Стати номінантом за 3 кроки

БАЖАННЯ

компанії взяти участь в «Премії HR-бренд»
Оплата реєстраційного внеску

ПІДГОТОВКА

матеріалів до участі
Допомогу при подготовці надає консультант проекту

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Оцінка кейсів компанії експертами, доступ до банку проектів

 

Реєстраційний внесок 35 000грн з ПДВ.

 

Подача проєктів до 30 липня.
Зголоситися на участь в Премії HR-бренд 2020 за 30 секунд
Заявка на участь у «Премія HR-бренд Україна»

ЖУРІАнна Власова


Анна Власова
Співзасновник і директор Школи HRM,
Радник Адміністрації Президента України
Голова журі «Премії HR-бренд Україна 2017»
< Назад
Анна Власова - кандидат економічних наук; доцент; магістр бізнес-освіти Університету економіки та права Екс-ан-Прованс – Марсель, Франція [University of Economics and Law, d’Aix-Marseille, France]. Має диплом Європейського Фонду Розвитку Менеджменту [efmd].

Професор бізнесу Київської школи економіки (kse). Працювала в Академії Наук, Київському національному економічному університеті (КНЕУ), Міжнародному інституті бізнесу (МІБ), Києво-Могилянській бізнес школі (kmbs). Брала участь в спільних дослідженнях з менеджменту з Лондонською Бізнес-Школою [LBS] і в навчальних проектах USAID, CIDA і DANIDA (Американського, Канадського та Датського агентств міжнародного розвитку); проектах Світового Банку, Фонду Держмайна України і Національного агентства України з питань держслужби. Викладач Львівської бізнес школи (LvBS).

Ключові сфери компетенції:
· Менеджмент: стратегічне управління; лідерство і мотивація; організаційні структури управління; прийняття управлінських рішень
· Організаційна поведінка: особистість і сприйняття; влада, вплив, комунікації та конфлікти; норми, ролі та корпоративна культура; формування команди; розв’язання проблем; організаційні зміни та організаційний розвиток
· Управління людськими ресурсами: стратегія управління людськими ресурсами та системи управління персоналом; кадрова політика; аудит персоналу; аналіз робіт та розробка профілю посади; пошук та відбір персоналу; оцінка виконання; системи винагородження; формування мотиваційного клімату; розвиток персоналу Авторські програми: «Управління людськими ресурсами (HRM)», «Менеджмент: мистецтво управління (Art of Management)», «Менеджмент: навички управління (People Management)», «Розвиток людських ресурсів (HRD)» - спільний проект Школи HRM та Університету Св. Томаса, Мінесота, США.
Анна Власова стажувалася з питань менеджменту та управління людськими ресурсами у провідних компаніях США, Канади, Франції, Данії.

Близько 20 років проводить програми професійного розвитку для менеджерів з управління людськими ресурсами та програми управлінського розвитку для власників та ТОП-менеджерів.

Анна Власова є консультантом більше 100 українських та міжнародних компаній різних сфер бізнесу.

Лариса Брувер


Лариса Брувер
HR директор 1+1 медіа < Назад
Лариса обіймає посаду HR директора 1+1 медіа з жовтня 2016 року.

 

У 2001 році закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю комп’ютерні технології. Професійну кар’єру розпочала в 2004 році в консалтинговій компанії по підбору персоналу - COMILFO Executive Search, де працювала керівником відділу інформаційних систем та консультантом.

У 2005 році почала працювати в компанії NOKIA Ukraine на позиції спеціаліста з HR. У 2007 році Лариса обійняла посаду консультанта і спеціаліста з HR в Nokia Siemens Networks Ukraine та працювала з країнами Східної Європи і Центральної Азії.

У 2008 році приєдналась до фінансової групи VAB Group на позицію менеджера HR проектів, де впровадила ряд новацій. Майже через рік повернулась в Nokia Siemens Networks. Наступні 6 років Лариса займала позицію керівника HR в таких регіонах, як Східна Європа, Центральна Азія, Туреччина, Росія, Білорусія і, звичайно ж, Україна.

В 2014 році Лариса стала керівником відділу консультаційних послуг з HR в компанії eBay Inc. Відповідала за функцію HR в 5 країнах: Україна, Росія, Швеція, Данія та Чехія.

Згодом працювала HR Business Partner в компанії Magento.

У 2017 році Лариса увійшла до трійки найкращих рейтингу «Топ-35 HR до 35» та в ТОП-20 HR-Лідерів України за версією hh.ua.

Має найпрестижніші в сфері HR сертифікати – GPHR (Global Professional in Human Resources) та HRMP (Human Resource Management Professional).

Член професійних організацій - SHRM (Society for Human Resource Management) та CIPD (Chartered Institute of Personnel Development).

Інна Печериця


Інна Печериця
Директор з персоналу ТзОВ «Руш» (лінія магазинів EVA) < Назад
Більше 15 років роботи в національних роздрібних мережах.

 

Розробка та впровадження політики компанії в галузі управління персоналом. Досвід побудови HR функції «з нуля». Є досвід кризового управління функцією.

Створення ефективної команди ТОП-менеджерів та ключових спеціалістів, а також команди HR.

Авторські проекти компанії здобули «Премію HR-бренд» у 2012, 2013, 2015 роках.

В 2014 працювала в складі журі «Премії HR-бренд».

Наталія Бутенко


Наталія Бутенко
Керівник відділу по роботі з персоналом компанії КПМГ в Україні < Назад
Працює у сфері HR більше 11 років, 9 років обіймає керівні посади.

 

Наталія розпочала свою кар’єру в HR, працюючи в компанії «Coca-Cola Beverage Ukraine Ltd». З 2008 року вона працює керівником відділу по роботі з персоналом компанії КПМГ в Україні.

Наталія пишається проектами, які реалізувала разом з командою КПМГ в Україні. Це:
— покращення співпраці з університетами та підготовка студентів до майбутньої роботи завдяки реалізації освітніх проектів «Welcome to Business» та «KPMG Lab»;
— введення гнучкого графіку роботи;
— реалізація програми «Be Well», яка сприяє підтримці чотирьох видів здоров’я працівників: фізичного, фінансового, психічного та соціального;
— впровадження програми «Out of the Box», що спрямована на особистісний та професійний розвиток.

У 2016 році КПМГ в Україні увійшла до рейтингу TOP-10 Кращих роботодавців України за версією журналу «Бізнес» у двох категоріях: найкраща HR-команда та інновації в HR, а в 2015 році – за співпрацю зі студентами.

Сергій Гвоздьов


Сергій Гвоздьов
Професор Київської школи економіки, керуючий партнер компанії “Необхідно та достатньо” < Назад
Основний напрямок роботи пана Гвоздьова пов’язаний з впровадженням методів управління потоками на основі Теорії обмежень (Theory of constraints) і ощадливого виробництва.

 

З 2008 по 2010 рік очолював у Києві першу європейську регіональну Школу Голдратта.

Освіта: Сергій Гвоздьов – випускник факультету «Прикладна математика» Львівського національного університету, другу вищу освіту з економіки та менеджменту отримав у Львівському інституті менеджменту, ступінь кандидата економічних наук захистив у “Львівській Політехніці”. Сергій також навчався в IESE (Барселона, Іспанія), OWZ Consulting Centre (Німеччина), JICA (Японія) і Бізнес-школі Wayne State University (Детройт, США).

Катерина Губарєва


Катерина Губарєва
Global HR Director, Люксофт < Назад
14 років у сфері HR, з них 10 – HR в ІТ бізнесі. №1 в рейтингу «HR до 35». Сертифікований професіонал SHRM-SCP, вивчалаleadership в Harvard Business School.

 

В 2010 році вона очолила представництво компанії Ciklum на позициї регіонального директора. В 2012 році Катерина продовжила свою кар’єру в компанії в Люксофт, спочатку в ролі директора одеського офісу, де їй вдалось збільшити кількість працівників вдвічі, провести диверсифікацию клієнтського портфелю та відкрити другий офіс компанії в регіоні.

Згодом Катерина переїжджає в Київ в якості HR директора компанії «Люксофт Україна». Свій шлях на цій позиції вона почала з переосмислення HR функції та трансформаціїї відділу. Згодом цю модель застосували і для всіх інших предаставництв Компанії по світу.

В 2014 році Катерина стає глобальним HR директором, на цій посаді перебуває і зараз. Під її керівництвом знаходиться відділ із представниками в 21 країні по всьому світу. В обов’язки Катерини входить глобальне управління HR фунцією Компанії: розробка і втілення HR і організаційної стратегії, стратегії розвитку й утримання талантів та інтеграції M&A. На думку Катерини, важливою навичкою в нашій реальності є вміння адаптуватись до VUCA-середовища і мати внутрішню стійкість в ситуаціях швидких змiн. Під керівництвом Катерини відділ Компанії із представництвами в багатьох країнах світу. Вона працює над тим, щоб об’єднувати представників різних культур, з різними підходами до управління та праці. Катерина надає велике значення спільним цінностям, що роблять таке об’єднання можливим, а також ефективній комунікації між співробітниками усіх рівнів та відділів.

Наталя Хвостова


Наталя Хвостова
Директор з персоналу та комунікацій Кернел < Назад
HR-експерт з 15-річним досвідом, ТОП менеджер світового лідера з виробництва та експорту соняшникової оліі та найбільшої агрокомпанії України. Лідер рейтингів HR-директорів України, спікер галузевих конференцій та автор експертних статей у професійних виданнях.

 

В Кернел з 2001 року. Наталя відповідає в компанії за систему управління ефективністю, організаційний розвиток, управління персоналом, соціальну політику, внутрішні та зовнішні комунікації, адмінінфраструктуру. Має досвід реалізації проектів з аудиту процесів управління і масштабних трансформаційних програм. Володіє експертизою у створенні управлінських команд у територіально-розрізненому бізнесі, формуванні корпоративної культури і системи управління ефективністю. Автор проектів зі стимулювання культури навчання в компанії та унікальних освітніх програм для студентів і випускників профільних навчальних закладів.

В 2017 році за дослідженнями Korn Ferry Hay Group компанія Кернел очолила рейтинг найкращих роботодавців України в АПК. Неодноразово Кернел ставав переможцем конкурсу «HR-бренд Україна». Експерти премії відзначили нагородами проекти компанії «Село нового покоління» (2013) та «Університет міжнародних програм» (2014), які спрямовані на створення умов для розвитку нового покоління спеціалістів агросектора в регіонах присутності компанії та підготовку майбутніх аграріїв за навчальними програмами, адаптованими до вимог сучасного високотехнологічного агробізнесу.

Освіта: Наталя Хвостова закінчила філологічний факультет Донецького державного університету, програми професійного розвитку Києво-Могилянської бізнес-школи «Управління людськими ресурсами» у 2005 р. та Відкритого Університету Великобританії «Корпоративний менеджер» у 2008 р.. У 2016 – 2017 рр. успішно завершила програми Гарвардської бізнес школи “Strategy: Building and Sustaining Competitive Advantage» та «Leading Change and Organizational Renewal» (Бостон, США).

Марина Маковій


Марина Маковій
Генеральний директор HeadHunter Україна < Назад
Марина Маковій працює на ринку рекрутменту і онлайн-рекрутменту більше 15 років. Займалася підбором персоналу в Fozzy Group, розвитком бізнесу і підбором персоналу в executive-search агентстві HR CONSULTING. З 2005 року керує бізнесом HeadHunter в Україні.

 

У 2011 році Марина увійшла в список п'яти наймолодших топ-менеджерів України за версією журналу «Експерт», в 2012 - в топ 50 найуспішніших бізнес-леді України за версією Delo.ua, а також в рейтинг найуспішніших топ-менеджерів до 35 років за версією Інвестгазети.

 

Марина закінчила НПУ ім. Драгоманова та Київський національний університет імені Тараса Шевченка - за освітою психолог і філолог.
«Премія HR-бренд» - кращі працедавці України
© 2007 – 2020 ООО ТОВ «Хедхантер»