Голден Тайл

Українська компанія ТОВ «Голден Тайл» - є частиною вертикально-інтегрованого холдингу Керамічна Група «Голден Тайл», що забезпечує повний цикл виробництва і дистрибуції керамічної плитки.
ТОВ «ГОЛДЕН ТАЙЛ» - офіційний дистриб'ютор Харківського плиткового заводу.
Завдяки використанню сучасних технологій виробництва, впровадження інновацій, постійного збільшення асортименту і поліпшенню якості продукції, Керамічна Група «Голден Тайл» сьогодні є національним лідером в області виробництва і дистрибуції керамічної плитки. На її частку припадає 30% керамічної плитки, виробленої в Україні.
Ми пишаємося тим, що не тільки українські споживачі, але й клієнти з більш 30-ти країн Європи, Азії та Північної Америки зробили вибір на користь продукції нашої Компанії.

CygnetAgrocompany

Cygnet Agrocompany – високотехнологічний агрохолдинг, основними напрямками роботи якого є рослинництво, виробництво цукру, молочне скотарство та надання послуг зі зберігання зерна. Компанія була заснована у 2011р.
Наша стратегія – розвиток прогресивного українського аграрного виробництва.
Наш штат – 870 співробітників. Активи компанії зосереджені у 4 районах Житомирської та Вінницької областей.

BILLA

BILLA входить в концерн REWE Group який був заснований в 1927р. в Кельні (Німеччина) і входить до числа лідерів серед підприємств продовольчого роздрібу в країнах Євросоюзу. Концерн здійснює розвиток торгових мереж під ім'ям BILLA в країнах Центральної та Східної Європи, розробляючи для цього відповідні стратегії, адаптуючи їх до умов різних країн і відповідаючи за менеджмент, аналіз господарської діяльності, передачу інновацій і планування. 

Сьогодні REWE Group представлен ​​вже в 16 європейських країнах, об'єднує 326 тис. співробітників, а оборот концерну сягає близько 51 млрд. євро.

На сьогодні в Україні відкрито 34 магазини BILLA. Завдяки будівництву нових супермаркетів і подальшій експансії ми прагнемо зайняти належне місце серед основних гравців у сфері торгівлі продуктами харчування на українському ринку. Перший супермаркет BILLA в Україні було відкрито 3 лютого 2000 року в Києві. Сьогодні компанія невпинно продовжує працювати над своїм розширенням та розвитком.

Компанія BILLA у своїй роботі керується шістьма головними принципами:
- Найголовніше для нас люди
- Ми втілюємо ідеї та прагнемо змін
- Ми прагнемо досконалості на всіх рівнях
- Прибутковість завжди на меті у кожного з нас
- Ми втілюємо ідеї в життя
- Ми піклуємось та інвестуємо у майбутнє

BILLA має свою філософію продажу товару, яка стисло може  бути зведена до таких критеріїв, як: висока якість, помірна ціна, повний асортимент, простота у придбанні  товару, простота паркування автомобіля біля супермаркету, благоустрій та чистота навколо  будівлі.

Компанія сповідує принцип, який стверджує: пропонуй  споживачеві  великий вибір  високоякісних  товарів  за доступними  цінами.

ЦИТРУС

Компанія "Цитрус" - перша українська спеціалізована мережа магазинів гаджетів і аксесуарів. Компанія створена у 2000р., а у 2016р. - Мережа "Цитрус" номінована ритейлером року в сегменті побутової техніки та електроніки.

Про "Цитрус" у цифрах:
- 50 магазинів у обласних центрах України: Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Миколаєві, в містах: Ізмаїлі, Чорноморську та Краматорську.
- 1 інтернет-магазин
- 5 пунктів прокату персонального транспорту
- 7 спеціалізованих сервісних центрів
- 2008 професійних і лояльних (залучених) працівників.

"Цитрус" перший в Україні організував інноваційні робочі зони: навчальний простір "ЦеХаб", студії робототехники і 3d-творчості, VR Zone з унікальним 5D VR- симулятором, професійно обладнана YOUTUBE- студія.

На сьогодні Цитрус є лідером з продажів у сегменті преміум-смартфонів і планшетів, а також лідером з продажів аксесуарів і гаджетів в Україні.

Мелексіс-Україна

Мелексіс-Україна є міжнародною високотехнологічною компанією, що створює інноваційні аналогово-цифрові інтегральні SoC-мікросхеми (різнотипні сенсори, схеми управління електродвигунами, RFID, бездротові системи комунікації тощо).

На кожне нове авто, що сходить з конвейєра сьогодні, доводиться, в середньому, 7 мікросхем "Мелексіс".
Мелексіс-Україна є частиною глобальної команди Мелексіс і важливим центром розробки, що працює в місті Києві з 2000 року. У нас із задоволенням працюють 100 осіб, з яких 20% є студентами або молодими спеціалістами, що недавно завершили навчання.
Ми розвиваємо молоді таланти та наших професіоналів для майбутнього.

Whirlpool Corporation

Сьогодні, через сто, а то й більше років з дня заснування, Whirlpool Corporation є світовим лідером з виробництва великої побутової техніки.
Щорічно 70 технологічних центрів і заводів розробляють, виробляють і відправляють на всі континенти понад 25 мільйонів пристроїв.

Портфель компанії включає в себе 17 торговельних марок, найбільш відомими серед яких є Whirlpool, Indesit, Hotpoint, Kitchenaid.
Понад 97 000 співробітників команди Whirlpool Corporation по всьому світу зайняті пошуком ідеального балансу високих технологій, відмінної продуктивності і стильного сучасного дизайну.

Важливо, що при виробництві своєї продукції Whirlpool Corporation строго дотримується принципів екологічної свідомості та відповідальності, піклуючись про майбутнє планети.

Продукція марки гарантує мінімальний рівень споживання води і електроенергії.
Компанія не налаштована зупинятися на досягнутому, інвестуючи в розвиток і розробки більше 1 мільярда доларів на рік. Це означає, що в майбутньому всіх цінителів безкомпромісного комфорту чекають ще більш вражаючі можливості інтелектуальних побутових помічників Whirlpool. Посилання на ресурси:
Facebook
Twitter
LinkedIn
YouTube
Instagram

WOG

ТОВ «ВОГ РИТЕЙЛ» керує мережею автозаправних комплексів під брендом WOG, яка налічує близько 500 об’єктів по всіх областях України. Мережа автозаправних комплексів WOG – це найбільша українська монобрендова мережа АЗК на вітчизняному ринку нафтопродуктів.
Усі нафтопродукти в мережі WOG – виключно імпортного виробництва і відповідають стандарту Євро-5. Поставки здійснюються з найсучасніших нафтопереробних заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн. Компанія активно розвиває супутні сервіси та послуги, зокрема, мережу WOG CAFE та WOG MARKET.

ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ»

Підприємство було збудоване до 900 – річчя міста Луцька у 1983 році. На сьогодні - це провідна компанія Волинської області по виробництву хлібобулочних виробів. ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ» входить до складу Холдингу «Хлібні інвестиції». Асортимент продукції «ТЕРЕМНО ХЛІБ» виробляється тільки з натуральної сировини і нараховує більше 100 найменувань. Випікає підприємство щоденно 50 тон продукції. У 2004 році підприємство сертифіковане на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001-2001 «Система управління якістю»

На підприємстві станом на 2017 рік працює більше 520 працівників. Це професіонали, які люблять і вболівають за свою продукцію, які віддані своїй справі. Цілеспрямована робота спеціалістів та робітників підприємства щодо питань якості продукції оцінена і підтверджена багатьма нагородами республіканських і обласних конкурсів.

Сьогодні ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ» - це сучасний лідер ринку високоякісної хлібобулочної продукції, де працюють кращі спеціалісти області у хлібопекарській промисловості.

Группа OLX

У групі OLX представлені бренди OLX, Avito, dubizzle, letgo та інші майданчики. Наші ресурси – перший вибір користувачів для покупки та продажу товарів і послуг у 35 країнах, а додаток OLX є першим у категорії у 22 країнах.

По всьому світу, за нашими оцінками, біля 11 млн. товарів продається й купується на наших платформах щомісяця, продовжуючи життя речей і зменшуючи їх негативний вплив на навколишнє середовище.

В Україні сервіс працює з 2007 року під брендом Slando. Восени 2014 року ресурс перейменований OLX.Українська база площадки нараховує біля 11,5 млн оголошень і щомісяця поповнюється біль ніж на 3 млн. нових пропозицій. Кожну секунду на сервісі публікується 2 нових оголошення. За даними компанії Gemius, ресурс входить у топ-10 найпопулярніших сайтів серед українців (fusion-панель, травень 2017 р.). Кожен другий інтернет-користувач з України відвідує сервіс мінімум один раз на місяць.

Воля

ВОЛЯ - лідер цифрових розваг, що підтверджує перемога в національній премії «Вибір року» 2015 та 2016 років. Ми відкриваємо світ надшвидкісного Інтернету і Телебачення високої чіткості для абонентів в 33 містах України.

Ми першими впроваджуємо інноваційні продукти і весь час підвищуємо якість обслуговування. Наш успіх - задоволеність абонентів, гордість співробітників і підвищення цінності бізнесу.

Mars Україна

«Mars Україна є підрозділом всесвітньо відомої компанії Mars Inc., одного з світових лідерів у виробництві кондитерських виробів, кормів для домашніх тварин та продуктів харчування. На український ринок компанія Mars Inc. вийшла у 1994 році.

Одним з основних факторів багаторічного успіху корпорації є її співробітники. Ми впевнені, що найкращою інвестицією є вклад у розвиток їх професіоналізму та персональної залученості, що створює середовище, де кожен може реалізувати свій потенціал та досягти найвищих результатів. Mars - це більше, ніж просто рядок в резюме, Mars - це спільні цінності, унікальна корпоративна культура та особлива атмосфера! Наші співробітники ростуть разом з компанією. Тут працюють сім'ї і кращі друзі, а особистий успіх лежить в основі успіху всього бізнесу.

На даний момент в Mars Україна працює 170 співробітників. В Україні компанія представлена такими відомими брендами, як: SNICKERS®, MARS®, TWIX®, BOUNTY ®, M&M’S®, ORBIT®, PEDIGREE®, WHISKAS®, KITEKAT®, SHEBA® та інші.

Компанія Mars Inc. є одним з найкращих роботодавців у світі. Згідно рейтингу Great Place to Work® компанія вже другий рік поспіль стає найкращим роботодавцем у Європі серед транснаціональних корпорацій»

Sigma Software

Компанія Sigma Software – шведська IT компанія з українським корінням була створена в 2002 році в Харкові.

Більше 15 років компанія займається поставкою передових технологічних рішень та послуг ІТ-консалтингу клієнтам, що працюють в таких галузях, як автомобільна промисловість та авіація, телекомунікації, медіа та реклама, індустрія ігор та інше. Sigma Software працює з широким списком технологій програмування, в тому числі і з найновішими: AR/VR, Data Science & Machine Learning, Internet of Things, Infotainment, Embedded development та ін.

Компанія є частиною Sigma Group – однієї з найбільших скандинавських консалтингових груп. Більше 3200 висококваліфікованих спеціалістів працюють у Групі компаній Sigma у 12 країнах, 780+ з них – в Україні.

Другий рік поспіль Sigma Software входить в список 100 кращих компаній, що надають послуги розробки – за версією Міжнародної Асоціації Професіоналів Аутсорсинга.

Компанія – один з найбільших шведських бізнесів в Україні, що працює у сфері розробки програмного забезпечення. Серед клієнтів у Скандинавському регіоні та США такі компанії як Fortum, SAS, Volvo, Viaplay, Formpipe, Vidible, Aol. Офіси Sigma Software розташовані в чотирьох містах України: Харкові, Одесі, Києві, Львові, а також у Варшаві (Польща), Нью-Йорку та Сан-Хосе (США). Представництва компанії знаходяться в багатьох містах Швеції: Стокгольмі, Гетеборзі, Мальмо, Векше та ін.

Arzinger

Незалежна юридична компанія Arzinger з головним офісом у Києві та регіональними філіями у Львові та Одесі є одним з лідерів ринку юридичних послуг в Україні і вже 15 років забезпечує своїх клієнтів високоякісною юридичною підтримкою по всій території країни. Серед клієнтів компанії – провідні представники міжнародного та локального бізнесу.

Компанія Arzinger дотримується високих стандартів надання юридичних послуг та є надійним партнером з урахуванням її величезного досвіду роботи в різних секторах бізнесу та сферах юридичної практики. Провідними практиками компанії є корпоративне право/M&A, нерухомість та будівництво, антимонопольне та конкурентне право, судове та арбітражне представництво, інтелектуальна власність, податкове право, банківське та фінансове право. Ми обслуговуємо клієнтів, задіяних у сферах фінансових послуг, енергетики, видобувної промисловості та природних ресурсів, фармацевтики, харчової промисловості, інвестиційно-банківської діяльності та корпоративних фінансів, телекомунікації, роздрібної торгівлі та розваг, готельного бізнесу, авіації та автомобілебудування, сільського господарства, страхування, інфраструктури і транспорту.

В Arzinger працюють висококваліфіковані фахівці, що володіють глибокими знаннями, величезним практичним досвідом у широкому колі юридичних питань, а також розумінням місцевого ринку. Багато з них отримали освіту за кордоном і мають досвід міжнародної роботи. Наша команда, очолювана 8 партнерами, налічує понад 70 досвідчених юристів. Всі партнери компанії визнані одними із лідерів на українському ринку юридичних послуг і рекомендовані авторитетними міжнародними і національними рейтингами. Саме тому Arzinger може запропонувати повноцінну юридичну допомогу та ефективну підтримку в різних складних угодах, у тому числі з питань транснаціонального характеру.

AXA Страхування

АХА Group (Франція) – світовий лідер в сфері страхування та управління активами. Восьмий рік поспіль АХА – страховий бренд №1 в світі. У 2016 році визнана страховою компанією №1 в світі за розмірами небанківських активів. Більше 166 000 співробітників щодня обслуговують 107 мільйонів клієнтів в 64 країнах світу. В 2016 році дохід Групи АХА склав 100,2 млрд євро. Станом на 31 грудня 2016 року в управлінні компанії налічувалося 1,429 трлн євро активів. Високі фінансові рейтинги (2016): Moody's (Aa3, Stable), Fitch (AA-, Stable). Standard & Poor's (АA-, Stable, 2016)

СК «АХА Страхування» належить АХА Group та представлена на українському страховому ринку з 2007 року. В компанії працює більше 700 співробітників і 2 800 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

- В 2017 році СК «АХА Страхування» стала Лідером Національної Премії Insurance TOP в номінації «Автострахування».
- В 2016 році СК «АХА Страхування» стала Лідером Національної Премії Insurance TOP в номінації «Страхові виплати».
- «Найпрофесійніша страхова компанія» за результатами 2015 року (рейтинг газети «Бізнес», 2016.
- 1-е місце в номінації «Автостраховик року» ( за підсумками «Фінансового Оскара 2015» газети «Бізнес»)
- «Особистість страхового ринку», 1-е місце було присвоєно першому віце-президенту СК «АХА Страхування» Андрію Перетяжко (рейтинг газети «Бізнес», 2016).
- 1-е місце в номінації «Корпоративна безпека» (за підсумками «Фінансового Оскара. Осінь 2015 газети «Бізнес»).
- В 2015 році СК «АХА Страхування» стала Лідером Національної Премії Insurance TOP в номінації «Автострахування».
- «АХА Страхування» входить в ТОП-100 найбільших платників податку на прибуток України (рейтинг газети «Бізнес», 2016).
- За результатами 12 місяців 2016 року «АХА Страхування» посідає 1-е місце в Україні за збором страхових премій по КАСКО, 1-е місце за обсягом страхових виплат по КАСКО (за даними журналу Insurance TOP). Станом на 31 грудня 2016 року обсяг високоліквідних активів становить 1 047,9 млн грн.

За результатами першого кварталу 2017 року згідно з рейтингом журналу Insurance TOP СК «АХА Страхування» підтвердила свої лідерські позиції на українському страховому ринку:
- 1-е місце за чистими страховими преміями: 382,1 млн грн за результатами 3 місяців 2017 року (за даними журналу Insurance TOP)
- 1-е місце за страховими виплатами: 204,1 млн грн за результатами 3 місяців 2017 року (за даними журналу Insurance TOP)
- 1-е місце за збором страхових платежів по КАСКО: 210,5 млн грн за результатами 3 місяців 2017 року (за даними журналу Insurance TOP)
- 1-е місце за страховими виплатами по КАСКО: 129,1 млн грн за результатами 3 місяців 2017 року (за даними журналу Insurance TOP)


АХА посідає перше місце на страховому ринку України за зібраними чистими платежами (382,1 млн грн). Показник "Чисті страхові платежі" характеризує розмір платежів за вирахуванням перестрахування.

Перше місце серед страховиків забезпечує компанії і найвищий показник виплат - за 3 місяці клієнти АХА отримали 204,1 млн грн. Компанія займає лідерські позиції також за обсягом валових страхових платежів (398,6 млн грн).

АХА утримує першість на ринку добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО) в розрізі зібраних премій і виплат. Загальний обсяг премій по КАСКО становить 210,5 млн грн, а обсяг виплат за договорами КАСКО за 3 місяці склав 129,1 млн грн. Даний вид займає 52,8% в портфелі компанії і є її основним страховим продуктом.

Національний банк України

«Національний банк України – це сучасний, відкритий і незалежний центральний банк, який має довіру суспільства та інтегрований до європейської спільноти центробанків». Такою є наша Візія, наше завтра. Сьогодні ми докладаємо зусиль для її досягнення, працюючи над забезпеченням цінової та фінансової стабільності з метою сприяння сталому економічному розвитку України.

Ми змінюємося разом з країною, виходячи з пріоритетності реформування фінансового сектору, макроекономічної стабілізації, перезавантаження банківської системи та зміцнення довіри до неї. Трансформація НБУ спрямована, в першу чергу, на підвищення інституційної спроможності банку як регулятора та побудову мобільної організації, здатної швидко реагувати на виклики та ефективно працювати в умовах змін.

Ключова роль у цих процесах належить людям – колективу НБУ, який щоденно підтверджує високу залученість та повністю розділяє наші Цінності: Патріотизм, Професійність, Прозорість, Порядність, Партнерство. Разом ми будуємо центральний банк майбутнього, базуючись на інноваційних та передових рішеннях і міжнародних стандартах в усіх аспектах діяльності. Оновлений HR НБУ спирається на сучасну логіку управління персоналом, в центрі якої – стратегічне партнерство та міцна корпоративна культура, засновані на Візії, Місії і Цінностях організації. І найголовніше – в своєму русі вперед ми орієнтовані на результат і високо цінуємо людей!

UkrLandFarming

Група компаній UkrLandFarming ─ провідна українська вертикально інтегрована агропромислова компанія, яка є лідером у сфері сільськогосподарського виробництва з великими перспективами зростання як на українському, так і на світовому ринках.

UkrLandFarming здійснює свою діяльність через п’ять дивізіонів: зернові культури, яйця та яєчні продукти, цукор, велика рогата худоба та виробництво м’яса, дистрибуція. На сьогодні UkrLandFarming є:
№ 1 серед українських компаній за обсягом сільськогосподарських земель в обробітку;
№ 1 за поголів’ям великої рогатої худоби;
№ 1 серед українських виробників молока;
№ 1 серед вітчизняних компаній-виробників насіння.

Вся система управління персоналом в Групі компаній UkrLandFarming базується на залученні та утриманні кращого на ринку праці персоналу, підтримці та розвитку унікальних галузевих компетенцій менеджерів та спеціалістів, створенні культури, що мотивує та дає можливість співробітникам максимально реалізувати свій потенціал, навички та здібності. Компанія піклується про своїх робітників, забезпечуючи гідні та конкурентоспроможні умови праці, додаткові пільги, а також можливості для професійного і кар’єрного росту.

Група компаній UkrLandFarming працює над розкриттям і вдосконаленням високого інтелектуального потенціалу співробітників, вважаючи такий підхід стратегічною підтримкою бізнесу та його майбутнього успіху.

Фармацевтична корпорація "Юрія-Фарм"

МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ФАРМАЦЕВТИЧНА КОРПОРАЦІЯ «ЮРІЯ-ФАРМ» заснована в 1998 році і є госпітальним дистриб'ютором №1 в Україні. В 2013 році Корпорація перейшла від національної компанії до міжнародної.

«ЮРІЯ-ФАРМ» - це Корпорація, яка здатна змінювати стиль в фармацевтичному бізнесі для кращого лікування і оздоровлення людей у ​​всьому світі:
∙ ПОНАД 100 ЖИТТЄВО НЕОБХІДНИХ ПОЗИЦІЙ
∙ БІЛЬШЕ 100 000 ДОКТОРІВ У ВСЬОМУ СВІТІ ДОВІРЯЮТ НАМ
∙ БІЛЬШЕ 10 000 ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНИХ УСТАНОВ ЩОДЕННО ВИКОРИСТОВУЮТЬ НАШУ ПРОДУКЦІЮ, ЩО ПОКРИВАЄ 60% ПОТРЕБ ЛПУ В ГОСПІТАЛЬНИХ РОЗЧИНАХ
∙ ЩОРОКУ ПІДПРИЄМСТВО ОСВОЮЄ ВИПУСК БЛИЗЬКО 15 НОВИХ ПРЕПАРАТІВ
∙ НАШІ ІННОВАЦІЇ ФОРМУЮТЬ СТИЛЬ У ФАРМАЦЕВТИЧНОМУ БІЗНЕСІ

Політика розвитку людського капіталу Корпорації «Юрія-Фарм» базується на цінностях Корпорації та є сукупністю принципів та підходів, що забезпечують поєднання інтересів співробітників, власників, партнерів, споживачів, суспільства, держави та людства.

НАШЕ ПРИЗНАЧЕННЯ: ЖИТТЯ - ГОЛОВНА ЗЕМНА ЦІННІСТЬ. МИ ПОКЛИКАНІ ЗБЕРЕГТИ ТА ПОКРАЩИТИ ЙОГО!

Plarium

Plarium – міжнародна компанія-розробник мобільних і браузерних ММО-ігор, студії якої розташовані в Ізраїлі, США, Україні та Росії. Понад 1200 фахівців створюють проекти, в яких зареєстровані 250 мільйонів людей у 150 країнах світу. У 2014 та 2015 роках проекти Plarium ставали іграми року за версією Facebook, у 2016-му та 2017-му компанія співпрацювала з голлівудськими студіями 20th Century Fox, Skydance Media, Fox Interactive. У 2017 році Plarium увійшла до складу австралійської компанії Aristocrat. У студіях створені всі умови для комфортної праці та професійного розвитку: є департамент освіти, власна медична, туристична і юридична служби, також діє програма релокації для фахівців з інших міст і країн.

EPAM

EPAM Україна розробляє ІТ-продукти та надає послуги із розробки ІТ-платформ для глобальних компаній-лідерів ринку та учасників рейтингу Global 2000.
Ми вирішуємо комплексні бізнес-завдання, створюючи та впроваджуючи технічні нововведення.
Компанія працює на ІТ-ринку більше ніж 23 роки. Її основні спеціалізації – digital transformation, бізнес-аналіз, проекти на основі big data, розробка next-gen архітектур, digital engagement, дизайн сервісів та бізнес-консалтинг.

Офіси EPAM знаходяться у більш ніж 25 країнах світу. Понад 4800 експертів у ІТ-галузі співпрацюють із компанією EPAM в Україні – а саме, у Києві, Львові, Дніпрі, Харкові та Вінниці.
Наша компанія є надійним бізнес-партнером 200+ найбільших міжнародних компаній, серед яких лідери в галузі фінансових сервісів, туризму та готельного господарства, програмного забезпечення та Hi-Tech рішень, роздрібної торгівлі, медіа, наукових досліджень та охорони здоров’я.

НАК «Нафтогаз України»

Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” є провідним підприємством паливно-енергетичного комплексу, однією з найбільших компаній України.
Нафтогаз України – це вертикально-інтегрована нафтогазова компанія, яка здійснює повний цикл операцій з розвідки та розробки родовищ, експлуатаційного та розвідувального буріння, транспортування та зберігання нафти і газу, постачання природного і скрапленого газу споживачам.
Крім суто комерційної діяльності, Компанія виконує важливу соціальну роль, забезпечуючи населення, бюджетні установи та комунальних споживачів природним газом за цінами, що встановлюються державою.

Делойт

«Делойт» – це бренд, що об'єднує понад 263 тисяч фахівців незалежних фірм у більш ніж 150 країнах. Фахівці компанії надають послуги в напрямах аудиту, консалтингу, фінансового консультування, управління ризиками, оподаткування та супутні послуги клієнтам державного і приватного сектору різних галузей економіки. До числа клієнтів «Делойт» входять близько чотирьохсот з п'ятисот найбільших компаній світу за щорічним рейтингом журналу «Fortune».

Завдяки глобальній мережі фірм-учасників «Делойт» відкриває своїм клієнтам можливості світового класу та надає високоякісні послуги, спрямовуючи свої зусилля на досягнення результатів, що мають значення.

АО Juscutum

АО Juscutum створено в 2008 р., входить в ТОП 50 юридичних фірм України. Працює в такихгалузях, як корпоративне, податкове, інформаційне, телекомунікаційне і медіа-право, міжнародне бізнес-адміністрування, безпека бізнесу та управління конфліктами.

У 2016 році увійшло в ТОП 10 роботодавців мрії серед юридичних компаній.
У 2017 році отримало звання зразкового роботодавця від газети Бізнес, KyivPost і Sic Group. Juscutum активно впроваджує технології в юридичні послуги та процеси, розробляє бот-юристів і випустили мобільний додаток для правового захисту - Juscutum Legal Alarm.

AbbVie

AbbVie – глобальна науково-дослідницька біофармацевтична компанія, прихильна розробці інноваційної терапії для лікування деяких з найбільш складних захворювань в світі. Місія компанії – використовувати експертизу, досвід відданих справі працівників і унікальний підхід до інновацій для розвитку і виведення на ринок передових методів лікування, в першу чергу, в галузі імунології, онкології, вірусології та неврології. Співробітники компанії AbbVie щодня працюють в 75 країнах світу для вдосконалення рішень для охорони здоров'я. Стежте за новинами компанії @abbvie в Twitter, Facebook або LinkedIn.

Сінево Україна

Медична лабораторія «Сінево Україна» входить до європейської мережі лабораторій Synevo та є частиною медичного холдингу «Medicover». Synevo – лідер українського лабораторного ринку.
Лабораторна мережа представлена в Німеччині, Польщі, Румунії, Туреччині, Україні, Білорусі, Грузії, Молдові, Болгарії, Сербії та налічує 79 лабораторій у Європі.
Першу лабораторію в Україні відкрито в 2007 році в Києві. Нині працюють лабораторії в Києві, Дніпрі, Вінниці, Одесі, Харкові, Львові та Чернівцях, а також, створено надзвичайно велику національну мережу, що об’єднує понад 200 лабораторних центрів в більш ніж 50 містах України.
Щороку ми обслуговуємо понад 2,5 млн. пацієнтів, виконуючи понад 12 млн. тестів на рік. Використовуючи сучасні методи лабораторної діагностики, ми надаємо лікарям необхідну інформацію про стан здоров'я пацієнтів. Нашою місією є зробити лабораторні дослідження доступними у національному масштабі, сприяючи покращенню здоров’я населення та розвитку системи охорони здоров’я України.

Алло

Група компаній «Алло» - лідер та законодавець трендів в продажу телекомунікаційних приладів та послуг, персональної електроніки.

Це – мультиканальний роздріб з 410 власними магазинами в більш ніж 140 містах України.

Місія «Алло»:
· Відкривати для наших клієнтів можливості цифрових екосистем
· Робити складні технології простими
· Допомагати клієнтам обрати найкращу пропозицію

Comfy

COMFY — перший мультиканальний рітейлер побутової техніки та електроніки в Україні, лідер за ефективністю в галузі. Єдина в галузі прозора українська компанія, що проходить аудит Deloitte. Головний актив компанії — персонал.

Сьогодні COMFY об'єднує 2955 співробітників у більш ніж 50 містах України. Компанія заснована в 2005 році, штаб-квартира COMFY знаходиться у м. Дніпро, Україна. Станом на вересень 2017 року мережа представлена 87 сучасними магазинами нового формату. COMFY.UA входить в топ-5 найбільших онлайн-гравців ринку.

Компанія тричі відзначена нагородою «Вибір споживача» за підсумками Retail Awards у 2013-2016 рр.. За результатами Ukrainian E-commerce Awards 2015 і 2017 рр. — кращий спеціалізований мультиканальний рітейлер. Лауреат премії HR-Brand 2013, 2015, 2016 років. Кращий роботодавець в рітейлі (2015). Переможець премії Retail & Development Award 2017 у номінації «Реконцепція в рітейлі».

Ашан

Ашан Рітейл – це міжнародна компанія роздрібної торгівлі, представлена напрямками гіпермаркети, супермаркети, магазини біля дому та електронна комерція. Перший магазин Ашан було відкрито у 1961 році у Франції. В Україні компанія існує з 2008 року та сьогодні налічує 12 гіпермаркетів у 5 містах. Суть нашої діяльності – бути інноваційним та відповідальним комерсантом, який змінює життя кожного дня, надаючи якісну товарну пропозицію за низькою ціною з метою покращення харчування та добробуту наших співробітників та клієнтів.

L’Oréal Ukraine

Уже понад 100 років група L’ORÉAL віддана одній справі: служінню красі. Місія компанії полягає у наданні жінкам і чоловікам у всьому світі доступу до кращих інноваційних косметичних продуктів у розрізі якості, ефективності та безпеки. Компанія являється лідером beauty-ринку протягом останніх 30-ти років. Опираючись на досвід своїх команд та взаємодоповнюваність власних брендів, L’ORÉAL поставила перед собою мету на найближче майбутнє - зробити красу універсальною. L’ORÉAL – це краса, доступна всім і кожному.

Пластикс

«Пластікс-Україна» — великий дистриб'ютор матеріалів для сучасної рекламної індустрії, цифрового друку, декоративного оформлення фасадів та інтер'єрів, промисловості, будівництва та пакування. «Пластікс-Україна» входить до великої у Центрально-Східній Європі групи компаній Plastics, офіси якої розміщені у Польщі, Росії, Прибалтиці, Україні, Молдові та Грузії.
Компанія здійснює пряме постачання на український ринок полімерних матеріалів з 20 країн світу. Ми є офіційним дистриб'ютором провідних світових компаній.

Усі досягнення «Пластікс» за 19-річну діяльність – результат роботи професійної команди співробітників. Головні секрети успіху Компанії – система цінностей, унікальна корпоративна культура, люди.

Пластікс – це люди. Успішні та щасливі!

Альфа-Банк

Альфа-Банк Україна – великий український комерційний банк із міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) зі штаб-квартирою в Люксембурзі та представництвами у 8 країнах: Білорусі, Великобританії, Люксембурзі, Нідерландах, Казахстані, Росії, Україні. Альфа-Банк Україна посідає провідні позиції у всіх сегментах банківського ринку України. Сьогодні Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк знаходяться в процесі інтеграції. Сьогодні ми 8 000-на об'єднана команда, яка створює новий сильний банк-лідер на ринку України.

ТОВ "Агротек"

ТОВ "Агротек" працює на українському ринку сільськогосподарської техніки з 2002 року. Продаж і обслуговування техніки John Deere – стратегічний напрям бізнесу компанії. Серед інших напрямів – продаж сільськогосподарських шин Firestone і Michelin, комплексні постачання систем іригації OTECH і NELSON.

Дилерські центри ТОВ "Агротек" розташовані в Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській і Донецькій областях України.

ТОВ "Агротек" входить до ТОП-3 дилерів John Deere International за результатами 2017 року, а також охоплює 40% ринку техніки і 35% ринку запасних частин John Deere в Україні. Компанія забезпечує поставку 89% сільськогосподарських шин Michelin в Україну.

Київстар

Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів мобільного зв'язку. Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd. (раніше – VimpelCom ltd), офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Київстар понад 19 років працює в Україні, є одним із найбільших платників податків – за весь час роботи оператор перерахував до держбюджету майже 50 млрд грн. Капітальні інвестиції компанії у розвиток телекомунікацій становлять понад 30 млрд грн.

АФ «Династія»

Адвокатська фірма “Династія” заснована у 2000 р., впродовж останнього десятиріччя є беззастережним лідером юридичного ринку південно-східного регіону. Офіс у Києві функціонує з 2012 р. Завдяки високому професійному рівню фірма регулярно відзначається міжнародними юридичними рейтингами у літигації, в банківській сфері та сфері нерухомості. Найбільш авторитетний національний рейтинг з 2013 р. регулярно відзначає високий рівень фірми у номінаціях “Судова фірма року” та “Фірма року з нерухомості”.

lifecell

lifecell – український оператор, що надає справжню свободу спілкування, в першу чергу через високошвидкісний мобільний інтернет. За допомогою доступного 3G+ інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів, незалежно від віку чи знань технологій. Станом на кінець другого кварталу 2017 року, активна 3-місячна абонентська база lifecell становить 8,4 мільйона користувачів. Як дата-оператор і лідер ринку з проникнення смартфонів і 3G-пристроїв, lifecell пропонує тарифи та послуги, найбільш зручні і вигідні для користувачів «розумних» пристроїв.

Wargaming

Wargaming — легендарний розробник та видавець онлайн-ігор, один з лідерів на ринку free-to-play. В переліку досягнень компанії — більше 15 проектів, серед яких культова гра World of Tanks.
За 19 років команда Wargaming пройшла шлях від офісу на зйомній квартирі до міжнаціональної корпорації, від маленької групи друзів до величезної команди однодумців. У 21-му офісі Wargaming у світі працює більше 4500 висококласних експертів.

Реккітт Бенкізер

Компанія ТОВ «Реккітт Бенкізер Україна» (RB Ukraine) - один зі світових лідерів у виробництві товарів для дому, лікарських засобів, засобів для здоров'я і гігієни.

Портфоліо компанії налічує 19 ключових брендів (у світі), кожен з яких є лідером у своїй категорії. В Україні RB представлена такими відомими брендами, як:
• Nurofen®, Strepsils®, Gaviscon® - в напрямку лікарських засобів;
• Durex®, Contex®, Veet®, Scholl® - в напрямку засобів для здоров'я і гігієни;
• Finish®, Airwick®, Vanish®, Calgon®, Cillit Bang® - в напрямку товарів для дому.

Запорука успіху компанії - професіоналізм співробітників та близькі їм по духу корпоративні цінності: Responsibility, Ownership, Entrepreneurship, Achievement, Partnership. Саме унікальне поєднання орієнтації на успішний бізнес і прагнення досягати більшого допомагає компанії отримувати видатні результати у всіх напрямках її діяльності. RB було створено в 1999 році в результаті злиття компаній Reckitt&Colman і Benckiser NV, заснованих ще в першій половині XIX століття. В Україні комерційний офіс RB було відкрито в 2006 році. Сьогодні RB – мультинаціональна компанія, яка має 200-річну історію. В ній працює близько 40 000 спеціалістів більш ніж в 200 країнах світу. Виробничі потужності компанії знаходяться в 60 країнах, а головні офіси – у Великобританії, Сінгапурі, ОАЕ та Нідерландах. Також RB є соціально відповідальною компанією і уважно стежить за своїм впливом на довкілля.

АрселорМіттал Кривий Ріг

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» займає лідерські позиції серед найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу України і є частиною міжнародної корпорації АрселорМіттал - виробника сталі №1 у світі. АМКР - підприємство з повним металургійним циклом і є одним з найбільших виробників сталевого прокату в Україні, спеціалізується на виробництві довгомірного прокату (арматури і катанки), агломерату, концентрату, коксу, чавуну, сталі та інш. У 2016 році на АМКР було вироблено 7 млн. тонн сталі.

SoftServe

SoftServe — найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням. Заснований у Львові в 1993 році, SoftServe сьогодні налічує 30 офісів у 9 країнах США та Західної Європи. Компанія оперує понад 24-річним досвідом у сфері консалтингу та розробки програмного забезпечення, що допомагає впроваджувати провідні цифрові рішення для клієнтів з списку Fortune Global 500. Серед клієнтів компанії - IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, SolarWinds, Spillman Technologies, Zilliant, Pearson та інші.

Good Bread from Good People

Наша пекарня соціалізує людей з ментальною інвалідністю. Ми їх працевлаштовуємо і робимо все, щоби кожен з наших співробітників міг себе реалізувати. І головне - ми випікаємо найсмачніший хліб і хочемо ділитися ним з вами. Наш проект - перший подібний в Україні. Ми сподіваємося, що ви з нами в одній команді.