5 канал

«5 канал» – це авторитетний сучасний український інформаційний телеканал , робота якого ґрунтується на засадах редакційної політики. Створений у 2003 році, це перший телеканал в Україні, який розпочав роботу в режимі «новини-щогодини» та працює відповідно до світових стандартів. Цілодобове новинне мовлення каналу передбачає актуальність інформаційного потоку і динаміку оновлення новин. Канал є активним суспільним суб’єктом, повз який не проходять жодні значущі події. Команда 5-го подає найсвіжіші новини і забезпечує суспільство актуальною, об’єктивною та достовірною інформацією. Ми працюємо для громадян України, які відчувають спроможність та результативність власного впливу на суспільно-політичні події в нашій країні.

CIKLUM

Ciklum — датская компания, основанная в 2002 году, работающая в сфере аутсорсинга разработки программного обеспечения. Компания входит в пятерку крупнейших ИТ компаний Украины. Ciklum постоянно растет — ежемесячно открыто 200+ вакансий! Более 2500 разработчиков, объединенных в более чем 200 команд! В компании каждый месяц проходит более 60-ти профильных мероприятий, образовательных программ, семинаров как с внутренними экспертами так и с внешними тренерами. Также существует многоформатная программа обучения для менеджеров проектов и тим-лидеров.

Віннер Імпортс Україна

Компанія «Віннер Імпортс Україна» – офіційний імпортер автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche в Україні. За 23 роки ведення бізнесу в Україні «Віннер» став одним із лідерів автомобільного бізнесу України, передавши понад 100 000 авто своїм клієнтам і співпрацюючи із дилерською мережею з майже 50 центрів. Окрім автомобільного бізнесу, група компаній «Віннер» в Україні займається також будівництвом, орендою та обслуговуванням нерухомості.

Business Radio Group

Business Radio Group – медиахолдинг, в состав которого входят 4 крупные украинские радиостанции: «Шансон», «DJFM», «Любимое Радио» и «Бизнес FM». Цель компании Business Radio Group – быть ближе ко всем контактным группам. Мы знаем, что Вы хотите слышать от нас, и мы Вам это предоставляем. Наши радиостанции всегда стараются достучаться до «сердец» каждого из наших слушателей. Business Radio Group всегда рады плодотворному сотрудничеству. Мы предоставляем услуги прямой рекламы, специальных продуктов и спонсорских проектов, а также по изготовлению рекламных роликов любой сложности. Наш эфир – ваши клиенты!

Приватне АТ «МетЛайф»

Приватне акціонерне товариство «МетЛайф»
 
Приватне АТ «МетЛайф» входить до складу провідної світової корпорації MetLife, Inc., заснованої у 1868 році. У рейтингу журналу Fortune «Найуспішніші компанії світу» MetLife зайняла 1-е місце серед компаній із страхування життя і здоров'я у 2014 році.
 
MetLife обслуговує більше 100 мільйонів клієнтів у майже 90% світових компаній з переліку FORTUNE 500®, веде операції в більш ніж 50 країнах світу та займає провідні позиції на ринках США, Японії, Латинської Америки, Азії, Європи та Близького Сходу.
 
В Україні компанія працює з 2002 року, обслуговує більше 265 тис. клієнтів (станом на третій квартал 2015 року) і є лідером національного ринку з накопичувального страхування життя. У 2014 році «МетЛайф» була визнана кращою компанією зі страхування життя в Україні та отримала нагороду "Вибір року".
 
Корпоративне страхування від «МетЛайф» – це:
 
* 14 років успішної діяльності в Україні та близько 150 років у світі
* Співробітництво з 80 міжнародними компаніями в Україні та обслуговування 90% світових компаній з переліку Fortune 500R
* 20 000 застрахованих осіб за корпоративними договорами
* Програми страхування для родичів співробітників, критичні захворювання та програма WorldCare
* Ухвалення рішення про виплату на підставі скан-копій документів
 

Smart Solutions

Smart Solutions - одна з провідних рекрутингових компаній, на ринку України, країн Центрально-Азіатського регіону і Росії.
 
Компанія надає широкий спектр послуг для міжнародних і локальних компаній різного рівня.
 
Основне завдання компанії-знаходити ефективні рішення для будь-яких кадрових завдань, в максимально короткий термін, а також найбільш повно задовольняти потреби клієнтів, обмежуючи їх від необхідності вдаватися до послуг декількох провайдерів в підборі та управлінні персоналу.
 
Smart Solutions входить в рейтинг найбільш швидкозростаючих бізнесів Європи, за результатами 2016 року.
 
Місія компанії-допомагати клієнтам розвивати їх бізнес, надаючи послуги в сфері управління персоналом і допомагати кандидатам професійно розвиватися, в оточенні яскравих і розумних людей!
 
Основні напрямки діяльності компанії:
• професійний пошук і підбір фахівців;
• виведення персоналу зі штату компанії (outstaffing);
• розрахунок заробітних плат;
• огляди заробітних плат і компенсацій;
• міжрегіональний пошук;
• надання тимчасового персоналу;
• масові проекти по підбору персоналу;
• тестування і оцінка персоналу;
• проведення кадрового аудиту.

Латманнен Акса

«Лантманнен Акса» — компанія, яка входить до скандинавського харчового концерну Lantmannen. Над задоволенням потреб і запитів наших споживачів працюють близько 10 000 чоловік в 18 країнах світу, де відкриті представництва концерну. Продукція в основному виробляється на власному заводі в Україні, на підприємстві, сертифікованому по системах менеджменту якості і безпеки харчових продуктів, згідно вимог міжнародних стандартів ISO 9001:2008 та HACCP. У 2015 році ми також пройшли сертифікацію по системі ISO 22000:2005 та SMETA.
 
Завдяки використанню унікальних технологій виробництва та постійному збільшенню асортименту, компанія «Лантманенн Акса» сьогодні є найбільшим виробником швидких сніданків в Україні. Бренди «START!» та «АХА» мають величезний попит і продаються у 45 країнах, тобто у кожній четвертій країні світу.

Оріфлейм

Компанія Оріфлейм була заснована в 1967 році двома братами та їх другом, і зараз є міжнародною косметичною компанією прямих продажів, яка працює в більш ніж 60 країнах світу. Ми пропонуємо широкий вибір натуральної шведської косметики, виробленої з використанням найсучасніших технологій. З Оріфлейм співпрацює близько 3 мільйони консультантів, а річний оборот компанії становить близько 1,4 млрд євро.
 
Ключовим принципом нашої роботи є повага до людей і природи. Наша компанія також є співзасновником Всесвітнього дитячого фонду і пишається своєю участю в численних благодійних проектах по всьому світу.
 
Ключові цінності
Єдність, Дух і Пристрасть - ключові цінності Оріфлейм, що роблять нашу компанію унікальною. Спираючись на них, ми з упевненістю дивимося в майбутнє і можемо допомогти іншим змінити світ на краще.
 
Факти про компанію

ПАТ "Теремно Хліб"

Підприємство було збудоване до 900 – річчя міста Луцька у 1983 році. На сьогодні - це провідна компанія Волинської області по виробництву хлібобулочних виробів. ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ» входить до складу Холдингу «Хлібні інвестиції».
 
Асортимент продукції «ТЕРЕМНО ХЛІБ» виробляється тільки з натуральної сировини і нараховує більше 100 найменувань. Випікає підприємство щоденно 50 тон продукції. У 2004 році підприємство сертифіковане на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001-2001 «Система управління якістю».
 
На підприємстві станом на 2016 рік працює 520 працівників. Це професіонали, які люблять і вболівають за свою продукцію, які віддані своїй справі. Цілеспрямована робота спеціалістів та робітників підприємства щодо питань якості продукції оцінена і підтверджена багатьма нагородами республіканських і обласних конкурсів.
 
Сьогодні ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ» - це сучасний лідер ринку високоякісної хлібобулочної продукції, де працюють кращі спеціалісти області у хлібопекарській промисловості.

Мелексіс-Україна

Мелексіс-Україна є міжнародною високотехнологічною компанією, що створює інноваційні аналогово-цифрові інтегральні SoC-мікросхеми (різнотипні сенсори, схеми управління електродвигунами, RFID, бездротові системи комунікації тощо).

На кожне нове авто, що сходить з конвейєра сьогодні, доводиться, в середньому, 7 мікросхем "Мелексіс".

Мелексіс-Україна є частиною глобальної команди Мелексіс і важливим центром розробки, що працює в місті Києві з 2000 року. У нас із задоволенням працюють 100 осіб, з яких 20% є студентами або молодими спеціалістами, що недавно завершили навчання. Ми розвиваємо молоді таланти та наших професіоналів для майбутнього.

Vega

Компания Vega – один из ведущих операторов украинского рынка телекоммуникаций. Предлагает современные комплексные решения в области фиксированной телефонной связи, широкополосного доступа к сети Интернет и передачи данных. Компания регулярно выводит на рынок инновационные решения, позволяющие получить максимальные преимущества от использования сети интернет – интерактивное телевиденье, IP-телефония и т.д. Также один из ключевых проектов компании – строительство общественных wi-fi зон в крупных городах Украины.

Сегодня Vega оказывает услуги жителям более чем 160 населенных пунктов 22 областей Украины. При этом постоянно работает над увеличением территории присутствия.

Vega обслуживает более 400 тысяч абонентов телефонии и более 150 тысяч пользователей сети интернет. Предлагает выгодные условия сотрудничества, как физическим лицам, так и бизнесу.

В компании работает 1300 сотрудников. Vega поддерживает их стремление к профессиональному и карьерному росту. Здесь внедрена современная система оценки и мотивации персонала. Несколько лет работают программы по развитию талантов, школа внутренних тренеров, центр поддержки инноваций Vega Ideas Center.

СК «АХА Страхування»

Група АХА (Франція) - світовий лідер у сфері страхування та управління активами. Сьомий рік поспіль АХА є страховим брендом № 1 у світі. У 2016 році АХА була визнана страховою компанією №1 у світі за розміром небанківських активів. Понад 166 000 співробітників щодня обслуговують 103 мільйони клієнтів у 64 країнах світу. У 2015 році дохід Групи АХА склав 99 млрд євро. Станом на 31 грудня 2015 року в управлінні компанії налічувалося 1,363 трлн євро активів.

СК «АХА Страхування» належить Групі АХА (Франція) та представлена на українському страховому ринку з 2007 року. В компанії працює близько 800 співробітників та 2 800 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

1-е місце в номінації «Автостраховик року» (за підсумками «Фінансового Оскара» газети Бізнес, 2016)

«Особистість страхового ринку», 1-е місце було присвоєно першому віце-президенту СК «АХА Страхування» Андрію Перетяжко (рейтинг газети «Бізнес», 2016).

«АХА Страхування» входить в ТОП-100 найбільших платників податку на прибуток України (рейтинг газети «Бізнес», 2016)

1-е місце в номінації «Корпоративна безпека» (за підсумками «Фінансового Оскара. Осінь -2015» газети Бізнес)

«Найпрофесійніша страхова компанія» за результатами 2015 року (рейтинг газети «Бізнес», 2016).

У 2015 році СК « АХА Страхування» стала Лідером Національної Премії Insurance TOP в номінації «Автострахування».

За результатами 12 місяців 2015 року «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україні за чистими преміями, страховими виплатами, зібраними страховими преміями по КАСКО, 1-е місце за обсягом страхових виплат по КАСКО (за даними журналу Insurance TOP). Станом на 31 грудня 2015 обсяг високоліквідних активів становить 938,5 млн грн.

Агропросперис

Про Групу компаній «Агропросперіс»

«Агропросперіс» фінансує виробництво та експорт агропродукції в Україні.

Фінансування. Єдиний великий агробізнес, який фінансує українських фермерів через «Агропросперіс Банк», а також надає повний комплекс послуг з вирощування зерна, його зберігання та продажу на світові ринки.

Виробництво. Найбільший в Чорноморському регіоні виробник експортних зернових і олійних культур. Управляємо 65 виробничими і сервісними компаніями, а також 12 елеваторами з оборотом понад 1 млн. т на рік.

Експорт. Один з найбільших експортерів агропродукції в Україні. Вже 10 років поспіль щороку постачаємо понад 2 млн. т агрокультур на ринки більш ніж 20 країн світу.

Наша команда об'єднує 6500 професіоналів у 14 регіонах України.

1+1 медіа

Робота, яку бачать усі

1+1 медіа — один з найбільших медіа-холдингів України, де працюють лише найкращі фахівці. Бачення групи — створення контенту, який змінює уявлення людей про світ та про себе.

До складу 1+1 медіа входить 7 телеканалів — «1+1», «2+2», «ТЕТ», «ПЛЮСПЛЮС», «1+1 International», «УНІАН ТБ» та «Бігуді», інформаційно-новинні площадки ТСН.ua, УНІАН, Главред.info та міжнародний ресурс Ukraine Today, які входять до числа найбільш відвідуваних порталів. Інтернет-сайти Телекритика та Дуся пропонують найсвіжіші новини із світу вітчизняного та зарубіжного шоу-бізнесу. Структура групи включає виробничий департамент 1+1 продакшн, який відповідає за створення власних та адаптацію міжнародних форматів різноманітних жанрів для телеканалів групи.

Приєднуйся! І твою роботу побачать усі.

НАК “Нафтогаз України”

Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” є провідним підприємством паливно-енергетичного комплексу, однією з найбільших компаній України.

Нафтогаз України – це вертикально-інтегрована нафтогазова компанія, яка здійснює повний цикл операцій з розвідки та розробки родовищ, експлуатаційного та розвідувального буріння, транспортування та зберігання нафти і газу, постачання природного і скрапленого газу споживачам.

Крім суто комерційної діяльності, Компанія виконує важливу соціальну роль, забезпечуючи населення, бюджетні установи та комунальних споживачів природним газом за цінами, що встановлюються державою.

МОРЕ ПИВА

МОРЕ ПИВА – заснована 2009 року вітчизняна мережа №1 у своєму сегменті, надаючи клієнтам найкращий сервіс та емоції, завоювала довіру понад 300 000 лояльних покупців.

Сьогодні МОРЕ ПИВА налічує понад 200 магазинів у 6-и областях України, та у місті Києві. У 2016 році компанія розпочинає будівництво великого логістичного центру та власної броварні. Впевнено працює з форматами магазинів, та задає тренди: один з них MCRAFT- магазин з ексклюзивним асортиментом крафтового пива і елітного алкоголю з усього світу, ретельно підібраними елітними закусками і європейським форматом обслуговування.

Нова пошта

Нова пошта» - українська компанія, що забезпечує сервіс експрес-доставки документів, вантажів і посилок для фізичних осіб та бізнесу.

Мережа «Нова пошта» складається з більш ніж 2200 відділень, понад 1400 поштоматів для видачі/прийому посилок та 37 сортувально-перевантажувальних терміналів. Географія мережі в Україні охоплює майже 1000 міст та сіл. Крім доставки у відділення, компанія здійснює адресну доставку у більш ніж 28 000 населених пунктів. Автопарк «Нова пошта» налічує більше 3000 автомобілів. За 2015 рік компанія доставила по Україні близько 100 млн відправлень.

JTI Україна

«JTI Україна входить до групи компаній Japan Tobacco International (JTI), яка є одним з провідних виробників тютюнових виробів у світі та тютюновою компанією №1 в СНД. У 2016 році, за результатами дослідження міжнародного інституту TOP Employers, компанія отримала звання одного з двох найкращих роботодавців України та одного з восьми найкращих роботодавців світу. Також, вона увійшла до ТОП-5 кращих роботодавців України за результатами дослідження EY «Кращий роботодавець - 2015» серед кандидатів з досвідом роботи.

Наразі JTI Україна є однією з найбільших міжнародних FMCG компаній на вітчизняному ринку з сучасною фабрикою в Кременчузі, головним офісом у Києві та регіональними офісами у найбільших містах України.»

ИНВИТРО

Независимая лаборатория ИНВИТРО — современная международная компания, развивающая сеть медицинских офисов и лабораторных комплексов на территории Украины, Республики Беларусь, Казахстана и России. В Украине ИНВИТРО начала свою деятельность с 2010 года, открыв в городе Днепропетровске собственный лабораторный комплекс. На сегодняшний день открыто 49 медицинских офисов Независимой лаборатории ИНВИТРО на территории 26 городов Украины.

Клинико-диагностическая лаборатория оснащена современным оборудованием лучших мировых производителей, в работе используются соответствующие тест-системы. Лабораторный комплекс ИНВИТРО представлен отделами общеклинических исследований, биохимии, иммунохимии, микробиологических и ПЦР-исследований.

Принцип работы Независимой лаборатории ИНВИТРО – качество на каждом этапе лабораторного исследования.

ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ»

МЕТІНВЕСТ - міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній, що управляє кожною ланкою у виробничому ланцюжку створення вартості, від видобутку залізорудної сировини і вугілля до виробництва напівфабрикатів і готової металопродукції.

У структуру Групи входять видобувні і металургійні підприємства, що знаходяться в Україні, ЄС та США, а також мережа продажів з охопленням всіх ключових світових ринків.

Метінвест - найбільший в Україні і один із найбільших в СНД виробників залізорудної сировини і стали. Компанія входить у топ-50 металургійних компаній світу за версією Всесвітньої асоціації виробників сталі (World Steel Association). Виробничі потужності Метінвесту по виплавці сталі складають 15 млн тонн.

Метінвест є найбільшою недержавною компанією України за низкою показників в рейтингу найбільших компаній Центральної та Східної Європи Deloitte TOP-500 за підсумками 2015 року.

ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ» (керуюча компанія Групи Метінвест) була заснована в 2006 році.

Національний банк України

«Національний банк України – це сучасний, відкритий і незалежний центральний банк, який має довіру суспільства та інтегрований до європейської спільноти центробанків». Такою є наша Візія, наше завтра. Сьогодні ми докладаємо зусиль для її досягнення, працюючи над забезпеченням цінової та фінансової стабільності з метою сприяння сталому економічному розвитку України.

Ми змінюємося разом з країною, виходячи з пріоритетності реформування фінансового сектору, макроекономічної стабілізації, перезавантаження банківської системи та зміцнення довіри до неї. Трансформація НБУ направлена головним чином на підвищення інституційної спроможності банку як регулятора та побудову мобільної організації, здатної швидко реагувати на виклики та ефективно працювати в умовах змін.

Ключова роль у цих процесах належить людям – колективу НБУ, який щоденно підтверджує високу залученість та повністю розділяє наші Цінності: Патріотизм, Професійність, Прозорість, Порядність, Партнерство. Разом ми будуємо центральний банк майбутнього, базуючись на інноваційних та передових рішеннях і міжнародних стандартах в усіх аспектах діяльності. Оновлений HR НБУ опирається на сучасну логіку управління персоналом, в центрі якої – стратегічне партнерство та міцна корпоративна культура, засновані на Візії, Місії і Цінностях організації. І найголовніше – в своєму русі вперед ми орієнтовані на результат і високо цінуємо людей!

Ашан Рітейл

Ашан Рітейл – це міжнародна компанія роздрібної торгівлі, представлена напрямками гіпермаркети, супермаркети, магазини біля дому та електронна комерція. Перший магазин Ашан було відкрито у 1961 році у Франції. В Україні компанія існує з 2008 року та сьогодні налічує 11 гіпермаркетів у 5 містах. Суть нашої діяльності - покращувати купівельну спроможність та якість життя все більшої кількості клієнтів і робити це за допомогою відповідальних, професійних, захоплених своєю справою, цінних та гідних поваги співробітників.

Компанія Corum

Компанія Corum - один з найбільших виробників обладнання та постачальників комплексних рішень в галузі гірничої видобутку.

Сьогодні Corum Group - це Дивізіон підземної розробки, Дивізіон відкритої розробки, «Корум Шахтспецбуд», торговельні компанії та представництва в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі, Польщі, В'єтнамі та Китаї.

Техніка Corum працює на гірничодобувних підприємствах в 15 країнах світу. Наші ключові клієнти - 14 найбільших видобувних холдингів, активи яких налічують 150 шахт і кар'єрів.

Група компаній «Алло»

Група компаній «Алло» - лідер і законодавець трендів в продажі:

- Телеком пристроїв і послуг;
- Персональної електроніки.
А також, помітний гравець на ринку побутової техніки та успішний Market Place.
Ми – мультиканальна роздрібна мережа з 430 власними магазинами, представлених в більш ніж 200 містах Украни і другий за обсягом продаж Інтернет магазин в країні. Алло - це команда однодумців, об'єднаних спільними цілями: розкривати нашим клієнтам можливості цифрових екосистем, робити складні технології простими і допомагати клієнтам обирати кращі пропозиції.

Platinum Bank

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

COMFY

Dentsu Aegis Network

Dentsu Aegis Network Ukraine – комунікаційна група, партнер одного з найбільших холдингів світу в області медіакомунікацій та маркетингових рішень. Згідно з рейтингом Всеукраїнської рекламної коаліції, Dentsu Aegis Network Ukraine посідає перше місце серед міжнародних рекламних холдингів, що представлені в Україні.

Компанія Avon

AVON - компанія, яка протягом 130 років працює для жінок. AVON пропонує свою продукцію в 70 країнах світу. Команда Avon сьогодні об'єднує понад 30 тис. Співробітників і понад 6 млн Представників по всьому світу.

Avon - компанія повного циклу, що володіє власним виробництвом, системою ланцюжка поставок і дистрибуції, а також комерційним маркетингом і відділом продажів. Крім цього, в структуру бізнесу Avon входять передові дослідницькі центри, на базі яких ведеться безперервна наукова робота в області створення б'юті-інновацій.

Продуктовий портфель компанії включає такі категорії, як декоративна косметика, парфумерія, засоби по догляду за шкірою, засоби по догляду за волоссям, чоловічі та жіночі аксесуари, товари для дому та ін. Компанія AVON просуває на косметичному ринку ряд брендів, в числі яких Avon Color , Skin-So-Soft, Advance Techniques, Avon Naturals, AVON Nutra Effects, а також бренд вартістю 1 млрд доларів - антивікова серія преміум-класу для догляду за шкірою - ANEW. Компанія AVON є одним із засновників Асоціації прямих продажів, яка представляє індустрію прямих продажів в світі і в Україні

IT-компанія SoftServe

SoftServe – найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням. З більш ніж 20-тирічним досвідом в сфері розробки програмного забезпечення та консалтингу, SoftServe є глобальним лідером у вирішенні складних бізнес-задач, розробці передових технології та впровадженні інновацій.

Компанія має 28 офісів та бізнес-представництв у 8 країнах світу. Розробницькі центри знаходяться в Україні, Польщі та Болгарії.

Сьогодні у нашій команді є більш як 4500 компетентних, яскравих та активних фахівців з усіх сфер ІТ. У співпраці з клієнтами вони здатні вирішувати завдання будь-якої складності, чітко визначати потреби замовника і пропонувати програмні продукти, які перевищують його очікування.

Компанія ЛіГА:ЗАКОН

ЛІГА:ЗАКОН – інноваційна українська компанія, яка 25 років здійснює повноцінну правову підтримку бізнесу, влади, суспільства.

Найбільший в країні розробник інформаційно-правових та сервісних рішень.

Ми працюємо для підтримки розвитку бізнесу в Україні. Це є ключовим фактором зростання країни.

Тому вся наша енергійна команда, усі наші продукти та рішення покликані допомогти бізнесу максимально реалізувати свій потенціал в постійно мінливих умовах правового поля.

Наш девіз – бути на крок попереду, використовувати новітні світові технології та надихати всіх на досягнення спільної мети – створення в Україні сприятливих прозорих умов для ведення бізнесу та його розвитку.

Iнститут вертибрології та реабілітації

Інститут вертебрології та реабілітації – це сучасний медичний центр, який використовує системний підхід до діагностики, профілактики, лікування і реабілітації захворювань опорно-рухового апарату.

Інститут – єдина клініка в Україні, яка успішно реалізувала корпоративний формат співпраці і роботи з персоналом Клієнта.

Проблема сучасного ритму життя – це обмаль часу. В такому випадку турбота про здоров’я переходить на задній план. Інститут активно впроваджує здорову культуру в колектив, розробляє корпоративні програми оздоровлення і профілактики в умовах обмеженого часу Клієнта, що дозволяє ефективно знизити захворювання персоналу, підвищити життєвий тонус працівників і, як результат, ефективність Компанії.

Інститут вертебрології і реабілітації –ми працюємо, щоб Ви працювали!

PwC