Премія hr-бренд
Україна

Незалежна щорічна премія за найбільш успішну
роботу над репутацією компанії як роботодавця

Стати номінантом за 3 кроки

БАЖАННЯ

компанії прийняти участь в «Премії HR-бренд»
Оплата реєстраційного внеску

ПІДГОТОВКА

материалів до участі
Допомогу при подготовці надає консультант проекту

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

по проектам
Оцінка кейсів компанії експертами, доступ до банку проектів

 

Реєстраційний внесок для участі в одній номиінації складає – 20 000 грн (з НДС).

 

Приймання заявок на участь до 26 вересня.
Заявка на участь в Премії HR-бренд 2017
Заявка на участь у «Премія HR-бренд Україна»

СИСТЕМА СУДДІВСТВА:

Оцінку проектам дає Журі, яке формується з перших осіб компаній - визнаних експертів у галузі HR, кадрового консалтингу, бізнесу та побудови брендів.

 

Журі конкурсу складається з 10 чоловік. Склад Журі ротується щорічно.
  • Актуальність задуму: Оцінюється актуальність проекту для компанії в даний момент (відповідність стадії розвитку, наявності ресурсів, ситуації на ринку). Значимість проекту для галузі і ринку в цілому.
  • Сучасність методів реалізації: Застосування сучасного інструментарію, методик і підходів до реалізації проекту. Відповідність часу, можливостям і потребам галузі.
  • Ефективність: Особливу увагу Журі приділяє результатами проекту, їх взаємозв'язку з поставленими цілями і завданнями. Результати повинні бути максимально оцифровані.
Кожен член Журі володіє правом одного голосу і виставляє кожному проекту оцінку за 10-бальною шкалою, а також надає коментар до проекту. Голова Журі - гарант об'єктивності суддівства, правом голосу не володіє.

 

Після надання всіма членами Журі оцінок до Оргкомітету, проводиться підсумкове засідання, на якому голова Журі візує оцінки і вносить їх у таблицю (з розбивкою за номінаціями). Оргкомітет підраховує середнє арифметичне отриманих кожним фіналістом оцінок і присвоює кожному номінанту бал, відповідний його умовного місця за підсумками оцінки Журі. На підставі цих оцінок визначаються переможці 1-го, 2-го та 3-го ступеня.
Переможцем вважається номінант, у якого вище умовне місце за підсумками складання всіх оцінок членів Журі. У разі спірних моментів - однакову кількість балів, сума балів приближенна до фіналістів, т.д. - Голова просить аргументувати свої оцінки складу Журі, при розбіжності думок - рішення приймають загальним голосуванням.

 

Оголошення переможців відбувається в рамках щорічної Церемонії нагородження переможців.
«Премія HR-бренд» - кращі працедавці України
© 2007 – 2015 ООО ТОВ «Хедхантер»