Заявка на участь у «Премія HR-бренд Україна»
ОНЛАЙН КЕЙС-КОНФЕРЕНЦІЯ ПРЕМІЇ HR-БРЕНД УКРАЇНА 2020

ІННОВАЦІЇ, ТРЕНДИ ТА КРАЩІ HR-РІШЕННЯ РОБОТОДАВЦІВ

 

«ПРЕМІЯ HR-БРЕНД» – знакова подія для HR-галузі та усіх роботодавців України
Цей унікальний конкурс HR-проектів дозволяє простежити актуальні тенденції та нові ефективні ідеї, що з'явилися на ринку праці, а також дає можливість детально вивчити ефективні HR- інструменти, які компанії-лідери використовували у своїй роботі протягом 2019-2020 року.

Премія підводить підсумки у практичному форматі конференції: тільки на Премії можна в один день почути з першоджерел реалізовані проекти та кращі рішення роботодавців в управлінні персоналом за останній рік та надихнутися історіями успіху HR-команд на церемонії нагородження переможців.

Для кого?
Участь у Премії - must have для прогресивних HR, власників бізнесу, ТОП-менеджерів, People Managers та тих, хто має відношення до формування бренду роботодавця.

Запрошуємо до участі: ТОП-менеджерів компаній, директорів з персоналу та HR- менеджерів, рекрутерів, T&D спеціалістів, директорів з маркетингу та PR, спеціалістів, які відповідають за бренд роботодавця та внутрішні комунікації; HR-експертів та усіх тих, хто працює з людським капіталом.

Хто спікери?
HR-директори провідних компаній, автори проектів-номінантів Премії, відомі HR-експерти та лідери думок.

Бронюйте дати в календарі, купуйте квитки за супер-ціною вже зараз та отримайте потужний заряд натхнення та безцінний запас HR-практик, дізнайтеся першими про проривні ідеї та рішення 2020 року!«Премія HR-бренд» - кращі працедавці України
© 2007 – 2020 ООО ТОВ «Хедхантер»