Організатор:

 


Стати номінантом за 3 кроки

БАЖАННЯ

компанії взяти участь в «Премії HR-бренд»
Оплата реєстраційного внеску

ПІДГОТОВКА

матеріалів до участі
Допомогу при подготовці надає консультант проекту

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Оцінка кейсів компанії експертами, доступ до банку проектів

 

Реєстраційний внесок для участі в одній номінації складає – 30 000 грн (з ПДВ).

 

Приймаємо заявки на участь до 26 вересня.
Зголоситися на участь в Премії HR-бренд 2019 за 30 секунд
Заявка на участь у «Премія HR-бренд Україна»

СИСТЕМА СУДДІВСТВА:

Оцінку проектам дає Журі, яке формується з перших осіб компаній - визнаних експертів у галузі HR, кадрового консалтингу, бізнесу та побудови брендів.

 

Журі конкурсу складається з 10 осіб. Склад Журі змінюється щорічно.
  • Актуальність задуму: Оцінюється актуальність проекту для компанії на даний момент (відповідність стадії розвитку, наявності ресурсів, ситуації на ринку). Значимість проекту для галузі і ринку в цілому.
  • Сучасність методів реалізації: Застосування сучасного інструментарію, методик і підходів до реалізації проекту. Відповідність часу, можливостям і потребам галузі.
  • Ефективність: Журі звертає на результати проекту, їх взаємозв’язок з поставленими цілями і завданнями. Результати повинні бути максимально оцифровані.
Кожен член Журі має право одного голосу і виставляє проектам оцінки за 10-бальною шкалою, а також надає коментарі щодо проектів. Голова Журі є гарантом об'єктивності суддівства, тому правом голосу не володіє.

 

Після надання усіма членами Журі оцінок до Оргкомітету проводиться підсумкове засідання, на якому голова Журі візує оцінки і вносить їх у таблицю (з розбивкою за номінаціями). Оргкомітет підраховує середнє арифметичне отриманих кожним фіналістом оцінок і присвоює кожному номінанту відповідний бал. На підставі цих балів визначаються переможці 1-го, 2-го та 3-го ступеня.
Переможцем вважається номінант, який посів найвище місце за підсумковим балом Журі. У разі виникнення спірних ситуацій (декілька номінантів отримали однакові бали, розходження між балами критично незначне) членам журі пропонується додатково аргументувати Голові свої оцінки, а також, за потреби, провести додаткове голосування.

 

Оголошення переможців відбувається в рамках Церемонії нагородження.
«Премія HR-бренд» - кращі працедавці України
© 2007 – 2019 ООО ТОВ «Хедхантер»