev, Johnson & Johnson, Metro C&C, Henkel Ukraine та інші.

Фокус

«Фокус» - загальнонаціональний соціально-політичний щоденник та інтернет-портал. Вже понад 11 років «Фокус Медіа» впевнено займає провідні позиції на медіаринку України.

Переваги:
Оперативна подача якісної та актуальної інформації в діловому форматі
Зважений та об’єктивний контент, який повністю відповідає вимогам сучасності
Авторитетні оцінки та коментарі експертів та лідерів думок
Незмінна медійна політика видання – компетентність та достовірність
Великий спектр ексклюзивних тем та спецпроектів
Вільний дискусійний майданчик, який дозволяє читачу самостійно скласти цілісну думку
Команда професіоналів незалежної журналістики
Гарант стабільності – більш 500 номерів журналу, десятки рейтингів та спецпроектів

Журнал «Кадровик Лайт»

Журнал «Кадровик light» — видання, що покликане допомагати кадровикам у їх нелегкій праці. Ми створюємо якісний контент з максимально зрозумілою інформацією, основаною на практичному досвіді наших експертів.
Видання підтримує зв’язок із центральними органами держави. Над кожним випуском працюють практики: юристи, експерти з кадрових питань та діловодства, HR-менеджери, психологи та соціологи, фахівці державної служби.
Аудиторія журналу: кадровики, менеджери з персоналу, бухгалтери з заробітної плати, керівники HR-підрозділів, юристи з трудового права.

POWER FM

Новий подих сучасного радіо! Найкраща музика! Розважальні шоу! Зірки та купа подарунків! POWER FM 104 і нуль "ЗАВЖДИ ХІТИ!"

Менеджер по персоналу

Журнал «Менеджер по персоналу» − перше та єдине видання в Україні для професіоналів у сфері управління людськими ресурсами.

На сторінках журналу:
- Кейси від провідних експертів.
- Приклади ефективного використання HR-технологій провідних компаній.
- Відкрите висвітлення найскладніших HR-проблем.
- Своєчасне інформування про зміни у трудовому законодавстві.
- Малобюджетний HRM.
- Розвиток та підтримка HR-бренду.

Передплатні індекси: 91419, 98080 (електронна версія)
Професійний портал: www.hrliga.com
Наша сторінка в Facebook: www. facebook.com/hrliga
Телефон редакції (044) 568-5138

РБК

РБК-Україна (www.rbc.ua) - український інформаційний портал, який висвітлює найважливіші події в Україні та світі.

У портал також входить інформаційно-розважальний проект STYLER (www.styler.rbc.ua), що спеціалізується на новинах у сфері суспільства, культури, моди, здоров'я, техніки.

Щомісячна аудиторія ресурсів досягає 6 млн. унікальних користувачів.

Кількість переглядів сторінок – 45 млн.

razom communications

razom communications – україно-британська комунікаційна група компаній, яка поєднує креативні агенції THINKMcCANN і FCB Kyiv, комунікаційні медіа-агенції Initiative, UM (Universal McCann) і Havas Media Ukraine.

Компанія сфокусована на розвитку та впровадженні технологічних рішень для побудови ціннісних зв'язків між брендами і цільовими аудиторіями.

razom communications об'єднує бізнеси, людей, технології та креатив для створення комунікацій, які підсилюють бренди і змінюють суспільство.

Воля

ВОЛЯ - лідер цифрових розваг, що підтверджує перемога в національній премії «Вибір року» 2015, 2016 та 2017 років. Ми відкриваємо світ надшвидкісного Інтернету і Телебачення високої чіткості для абонентів в 33 містах України.

Ми першими впроваджуємо інноваційні продукти і весь час підвищуємо якість обслуговування. Наш успіх - задоволеність абонентів, гордість співробітників і підвищення цінності бізнесу.

Укртелеком

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» - найбільший оператор фіксованого зв'язку, лідер серед провайдерів Інтернету.
Укртелеком має найбільше інтернет - покриття у країні – понад 2200 населених пунктів.

Компанія надає свої послуги 4,3 мільйонам абонентів фіксованої телефонії, інтернет обрали для себе майже 1,5 мільйона клієнтів.

Укртелеком є єдиним засновником та учасником мобільного оператора «ТриМоб».

4 жовтня 2013 ПАТ «Укртелеком» стало частиною Групи СКМ.
У компанії працює понад 20 тис. осіб.

EPAM

Про компанію EPAM Systems
Заснована в 1993 році, компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним постачальником послуг з розробки ІТ-рішень і цифрових платформ. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії.

EPAM був визнаний лідером ринку низкою незалежних аналітичних агентств і займає 12 місце в списку Forbes «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній», 1 місце серед постачальників ІТ-послуг в списку Fortune «100 найбільш швидкозростаючих компаній». Дізнайтеся більше про EPAM на www.epam.com і нашій сторінці в Facebook.

KPMG

KPMG в Україні працює з 1992 року. Сьогодні офіси KPMG відкриті у Києві та Львові. KPMG в Україні надає аудиторські та консультаційні послуги з податкових, юридичних та фінансових питань. Ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами, допомагаючи їм у питаннях зниження ризиків та реалізації можливостей для їхнього бізнесу. Метою своєї діяльності KPMG бачить перетворення професійних знань у реальну економічну вигоду в інтересах своїх клієнтів, співробітників і міжнародних ринків капіталу.

Агротек

Компанія Агротек - це 16-річна історія успіху одного з ключових гравців ринку сільськогосподарської техніки України.

Компанія-лідер, орієнтована на результат, входить у п'ятірку дилерів John Deere за обсягом післяпродажного обслуговування в країнах Європи, СНД, Африки та Близького Сходу.

Лідерство вимагає формування стійких цінностей, розвинутої корпоративної культури і професійної команди.

Запорука успіху Агротек - іновації та постійне вдосконалення.