Стати номінантом за 3 кроки

БАЖАННЯ

компанії взяти участь в «Премії HR-бренд»
Оплата реєстраційного внеску

ПІДГОТОВКА

матеріалів до участі
Допомогу при подготовці надає консультант проекту

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Оцінка кейсів компанії експертами, доступ до банку проектів

 

Реєстраційний внесок 35 000грн з ПДВ.

 

Подача проєктів до 30 липня.
Зголоситися на участь в Премії HR-бренд 2020 за 30 секунд
Заявка на участь у «Премія HR-бренд Україна»

ЖУРІ

АННА ВЛАСОВА


АННА ВЛАСОВА
Співзасновниця і директорка Школи HRM, Голова журі «Премії HR-бренд Україна 2020»< Назад
Анна Власова - кандидат економічних наук; доцент; магістр бізнес-освіти Університету економіки та права Екс-ан-Прованс – Марсель, Франція [University of Economics and Law, d’Aix- Marseille, France]. Має диплом Європейського Фонду Розвитку Менеджменту [efmd].

Професор бізнесу Київської школи економіки (kse). Працювала в Академії Наук, Київському національному економічному університеті (КНЕУ), Міжнародному інституті бізнесу (МІБ), Києво- Могилянській бізнес школі (kmbs). Брала участь в спільних дослідженнях з менеджменту з Лондонською Бізнес-Школою [LBS] і в навчальних проектах USAID, CIDA і DANIDA (Американського, Канадського та Датського агентств міжнародного розвитку); проектах Світового Банку, Фонду Держмайна України і Національного агентства України з питань держслужби. Викладач Львівської бізнес школи (LvBS).

Ключові сфери компетенції:
· Менеджмент: стратегічне управління; лідерство і мотивація; організаційні структури управління; прийняття управлінських рішень
· Організаційна поведінка: особистість і сприйняття; влада, вплив, комунікації та конфлікти; норми, ролі та корпоративна культура; формування команди; розв’язання проблем; організаційні зміни та організаційний розвиток
· Управління людськими ресурсами: стратегія управління людськими ресурсами та системи управління персоналом; кадрова політика; аудит персоналу; аналіз робіт та розробка профілю посади; пошук та відбір персоналу; оцінка виконання; системи винагородження; формування мотиваційного клімату; розвиток персоналу Авторські програми: «Управління людськими ресурсами (HRM)», «Менеджмент: мистецтво управління (Art of Management)», «Менеджмент: навички управління (People Management)», «Розвиток людських ресурсів (HRD)» - спільний проект Школи HRM та Університету Св. Томаса, Мінесота, США.
Анна Власова стажувалася з питань менеджменту та управління людськими ресурсами у провідних компаніях США, Канади, Франції, Данії.
Більше 20 років проводить програми професійного розвитку для менеджерів з управління людськими ресурсами та програми управлінського розвитку для власників та ТОП-менеджерів.
Анна Власова є консультантом більше ніж 100 українських та міжнародних компаній різних сфер бізнесу.


ОЛЕНА КОВАЛЕНКО


ОЛЕНА КОВАЛЕНКО
HR директор «Сингента» Україна < Назад
Олена, має ступінь МВА з Ділового адміністрування (Університет Кінгстона, 2018)
Сертифікований коуч Hogan assessments


Понад 17 років очолює HR функції та стратегічне управління ресурсами в міжнародних компаніях, таких як: Deloitte Consulting,3M,The Coca-Cola.

- Має велику професійну експертизу в питаннях управління персоналом та стратегією підвищення впізнаності HR Brand компаній.
- Досвід в розробці інклюзивних рішень для залученості та розвитку кращих талантів,
- Розробці стратегії на покращення ефективності управління ресурсами;
- Впровадження найкращих глобальних стратегій підвищення рівня поінформованості про бренди компанії;
- Розробки політики щодо оптимізації людських ресурсів та бізнес-підрозділів.
В своїй практиці використовує кращі методики з розвитку талантів, новітні стратегії з управління персоналом, які допомогли багатьом компаніям досягти найкращих показників та стати лідером у своїй галузі.
З 2018 року очолює HR департамент провідної агрохімічної компанії «Сингента» в Україні, яка за останній рік отримала визнання, як кращий роботодавець агро-хімічної промисловості, премії Randstad Employer Brand Research, Ukraine (2020), та очолила ТОП «Рейтингу роботодавців України» 2019/2020 в галузевому зрізі агро-хімічної промисловості за версією grc.ua.

ОЛЕКСАНДР МЕЛЬНИКОВ


ОЛЕКСАНДР МЕЛЬНИКОВ
Керівник напрямку Executive Search в компанії grc.ua IRC Global Executive Search Partners < Назад
Олександр очолює Executive Search напрямок в компанії hh.ua | grc  і сприяє  розвитку Executive Search бізнесу, здійснює пошук ТОП менеджерів, бізнес та кар’єрний консалтинг.

Олександр є членом Consumer & Retail Practice Group міжнародної асоціації  IRC Global Executive Search Partners. Почав кар’єру у банківскій сфері, після чого отримав значний досвід у продажах та маркетингу, дистриб’юторських операціях та співпраці з Національними мережами в компанії Procter&Gamble. Має 15 років управлінського досвіду, а також досвід у розвитку бізнесу та управління проектами, активно займався тренінговою діяльністю. Олександр реалізував багато проектів зв’язаних з: -        Підвищенням ефективності організації -        Стратегічним плануванням розвитку бізнесу -        Створенням нових бізнес підрозділів -        Розробкою систем мотивації та KPIs -        Розвитком лідерства та кар’єрним плануванням Олександр закінчив Дніпропетровський Національний університет ім. О.Гончара за напрямком «Міжнародна економіка» у 2000 році.

АНАСТАСІЯ ШЕВЧЕНКО


АНАСТАСІЯ ШЕВЧЕНКО
Генеральний менеджер Lugera Ukraine (Adecco Ukraine) < Назад
Анастасія Шевченко, генеральний менеджер Lugera Ukraine (Adecco Ukraine), автор книги «Діджитал Ера» (https://digitalera.com.ua/), незалежний фінтех-експерт, засновниця та СЕО Fintech Solutions, Co-founder фінтех-маркетплейсу Let’sPartner (https://www.letspartner.co/ru/). 

З 2004 року Анастасія працювала у банках, серед яких Укрсиббанк BNP Paribas, UniCredit Bank, Ощадбанк. Проекти, яки реалізовувала команда під її керівництвом досі вважаються інноваційним проривом та були відтворені згодом у декількох країнах регіону CIS.
З 2012 по 2016 рік очолювала групу розвитку бізнесу компанії Visa в Україні.
В березні 2017 року приєдналася до складу партнерів найбільшої в світі міжнародної компанії Adecco з управління персоналом та аутсорсингу для реалізації глобальних проектів у фінансовому секторі у 9 країнах.
В вересні 2017 року стала співвласником та CEO Fintech Solutions для реалізації навчальних та консалтингових проектів в сфері Фінтех.
У 2018 році світ побачила книга “Діджитал Ера”, автором якої стала Анастасія разом з 35 найбільш впливовими українськими та міжнародними експертами. У книзі йдеться про такі актуальні теми як Big Data, блокчейн, криптовалюти, Фінтех, Іншуртех, API, штучний інтелект та інше.
Анастасія також є автором статей на тему Фінтех, та спікером міжнародних конференцій.

ОЛЕКСАНДР КУЧЕРЕНКО


ОЛЕКСАНДР КУЧЕРЕНКО
Директор зі сталого розвитку ДТЕК < Назад
«Моє покликання – працювати з людьми і для людей»
«Мені подобається розвивати людей. Розуміти, що в їх досягненнях є і мій внесок - це кращий драйвер на світі»


Олександр Кучеренко – директор зі сталого розвитку ДТЕК та ідейний натхненник Academy DTEK. Досить тривалий час працював на позиції HRD, побудував ефективну та діючу HR-систему найбільшої енергетичної компанії України (70 000+ співробітників). Входить до ТОП HR-персон країни.

Олександр любить швидкість і зміни. Володар чотирьох «класичних» дипломів, кандидат наук з державного управління, постійно проходить навчання в різних бізнес-школах (в активі Harvard, INSEAD, Wharton, LBS та ін.). Сore expertise Олександра – лідерство та управління персоналом.

За плечими експерта:
200+ виступів на ключових подіях для ТОП-менеджерів, управлінців, HRів.
500+ слухачів одночасно
100+ експертних колонок, статей
3+ країн (Чорногорія, Молдова, Білорусь)
Ключові клієнти: VISA, Ощадбанк, Укртрансгаз, Промодо та інші.
Публікації у ЗМІ: НВ, Leadership Journey, Delo.ua, ProHR та інші
Спікер освітніх заходів: Business Wisdom Summit, IT HR Forum, Форум HRD та інші

ІРИНА ПРИМАК


ІРИНА ПРИМАК
Universum Certified Employer Branding Professional < Назад
Має 4 вищі освіти: іноземна філологія, економіка підприємства, маркетинг та психологія. HR-маркетолог з 5+ річним досвідом.

В HR прийшла з маркетингу, де 18+ років набувала свого досвіду, в тому числі й на посаді маркетинг-директора, у великих національних компаніях та холдингах.
З 2017 року драйвує в Україні тему HR-брендингу в найбільшій тематичній Facebook- спільноті «Маркетинг для HR», яка сьогодні налічує майже 6000 HR-спеціалістів. У 2019-2020 пройшла навчання в Universum Employer Branding Academy та сертифікувалася як Employer Branding Professional.
СЕО консалтингової компанії «Do Marketing!», яка за останні 3 роки навчила 500+ HR- спеціалістів застосуванню технології брендингу в HR та реалізувала більше 20 консалтингових проектів з брендингу роботодавця: аудит бренду роботодавця, розробка ціннісної пропозиції та стратегії комунікацій HR-бренду, управління досвідом кандидата та працівника.
Серед клієнтів компанії: ОККО, Ельдорадо, Укренерго, Райффайзен Банк Аваль, ЦУМ, Юрія-Фарм, Омега-Автопоставка, Watsons, Roshen, Credit Agricole Bank, Mondelez Україна, Lantmannen Axa Україна, Amadeus Україна та інш.
Спікер найбільших HR-форумів та конференцій: Форум HR-директорів, HR Days, HR- Today, IT HR Forum, Агро-Персонал, Конференція MarHR, регіональні HR-конференції та форуми в Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові, Луцьку та інш.
Регулярно публікується з матеріалами з HR-маркетингу та HR-брендингу в професійних журналах та на інтернет-порталах: SBR (Strategic Business Review), Кадровик, Бізнес, prohr.rabota.ua, hrliga.com та інш.
Зараз працює над книгою з HR-брендингу, де буде зібрано досвід та кейси українського бізнесу.
«Премія HR-бренд» - кращі працедавці України
© 2007 – 2020 ООО ТОВ «Хедхантер»