Стати номінантом за 3 кроки

БАЖАННЯ

компанії взяти участь в «Премії HR-бренд»
Оплата реєстраційного внеску

ПІДГОТОВКА

матеріалів до участі
Допомогу при подготовці надає консультант проекту

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Оцінка кейсів компанії експертами, доступ до банку проектів

 

Реєстраційний внесок 35 000грн з ПДВ.

 

Подача проєктів до 30 липня.
Зголоситися на участь в Премії HR-бренд 2020 за 30 секунд
Заявка на участь у «Премія HR-бренд Україна»

ЖУРІ

МИХАЙЛО КОЛІСНИК


МИХАЙЛО КОЛІСНИК
Професор з фінансів Львівської бізнес-школи (LvBS);< Назад
Професор з фінансів Львівської бізнес-школи (LvBS); Президент CFO Club Ukraine; Керуючий партнер компанії FINART Smart Solutions (FASS); Запрошений професор з фінансового менеджменту бізнес-школи інституту ІПМ (Мінськ, РБ)

Михайло Колісник викладає фінансові курси у Львівській бізнес-школі Українського Католицького Університету, бізнес-школі Інституту приватизації й менеджменту (Мінськ), викладав курс стратегічного планування в Единбурзькій бізнес-школі, Київській школі економіки, інших ведучих бізнес-школах України та закордоном. Кандидат економічних наук, доцент, сертифікований торговець цінними паперами. Закінчив інженерно-економічний факультет Львівської політехніки.

Після захисту дисертації й стажування у Вейнському Державному Університеті (Детройт, США), Копенгагенській бізнес-школі, стажувався в консалтинговій фірмі “Данськ Менеджмент Форум” (Копенгаген, Данія), пройшов ряд стажувань у провідних бізнес-школах Словенії (IMTA, IEDC), Голландії (Maastricht University). Зараз Михайло працює як фінансовий консультант у міжнародних проектах і викладає курси фінансового менеджменту, інвестиційного менеджменту, управлінського й фінансового обліків. Протягом трьох років був членом наглядової ради банку «Пекао (Україна)», був членом наглядової ради ряду вітчизняних компаній. Працював консультантом Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC). Улюблені заняття – плавання, фотографування, подорожі й робота з Інтернетом. Михайло Колісник є автором більш ніж 100 статей в галузі фінансів і стратегічного менеджменту й очолював з 2008 по 2010 рр. Києво- Могилянську бізнес-школу (kmbs).


ТЕТЯНА ПЕТРУК


ТЕТЯНА ПЕТРУК
HR директор ПАТ «Укртелеком» < Назад
Тетяна, сертифікований GRP (Global Remuneration Professional), має суттєвий досвід роботи у сфері управління персоналом.

Очолювала HR-функцію в крупних міжнародних компаніях. За час професійної діяльності успішно реалізувала низку серйозних проектів з розробки та впровадження:
- трансформації колишньої державної монополії на комерційно ефективну організацію (зокрема завдяки оптимізації персоналу, зміні операційної моделі, бізнес-процесів, організаційної структури, системи цінностей та внутрішніх комунікацій, мотиваційної системи, системи нематеріальної мотивації, навчання, розвитку та підбору персоналу тощо);
- передових систем оплати праці та пільг (у т. ч. – оцінювання посад побудови систем мотивації на основі ключових показників ефективності діяльності тощо);
- ефективної організаційної структури підприємства;
- стратегії розвитку кадрового потенціалу (зокрема проекти з планування кар’єри, створення кадрового резерву, роботи з молодими спеціалістами тощо)
- ефективної корпоративної культури та цінностей компанії.

Брала участь у проектах зі злиття та поглинання, реструктуризації бізнесу, оптимізації процесів та управління ефективністю діяльності.
2014 – теперішній час – працює HR директором ПАТ «Укртелеком»;
2011 – 2013 – працювала заступником виконавчого директора – директором з персоналу компанії «HІС Газпром нафта» (Сербія);
2003 – 2011 – була директором з управління персоналом та соціальних питань ТОВ «ТНК-ВР Україна»;

НАТАЛІЯ ГОЛУБНИЧА


НАТАЛІЯ ГОЛУБНИЧА
Партнер компанії Mira Top Recruiting < Назад
Бізнес консультант з питань Organizational & Leadership development. Партнер компанії Mira Top Recruiting. Сертифікований коуч та бізнес-тренер. Номінант Премії HR-бренд 2016 року

Дві вищих освіти: вища математика і програмування та економіка і управління персоналом.
Більше 15 років управлінського досвіду на позиціях Executive в напрямку HR в міжнародних та українських компаніях. Побудова та трансформація HR функції в різних галузях бізнесу: банківська сфера, рітейл, агро та виробництво.
Форум-Банк, Юнекс Банк: формування нової топ-команди та участь в розробці нової стратегії, трансформація організаційної структури, бізнес-процесів та корпоративної культури. Досвід M&A та інтеграції банків.
Агро-холдинг NCH: розвиток підприємництва як нової парадигми мислення, формування відношення персоналу до бізнесу, як до власного. Комплексний крос-функціональний проект, реалізований зусиллями ключової команди управляючої компанії Agroprosperis, що отримав визнання в рамках конкурсу «Премія HR-бренд Україна».
Компанія UMG (SCM): реформування управляючої компанії в інвестиційну, практичний досвід оцінки і розвитку управлінських команд активів На поточний момент Наталія займається реалізацією HR-проектів: з розробки HR-стратегії; дизайну організаційної структури; вдосконалення системи мотивації та системи управління; підбору, оцінки та розвитку топ-команд.

АНДРІЙ КРИВОКОРИТОВ


АНДРІЙ КРИВОКОРИТОВ
Засновник та СЕО групи компаній «Брейн Сорс Інтернешнл» < Назад
Засновник  та СЕО групи компаній «Брейн Сорс Інтернешнл», яка є одним з лідерів ринку HR послуг в Україні.

 Творець одного з найвідоміших брендів В2В в Україні. Автор концепції «Тотал Ейч Ар», так званого "єдиного вікна", яка передбачає можливість комплексного обслуговування клієнтів у одного провайдера, який надає великий спектр послуг, таких як рекрутинг, аутстаффінг, лізинг персоналу та кадровий консалтинг.
2000 - по теперішній час - Founder & CEO в групі компаній «БСІ»
1997 – 2000 - Старший консультант Executive search в голландській компанії
Commonwealth Resources
1995 – 1997 – Супервайзер у відділі торгового маркетингу БАТ.

ТЕТЯНА ФУРЦЕВА


ТЕТЯНА ФУРЦЕВА
Старший партнер, Керівник офісу WE Partners Україна < Назад
У 2012 році Тетяна Фурцева приєдналася до команди WE Partners в якості Старшого Партнера і директора WE Partners в Україні.

За 21 рік професійної діяльності в області пошуку керівників вищої ланки і розвитку управлінських команд Тетяна займала керівні посади в найбільших українських і міжнародних компаніях із залучення керівників вищої ланки і HR-консалтингу.

Тетяна – визнаний експерт в Україні в області пошуку менеджерів вищої ланки для фінансового ринку. Під її керівництвом були успішно реалізовані проекти з формування управлінських команд для ряду іноземних та українських банків.
Тетяна сертифікований коуч ICF. Реалізовує масштабні проекти в області оцінки та розвитку управлінських команд.
Вона також є сертифікованим консультантом ряду унікальних продуктів, розроблених Korn Ferry (Lominger), в тому числі Leadership Architect, team and individual leadership assessment tools VOICES, CHOICES, viaEDGE.
Виступала експертом як в індивідуальних центрах оцінки, так і в масштабних проектах з оцінки управлінських команд.
Крім того, Тетяна є сертифікованим консультантом з продукту Systemic Team Coaching від Xenergie Консалтинг (Ірландія, 2014 року).
У 1999 році Тетяна закінчила факультет соціології та психології Київського Державного Університету ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Психологія».

ОЛЕКСАНДР МЕЛЬНИКОВ


ОЛЕКСАНДР МЕЛЬНИКОВ
Керівник напрямку Executive Search в компанії hh.ua | grc IRC Global Executive Search Partners < Назад
Олександр очолює Executive Search напрямок в компанії hh.ua | grc  і сприяє  розвитку Executive Search бізнесу, здійснює пошук ТОП менеджерів, бізнес та кар’єрний консалтинг.

Олександр є членом Consumer & Retail Practice Group міжнародної асоціації  IRC Global Executive Search Partners.

Почав кар’єру у банківскій сфері, після чого отримав значний досвід у продажах та маркетингу, дистриб’юторських операціях та співпраці з Національними мережами в компанії Procter&Gamble.
Має 15 років управлінського досвіду, а також досвід у розвитку бізнесу та управління проектами, активно займався тренінговою діяльністю.

Олександр реалізував багато проектів зв’язаних з:
-        Підвищенням ефективності організації
-        Стратегічним плануванням розвитку бізнесу
-        Створенням нових бізнес підрозділів
-        Розробкою систем мотивації та KPIs
-        Розвитком лідерства та кар’єрним плануванням

Олександр закінчив Дніпропетровський Національний університет ім. О.Гончара за напрямком «Міжнародна економіка» у 2000 році.

ЮРІЙ ГЛАДКИЙ


ЮРІЙ ГЛАДКИЙ
СЕО, співвласник агентства креативних рішень GRAPE < Назад
• Спеціаліст з бренд-маркетингу та стратегій зростання
• Працює з Visa, Privatbank, Henkel, MHP, Сільпо, 64Audio, ENSO, Добробут та ін.
• Автор робіт про розвиток брендів в провідних українських бізнес-школах, спікер бізнес-конференцій, член журі міжнародних рекламних фестивалів
• дворазовий учасник рейтингу «ТОП-50 підприємців року» за версією «MC Today» у 2017, 2018 рр.


Історія:
• Творчу кар'єру розпочав як заступник головного редактора ігрового журналу «Шпиль» у 2001 р.
• Розробкою нових продуктів займається з 2004 р. як Директор з маркетингу та реклами в холдингу «Prima Group»: медіа-бізнес, типографія, дизайн-студія.
• У рекламному бізнесі з 2005 р. Пройшов шлях від менеджера з розвитку рекламного агентства «Marks Ukraine» (SantinoGroup) до директора зі стратегічного планування і партнера в підприємствах групи компаній.
• У 2009 р. заснував з партнерами перший бізнес – діджитал агентство «Сохо». Обіймав посаду СЕО та Директора зі стратегії. Вийшов зі складу засновників, коли компанія входила до ТОП- 10 діджитал агентств України з білінгу.
• У 2011 р. запустив у Києві креативне діджитал агентство Grape – представництво одного з найбільших діджитал агентств Європи.
• З 2016 р. Grape отримує нагороду «Найкреативніше діджитал агентство» за версією Всеукраїнської рекламної коаліції.
• З 2017 р. став співвласником Grape як незалежного креативного агентства повного циклу. • Навесні 2019 р. представницький офіс Grape з’явився у Лондоні.
• У 2019 р. розробив курс «Креативний бізнес» про те, як керувати креативною компанією.

МАРИНА МАЙОР


МАРИНА МАЙОР
Директор з управління персоналом мережі супермаркетів електроніки та побутової техніки COMFY < Назад
Марина приєдналася до команди COMFY в 2011 році. За 9 років роботи в компанії було реалізовано багато проектів:

- побудова грейдингової системи посад в компанії,
- побудова систем винагород для різних категорій персоналу,
- розробка моделей компетенцій та створення центрів оцінки персоналу,
- формування кадрового резерву для управлінських посад,
- система безперервного навчання та управління ефективністю працівників магазинів,
- проекти оцінки якості міжфункціональної взаємодії в компанії, E-NPS та мотиваційного клімату в компанії.
- численні проекти з розвитку бренда роботодавця та інші.

З цей час COMFY тричі отримала премію HR Brand за реалізовані проекти та нагороду за розвиток HR брендінгу в Україні. COMFY входить в ТОП-20 кращих роботодавців України 2018 та ТОП-10 кращих роботодавців в рітейлі за версією HeadHunter Україна, ТОП-3 кращих роботодавців 2017 в рітейлі на версією журнала «Фокус», кращим роботодавцем в рітейлі за підсумками незалежної оцінки експертів щорічної премії Ukrainian e-Commerce Awards 2015.

В 2018 році Марина увійшла до ТОП-20 HR лідерів по підсумкам опитування «HR-персона України 2018». Має більш ніж 20-річний досвід управління HR в компаніях різних галузей. Отримала освіту в Київському педагогічному університеті (Математика та Інформатика), Інституті міжнародного бізнеса (Менеджмент) в Казахстані, Erickson College International (Coaching).

СЕРГІЙ БЕРЕСНЕВ


СЕРГІЙ БЕРЕСНЕВ
Директор Департаменту по роботі з персоналом, Eldorado < Назад
Сергій Береснев має досвід роботи більше 15 років у сфері управління персоналом в найбільших міжнародних та національних компаніях: Ward Howell International, Universal Bank, Альфа-Банк (Україна), Банк Руский Стандарт (Україна), Банк Михайлівський та Метінвест Холдинг.

З березня 2017 року Сергій очолив Департамент по роботі з персоналом у компанії Eldorado. За два роки практично повністю була трансформована функція HR: оновлена структура та сформована команда Департаменту, актуалізована та розвинена політика компенсацій та пільг, запущена оновлена система підбору та адаптації персоналу, повністю перезапущено роботу Учбового центру, уніфікована та налагоджена функція кадрового адміністрування, побудована функція внутрішніх комунікацій та управління корпоративною культурою.

На протязі останніх років результати роботи команди Сергія були відмічені експертами ринку у вигляді індивідуальних та командних нагород: перемога та призові місця премії HR-Brand (Україна) та ТОП-10 HR Персона за версією hh.ua, ТОП-3 кращих HR директорів та кращий HR до 35 років за версією delo.ua, ТОП-10 у номінації Краща HR команда, Краще інноваційне рішення в HR, Краща HR стратегія за версією business.ua та інші.

Вищу освіту отримав у Київському національному економічному університеті за спеціальністю «Управління персоналом і економіка праці». На сьогодні є здобувачем ступеню кандидата економічних наук на цій же кафедрі.

У 2019 р. отримав ступінь МВА у Единбурзькій бізнес-школі (Heriot-Watt University, Шотландія). Є членом найбільшої асоціації професіоналів у сфері управління персоналом – Society of Human Resources Managers (США) та сертифікованим практиком з оцінки персоналу (профільний аналіз особистості) за системою «Thomas International».

ТЕТЯНА ГОНЧАР


ТЕТЯНА ГОНЧАР
Директор з персоналу та організаційного розвитку Смарт-Холдинг < Назад
Більше 20-ти років роботи у сфері управління персоналом та організаційній ефективності. Кандидат економічних наук.

Тетяна має багатий досвід щодо використання сучасних HR інструментів у різних сферах бізнесу.

Як консультант Hay Goup (Korn Ferry), впроваджувала проекти для крупних промислових груп Метінвест, ДТEК, Інтерпайп, Групи EVRAZ, Київстар, Северсталь, MolsonCoors тощо у наступних напрямах:
• підвищення організаційної ефективності
• розробки корпоративних моделей компетенцій
• побудова систем оцінки та винагород персоналу
• створення центрів оцінки персоналу
• розробка та впровадження цільової структури управління
• впровадження практик WCM (виробництво світового класу).

У 2013-2016 роках Тетяна обіймала посаду Директора з персоналу Корпорації Рошен. За цей період часу було розбудовано HR функцію «з нуля»: організаційне проектування, формування ефективної команди, побудова основних HR систем для управління корпорацією.

Із 2017 року працює Директором з персоналу та організаційного розвитку Смарт-Холдингу, однієї із найбільших фінансово-промислових груп країни. Тетяна відповідає за розробку та реалізацію HR стратегії групи та впровадження HR систем для ефективного управління основними бізнес процесами у субхолдингах та активах корпорації; управління змінами та організаційний розвиток; зміну і розвиток корпоративної культури.
«Премія HR-бренд» - кращі працедавці України
© 2007 – 2020 ООО ТОВ «Хедхантер»